رفتن به مطلب
sonic69

آیدا نیوز 2 برای جوملا 2.5 AiDaNews2

پست های پیشنهاد شده

سلام من با ایدا نیوز این مشکل را پیدا کردم میشه رانمایی فرماید

• MySQL server has gone away SQL=SELECT a.id AS value, a.title AS text, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out FROM ui4vj_menu AS a LEFT JOIN `ui4vj_menu` AS b ON a.lft > b.lft AND a.rgt < b.rgt WHERE a.published != -2 GROUP BY a.id, a.title, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out, a.lft ORDER BY a.lft ASC
  • MySQL server has gone away SQL=SELECT user_id, (SELECT name FROM ui4vj_users AS u WHERE u.id = user_id) AS name FROM ui4vj_user_usergroup_map WHERE group_id >= 3 ORDER BY name
  • MySQL server has gone away SQL=SELECT a.id AS value, a.title AS text, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out FROM ui4vj_menu AS a LEFT JOIN `ui4vj_menu` AS b ON a.lft > b.lft AND a.rgt < b.rgt WHERE a.published != -2 GROUP BY a.id, a.title, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out, a.lft ORDER BY a.lft ASC
  • ایراد در بارگذاری ماژول MySQL server has gone away SQL=SELECT m.id, m.title, m.module, m.position, m.content, m.showtitle, m.params, mm.menuid FROM ui4vj_modules AS m LEFT JOIN ui4vj_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id LEFT JOIN ui4vj_extensions AS e ON e.element = m.module AND e.client_id = m.client_id WHERE m.published = 1 AND e.enabled = 1 AND (m.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_up <= '2014-11-13 07:06:32') AND (m.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_down >= '2014-11-13 07:06:32') AND m.access IN (1,1,2,3) AND m.client_id = 1 AND (mm.menuid = 0 OR mm.menuid <= 0) ORDER BY m.position, m.ordering

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقتی این ماژول رو نصب کردم جلوی هر مطلب یک نوشته ای تو کادر میاد [notifiers] که نمی دونم چطوری باید برش دارم

لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط محمد تیموری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...