رفتن به مطلب
pilarto

ماژول تماس با ما آجاكسي

پست های پیشنهاد شده

ماژول تماس با ما آجاكسي

واسه ۱.۵ سراغ ندارید.

البته یکی‌ آقای رضائی گذشته بود ولی‌ هر کار کردم نصب نشد

:x (37):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من این ماژولو دانلود کردم اما نمیخوام ماژول رو صفحه اصلی باشه میخوام مثلا تو منو یک گزینه اضافه کنم به نام تماس با ما وقتی روی اون کلیک میکنن مازول تماس با ما باز شه

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت تنظیمات انتهایی هر ماژول بخشی قرار دارد به نام تخصیص ماژول به منو که در آنجا میتوانید تعیین کنید که ماژول در کدام منوها نمایش داده شود

البته به جز این مورد میبایست تمام مجموعه های مطالبتون به منویی دیگر هم پیوند خورده باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

میشه واضح تر توضیح بدید؟من رفتم تو ماژول براش موقعیت تایین نکنم؟

اون پایین ترازبندی منو گزینه همه رو تیک بزنم؟

بعدش چطوری فرم تماس با ما رو روی یکی از گزینه های منو تنظیم کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

میشه واضح تر توضیح بدید؟من رفتم تو ماژول براش موقعیت تایین نکنم؟

موقعیت رو که میبایست حتما" تعیین کنید

اون پایین ترازبندی منو گزینه همه رو تیک بزنم؟

این مورد بستگی به انتخاب شما داره . اگر میخواهید در همه منوها نمایش داده بشه که گزینه همه را انتخاب کنید در غیر اینصورت گزینه های بعدی را انتخاب کنید که حق انتخاب بصورت سفارشی رو بهتون میدن

بعدش چطوری فرم تماس با ما رو روی یکی از گزینه های منو تنظیم کنم؟

اگر جوملاتون 1.5 هست گزینه "انتخاب آیتم (های) منو از لیست" رو انتخاب کنبد که بتوانید هر منویی رو که خواستید انتخاب کنید

اگر میخواهید بصورت نا منظم انتخاب کنید کلید Ctrl را پایین نگه دارید و روی منوهای موردنظرتون کلیک کنید

با انجام موارد فوق مشکلی نخواهد بود ولی اگر به فرض ماژول را فقط در منوی تماس با ما نمایش بدید ولی در سایر صفحات هم نمایش داده بشه اونوقت مشکل از اینه که مجموعه های مطالبتون به منویی متصل نشده یعنی در مدیریت منوها ، منویی ندارید که اون مجموعه بهش تعلق داشته باشه و این باعث میشه که مجموعه و مطالبتون بصورت پیشفرض به منوی صفحه اصلی تعلق بگیرند و همین امر باعث میشه تا به هر صفحه ای که مراجعه میکنید باز ماژول نمایش داده میشه

مثلا" اگر مجموعه ای به نام جوملا دارید میبایست منویی هم داشته باشید که از این مجموعه استفاده کنه یعنی اگر این مجموعه به منوی صفحه اصلی معرفی شده (که الزامی نیست) میبایست به منوی دیگری نیز حتما معرفی شود

در جوملا 2.5 نیز به همین منوال میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...