رفتن به مطلب
امیر12

افزونه اخبار مثل این سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام ایا ما در جوملا چنین افزونه داریم برای اخبار مثل این سایت باشه دسته بندی شده باشه و روی هر لینک کلید می کنم متن خبر نمایش داده می شه

http://www.cable.alcan.com/CablePublic/en-US/Hot+Topics+and+News/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان افزونه شبیح این در جوملا نداریم من از افزونه اکاردونی استفاده کردم یک بار برای جای دیگه این افزونه هم امکان مجموعه بندی نداره هر خبری را می نویسی در یک مجموعه نمایش داده می شه ممنون می شوم یک افزونه مشابه اکاردونی که شبیح این سایت باشه معرف کنید

لینک به ارسال

با سلام

اون سایت که چیز خاصی نداشت

شما میتونید از همون ماژولهای آخرین اخبار و مطالب پربازدید که در خود جوملا بطور پیشفرض هستش هم استفاده کنید

یا اینکه میتونید از افزونه های خبرخوان استفاده کنید . در این مورد در انجمن توسعه افزونه های فارسی تعدادی افزونه معرفی شده . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من با توجه به راهنمای شما می خواهم از کامپونت خبر ساز com_4rss استفاده کنم فقط من این کامپونت نصب کردم یک بخشم ایجاد کردم ولی وقتی به قسمت مدیریت منو ها می ری و می خواهی از این کامپونت استفاده کنی ایتمی نداره که بخواهی در منو بیاریش طرز استفاده از این کامپپونت چه طوری هست

لینک به ارسال

دوستان تجربه با com_4rss ندارن چه طوری می شه از این کامپونت استفاده کرد و مطلب بهش اضافه کرد و مطلب در منو اورد

اصلا با کامپونت com_4rss میشه مثل اون سایت اخبار درست کرد من نمیخواهم اخبار سایت های دیگه را بخوانم بلکه خودم می خواهم اخبار و مطالب سایت خودم را منتشر کنم

لینک به ارسال

سلام ایا ما در جوملا چنین افزونه داریم برای اخبار مثل این سایت باشه دسته بندی شده باشه و روی هر لینک کلید می کنم متن خبر نمایش داده می شه

به نظر میاد یه مطلب درست کرده ولینکهای مطالب رو گذاشته من ماژولی ندیدم

به نظر میاد یه مطلب درست کرده ولینکهای مطالب رو گذاشته من ماژولی ندیدم

میتونی از ماژول گلوبال نیوز استفاده کنی که مطالب خودتو با افکت های مختلف نشون بده

لینک به ارسال

lمرسی من قصد تو سایتم یک بخش درست کنم به نام اخبار و بعد اخبار اونبخش به صورت تیتر وار نمایش داده یک چیزی شبیح اینhttp://www.4rss.com/rss-in-the-news/البته من با 4rss کار نکردم البته من نمی خواهم مطالب سایت دیگه تو سایت من نمایش داده بشه مثل خبر خوان جوملا م یخواهم اخبار مال سایت خودم باشه افزونهای برای این کار داریم کامپونت که کار کردن باهاش اسون باشه

http://www.4rss.com/rss-in-the-news/

لینک به ارسال

lمرسی من قصد تو سایتم یک بخش درست کنم به نام اخبار و بعد اخبار اونبخش به صورت تیتر وار نمایش داده یک چیزی شبیح اینhttp://www.4rss.com/rss-in-the-news/البته من با 4rss کار نکردم البته من نمی خواهم مطالب سایت دیگه تو سایت من نمایش داده بشه مثل خبر خوان جوملا م یخواهم اخبار مال سایت خودم باشه افزونهای برای این کار داریم کامپونت که کار کردن باهاش اسون باشه

http://www.4rss.com/rss-in-the-news/

دقیقا گلوبال نیوز همون کاری که میخواهی رو انجام میده کار باهاش هم راحته مطالب رو هم از سایت خودت برمیداره میتونی هم بگی کدوم هارو نشون بده تنظیمات رو درست انجام بدی همونی هست که میخوای

لینک به ارسال

مرسی مشکل من با مازول این هست که نمیشه در منوها ظاهر بشه مثل کامپونت دسترسی نداری بهش مثلا تو منوهات یک منو در ست کنی به نام اخبار بعداش بیایی اون اخبار نمایش داده بشه این قابلیت توی کامپونت هست ولی در مازول می ایی در صفحه اصلی نمایش می دی اگر راهی هست که یک مازول در یک منو معرفی بشه که عالی می شه و گرنه من باید از کام÷ونت برای این کار استفاده کنم

لینک به ارسال

اگر راهی هست که یک مازول در یک منو معرفی بشه که عالی می شه و گرنه من باید از کام÷ونت برای این کار استفاده کنم

با سلام

برای این مورد نیازی نیست حتما از کامپوننت استفاده کنید

میتونید همون ماژول رو با استفاده از افزونه های درج ماژول در مطلب ، ماژول رو داخل مطلب وارد کنید و بعد مطلب را هم در منوی موردنظرتون قرار بدید

اگر میخواهید ماژول در هیچ صفحه ای نمایش داده نشه و فقط داخل منو نمایش داده بشه ، در تنظیمات ماژول قسمت انتخاب موقعیت را خالی بگذارید و فقط ماژول رو در منوی موردنظر منتشر کنید . برای درج ماژول در مطلب میتونید از افزونه ModuleAnywhere استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

مرسی من هم افزونه ModuleAnywhere نصب کردم هم افزونه گلوبال نیوز فقط یک سوال داشتم تنظیمات ModuleAnywhere برای اینکه مازول گلوبال نیوز تو صفحه اصلی نمایش داده نشه و فقط بشه در مدیریت منوها منوهای جدید ایجاد کرد و بعد اخبار که درون گلوبال نیوز نمایش داده می شه نمایش داده بشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز در این مورد هم خدمتتون عرض کردم

اگر میخواهید ماژول در هیچ صفحه ای نمایش داده نشه و فقط داخل منو نمایش داده بشه ، در تنظیمات ماژول قسمت انتخاب موقعیت را خالی بگذارید و فقط ماژول رو در منوی موردنظر منتشر کنید

منظورم اینه که در تنظیمات ماژول گلوبال نیوز هیچ موقعیتی رو انتخاب نکنید و فقط ماژول رو منتشر کنید و به منوی موردنظر تخصیص بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به بینید من مازول کلوبال نیوز فعال کردم حالا سوالم اینه که چه طوری باید فراخانیش کنم تو منو شما گفتین باید از پلاگین ModuleAnywhere استفاده کنم حالا من وقتی می خواهم یک منوی جدید بسازم چه طوری با استفاده از پلاگین ModuleAnywhere بتوانم ما›ول مورد نظر را تو اون منو بیارم اگر کاری باید بکنم ممون می شوم توضیح بدین

yt13qnmft59mipfhjdb.jpg

لینک به ارسال

به بینید من مازول کلوبال نیوز فعال کردم حالا سوالم اینه که چه طوری باید فراخانیش کنم تو منو شما گفتین باید از پلاگین ModuleAnywhere استفاده کنم حالا من وقتی می خواهم یک منوی جدید بسازم چه طوری با استفاده از پلاگین ModuleAnywhere بتوانم ما›ول مورد نظر را تو اون منو بیارم اگر کاری باید بکنم ممون می شوم توضیح بدین

yt13qnmft59mipfhjdb.jpg

آقا امیر اگر به جئاب های آقای صفر علی دقت کرده باشید اشاره کردند که ((میتونید همون ماژول رو با استفاده از افزونه های درج ماژول در مطلب ، ماژول رو داخل مطلب وارد کنید و بعد مطلب را هم در منوی موردنظرتون قرار بدید)) حال اگر روش درست کردن منو برای مطلب را نمیدونید بگید توضیح بدیم

yt13qnmft59mipfhjdb.jpg

آقا امیر اگر به جئاب های آقای صفر علی دقت کرده باشید اشاره کردند که ((میتونید همون ماژول رو با استفاده از افزونه های درج ماژول در مطلب ، ماژول رو داخل مطلب وارد کنید و بعد مطلب را هم در منوی موردنظرتون قرار بدید)) حال اگر روش درست کردن منو برای مطلب را نمیدونید بگید توضیح بدیم

اصلاح میکنم جوابهای

لینک به ارسال

خوب تو اون مطلب چی بنویسم که اون ماژول فارخانی بشه باید کد خاصی را در اون مطلب گذاشت کد html

لینک به ارسال

خوب تو اون مطلب چی بنویسم که اون ماژول فارخانی بشه باید کد خاصی را در اون مطلب گذاشت کد html

یه مطلب با عنوان اخبار درست کن توسط پلاگین درج ماژول در مطلب ماژول گلوبال نیوز رو بیار تو مطلب بعد ذخیره کن یه منو به نام اخبار برا مطلب درست کن موقعیتشم بستگی به خودت داره کار تموم

لینک به ارسال

درست شد فقط یک چنین متنی را بالای صفحه می نویسه

Example of Section Blog layout (FAQ section)

این متنو چه طوری حذفش کنم

en6b9aoo3vx9anptghg4.jpg

و این مازول گلوبال نیوز می اید کلیه مطالب منتشر شده در سایتو نمایش می ده من می خواهم یک بخش درست کنم به نام اخبار بعدش درونش دو سه تا مجموعه درست کنم مثلا ورزشی و علمی و عمومی و بیام تو این مجموعه ها مطلب بگذارم این کار شدنی هست یا کلیه مطالب نمایش داده می شه

لینک به ارسال

با سلام

در مورد ModuleAnywhere بعد از نصب این افزونه وارد مدیریت پلاگینها شوید و اجزاء این افزونه را فعال کنید

با فعال کردن این افزونه یک دکمه به پایین ادیتورتون اضافه میشه که از طریق اون دکمه میتونید ماژولها را در داخل ادیتور فراخوانی کنید

در مورد گلوبال نیوز هم میتونید از فیلدهای وارد کردن شناسه بخش یا مجموعه استفاده کنید تا فقط از همانها مطالب نمایش داده بشن

اون پیغام نمیدونم چیه ؟ چطور شد که اونو نشون داد ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

تو تنظیمات گلوبال نیوز ایتمی نداره بخواهیم بخش خاصی یا مجموعه خاصی را نمایش بده یا حداقل ورژنی که من دانلود کردم این قابلیت نداره

f2nxev5ar7yp8ghtqk.jpg

لینک به ارسال

با سلام

در سمت چپ تصویر ، دو فیلد به نامهای مجموعه ها و بخش ها هستش که داخل آنها میتوانید شناسه بخش موردنظر یا مجموعه موردنظرتون رو در آنجا وارد کنید

برای جداسازی شناسه ها از کاما ( , ) استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

من حتی امدم یک بخش درست کردم به نام اخبار و مقالات بعداش درون این بخش چند تا مجموعه درست کردم مثل اخبار داخلی یا مقالات و بعد چند تا مطلب گذاشتم تو بخش اخبار و در نهایت امدم برا یاستفاده از ModuleAnywhere گلوبال نیوز انتخاب کردم و مطلبی که ماژول گلوبال نیوز فرخانی می کنه تو بخش اخبار قرار دادم ولی باز اخبار سایت بخش ها و مجموعه ها را نمایش می ده باز مشکل از گلوبال نیوز هست یا ماژول ModuleAnywhere چون نسخه ای که من از ModuleAnywhere استفاده کردم نسخه ای رایگانش بود ایا نسخه پروش این قابلیت نمی ده

نمیشه مثلا بیای یک یوز درست کنی بعد اخبار توسط اخبار توسط اون یوزر انتشار بدی یعنی سایر اطلاعات سایت توسط ادمین انتشار بشه یک یوزرم درست کنی مثلا به نام امیر بعد تو تنظیمات گلوبال نیوز بیای بگی فقط اخبار کاربر امیر نمایش بده یا از این جور کارها که بشه اخبار سایت از سایر اطلاعات جدا کنی

لینک به ارسال

دوستان تو گلوبال نیوز این قابلیت هست مطالب یک بخش نمایش داده بشه یا مجموعه های داخل اون بخش نه کل مطالب سایت

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، من دو بار خدمتتون عرض کردم . اگر میخواهید مطالب از یک یخش یا از یک مجموعه خاص نمایش داده بشه از شناسه آنها استفاده کنید

پستهای شماره 18 و 20 را ببینید

اگر میخواهید مطالب از یک بخش نمایش داده بشه ابتدا وارد مدیریت بخش ها بشید و شناسه بخش موردنظرتون رو ببینید چند هستش

بعد وارد تنظیمات گلوبال نیوز بشید و در اولین گزینه بخش را انتخاب کنید و در چند فیلد پایینتر فیلدی به نام بخش ها وجود دارد که شناسه موردنظر را در آن وارد میکنید . حالا اگه میخواهید از چند بخش نمایش داده بشه شناسه ها را با علامت کاما از یکدیگر جدا میکنید

در مورد مجموعه هم به همین صورته . دیگه از این واضح تر نمیدونم چطور توضیح بدم

اگر به توضیحات هر گزینه هم توجه کنید راهنمای خوبیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...