رفتن به مطلب
vahidrock

مخفی کردن یک منو از منوی اصلی

پست های پیشنهاد شده

درود

یک سوال دارم ، چطور میشود که یک منو در نقشه سایت باشد و منتشر شده هم باشد ولی در منوی بالای سایت نمایش داده نشود...فقط میخواهم از لینک آن منو استفاده کنم ولی وقتی از حالت انتشار آنرا خارج میکنم پیغام 404 میده و دیگه منو باز نمیشه در حالیکه من میخوام منتشر شده باشه ولی در منوی بالای سایت نمایش داده نشود.

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه برای فقط خودتون میخواین استفاده کنید{منظورم اینه که فقط خودتون میخواین منو رو ببینید دیگران نیازی نیست اونو ببینند سطح دسترسی رو بالا ببرید.

وگرنه برای اینکه منو مخفی باشد ولی کار کند من اطلاعاتی ندارم.ضمنا اگر هم اینجوری شود فقط کافی است یک کاربر یکبار منو رو مشاهده کنه و لینک شو ثبت کنه!

لینک به ارسال

اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شما میخواید مطلبی تو سایت نباشه و بتونید از لینک اون مطلب استفاده کنید؟

برای این کار برای مطلب تاریخ پایان انتشار بزارید مطلب دیگه تو صفحه اصلی نیست ولی میتونید از لینک مطلب بهره ببرید

لینک به ارسال

اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شما میخواید مطلبی تو سایت نباشه و بتونید از لینک اون مطلب استفاده کنید؟

برای این کار برای مطلب تاریخ پایان انتشار بزارید مطلب دیگه تو صفحه اصلی نیست ولی میتونید از لینک مطلب بهره ببرید

ببینید منظورم مطلب نیست تصور کنید من یک منو را از منوی اصلی به یک بخش از category یک کامپوننت خاص متصل کرده ام حالا میخواهم در قسمتی از یک مطلب توسط یک آیکون به آن بخش از کامپوننت یک لینک ارجاعی طراحی کنم ولی اصراری ندارم که آن منو در منوی بالای سایت نمایش داده شود...

اگر در این شرایط من لینک کامپوننت را کپی کنم و به آن آیکون اختصاص دهم مشکلی ایجاد نمیشود اما زمانی که آن منو را از انتشار خارج میکنم دیگر دسترسی به آن لینک وجود نخواهد داشت در حالیکه من میخواهم دسترسی به آن منو وجود داشته باشد ولی من در لیست منوها یا زیر منوهای اصلی سایت نمایش داده نشود..

امیدوارم توانسته باشم منظورم را برسانم...

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...