رفتن به مطلب
black-boy

چگونه می شه از جی کوئری در قالب استفاده کرد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم بدونم چه جوری می شه از جی ک.ئری در قالب استفاده کرد مثلا می شه از جی کوئری در منوها استفاده کرد مخصوصا منوهای بالا ؟:at:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز بله میشه استفاده کرد شما باید توی فایل index مثل سی اس اس اونو فراخوانی کنید بعد کدتونو تو یه فایل مثلا style.js بنویسی و واسه کلاسهای منوتون کدنویسی کنید

چند مثال و آموزش بسیار زیبا از استفاده جی کوری در منوها رو می تونید تو لینک زیر ببینید

لینک آموزش

موفق و پیروز باشید:002:

توصیه می کنم اگه می خاین جی کوری یاد بگیرید این مرجع تصویری بسیار عالی هست

آموزش جی کوری

لینک به ارسال

تو اینا فراخونی نبود ؟ دستوری که بشه کد رو تو منو لحاظ کرد ؟ اینا اموزش خودشه ؟.. چه جوری تو جوملا باشه چیزی نبود ..:(

لینک به ارسال

دوست عزیز

این کار به داشنن دانش HTML,CSS,PHP نیاز دارد.

لینک به ارسال

همونطور که دوست خوبمون آقای کیانی فرمودن باید با HTML و CSS اشنا باشی بعد خود JQUERY رو از سایت دانلود می کنی و شیوه فراخانیش هم اینجوریه اول خود فایلی رو که دانلود کردی فراخوانی می کنید

البته اگه می خوای کدها رو از بیرون فراخوانی کنی باید مثل کد اول بهش مسیر بدی

لینک به ارسال

خوب سوال من بیشتر اینه که مثلا ما منو ابشاری داریم .. خوب حالا کد فرا خونی می شه .. ایا بانک اطلاعاتی در خصوص دکمه ها و زیر منوها از بانک جوملا استفداه می کنه و یا فقط همون های که تو خود کدها است .. من از برنامه نویسی سر در می ارم .. فراخونی دانش خاصی نمی خواد کافیه کمی تو سایت ها دور بزنی ....این سوال من هست که از مجا دکمه ها تغذیه می شن؟

-------------------------

همیشه یه راهی برای دور زدن مشکلات هست :shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...