رفتن به مطلب
shamir

ویرچومارت بهتره یا جوم شاپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام من می خوام یه فروشگاه تو مایه های این سایت http://digikala.com/ راه اندازی کنم به نظر شما ویرچومارت بهتر است یا چوم شاپ؟ می خوام اولش پرداخت انلاین نداشته باشه روی خرید میزنن فرم بیاد اطلاعاته پرداختی وارد کنن ممنون میشم راهنمایی کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی خرید میزنن فرم بیاد اطلاعاته پرداختی وارد کنن

با سلام

میتونید از انواع فرم سازهای مختلفی که هستش استفاده کنید و فرمی را درست کنید و بعد موقع خرید از مشتری بخواهید تا در فرم مربوطه اطلاعات پرداخت را وارد کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, akashe گفت:

بست

بستگی به خودتون داره میتونی

با کدوم راحت ترید 

ویرچومارت و جومشاپ 

ولی اونی که میگید پرداخت آنلاین نداشته باشه تو فروشتون تاثیر خواهد گذاشت

چون مشتری وقت نمیکنه بره بانک پول رو پرداخت کنه و بیاد اطلاعات پرداختش رو وارد کنه

پرداخت آنلاین رو فروش تاثیر بسزایی داره

البته تعداد محصولاتتون و نوع محصولاتتون نیز در این امر مهم است اگر محصولاتتون کم میباشد میشه با فرم ساز RSform اینکارو انجام داد 

اما البته اگه محصولاتتون زیاد هستند میتونید از فروشگاه ویرچومارت استفاده کنید و رو حالت کاتالوگ بزارید

در کل اگه بخواید هنگام خرید فرم پر بشه باید اختصاصی نوشته بشه یا با فرم ساز

من خودم از اپن کارت استفاده میکنم واسه فروشگاه 

چون امکانات بهتری به نسبت ویرچومارت داره

مثلا: پیامک - هزینه پستی - سبک تر- سئوی آسان - دسته بندی مجموعه ها- بازاریابی که تو خود سیستم هست- سیستم فروشندگان و ..

درود

ممنون از توضیحات کاملی که دادین. اما فکر میکنم اشتباهی جواب یه پست قدیمی رو دادین! که مربوط به سال 91هستش! پست جدید تبلیغاتی که بود مخفی شد!

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...