رفتن به مطلب
Fased Shod !

قالب مذهی انتظار به مناسبت نیمه شعبان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

چند هفته ی پیش یک تاپیکی زده شد و داخلش mahdi.iqu عزیز خواستند که برای حمایت از امامان عزیزمون برای سه امام رضا (ع) ، هادی (ع) و امام زمان (عج) زده بشه. بعد یکی از دوستان به نام m.s_22 (محمد صادقی) کار گرافیکش را انجام دادند و فایل psd را به من دادند و من کار کد نویسی و تبدیل را انجام دادم.

این قالب که روی فریم ورک فوق قدرتمند گانتری پیاده سازی شده است ، دارای امکانات زیادی و همچنین برای دو نسخه جوملا یعنی 1.5 و 2.5 ساخته شده است.

ویژگی های قالب

کاملا div و بدون استفاده از تیبل (جدول)

داری ماژول و پلاگین فیوژن منو (منو آبشاری) و اسپلیت منو (برای فعال شدن منو ها لازم نیست ماژول را فعال کنید بلکه باید در تنظیمات قالب تنظیمش کنید.)

دارای پلاگین rokextender

دارای امکانات مدیریتی قالب

بهینه و سرعت بالا هنگام بارگزاری

دارای بیش از 70 موقعیت ماژول!!!

پشتیبانی از زبان های rtl و ltr (قابلیت چند زبانه سازی سایت)

دارای 4 استایل

دارای 4 کلاس ماژول زیر:

کلاس پسوند منو: _rightmenu_class1

پسوند کلاس ماژول1:mod_class1

پسوند کلاس ماژول2:mod_class2

کلاس برای تگ های پی:.p_class_style

شما می توانید از این کلاس ها در ماژول های خود بهره ببرید!

ویژگی هایی از این قالب که از قدرت فریم ورک گانتری بهره می برد:

دارای ُسیستم شبکه 960 http://960.gs پشتیبانی از 12 تا 16 ستون و هر ستون دارای 6 موقعیت ماژول.

امکان سفارشی سازی و تنظیم ساده ی تنظیمات و پارامتر های قالب در مدیریت قالب و هم فایل xml

مدیریت منو ی بالا و امکان تنظیم نمودن هر آیتم منو (رنگ ، نوع افکت ، نوع انیمیشن ، انتخاب منوی مورد نظر و..)

دارای سیستم قدرتمند Ajax و استفاده از آن در قسمت های مختلف قالب

پشتیبانی از زبان های RTL. هنگام طراحی می توان یک فایل به نام template-rtl.css ساخت و کد هایی که مربوط به زبان های rtl هست را آنجا نوشت.

ایجاد شده در css و js فشرده. کاهش تعداد درخواست ها از سرور و فشرده سازی و بهینه سازی حداکثری صفحه

کاملا انتطاف پذیر و امکان css , js , html , css نویسی در قالب برای سفارشی سازی قالب و ایجاد بلوک و موقعیت های مختلف.

دارای کد های بهینه شده و استفاده ی مجدد آن ها در چهارچوب قالب که باعث افزایش سرعت قالب می شود.

دارای 65 موقعیت ماژول و امکان تغییر و افزایش آنها

امکان ایجاد چند استایل مختلف در قالب و ساخت فایل هایی با نام های style1.css ، style2.css و.. برای سفارشی سازی آنها

امکان ایجاد پیام هشدار برای ie6 از این آموزش کمک بگیرید.

کاملا div و بدون استفاده از هیچ جدولی و SEO بالای قالب

امکان اختصاص فایل css به مرورگر خاص برای رفع مشکل در انواع مرورگر ها از جمله ie

پشتیبانی کامل موبایل های هوشمند از جمله iphon و اختصاص فایل های php و css برای هر موبایل هوشمند خاص

امکان تنظیم رنگ قسمت های مختلف قالب در مدیریت قالب

امکان تنظیم فونت و سایز فونت و استفاده از فونت های google

امکان تنظیم موقعیت و تنظیم: Logo , Date , Font-Sizer , Copyright , SmartLoad , To-Top Scroller , System Messages , Reset Settings , IE6 Warning و Google Analytics.

امکان تنظیم تعداد موقعیت ها و همچنین اندازه ی هر موقعیت و همچنین امکان جا به جا کردن آنها

امکان فعال و غیر فعال کردن Cache

امکان فعال و غیر فعال کردن GZipper

امکان فعال و غیر فعال کردن موقعیت کامپوننت

امکان اختصاص دادن به منویی خاص

و..

توجه: نسخه جوملا 2.5 از امکانات بیشتری برحوردار است.

موقعیت ها (برای شفافیت رویش کلیک کنید)

download.php?imgf=13406428201.png

p><p>[center][img]<a href=http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13406439481.jpg' alt='download.php?imgf=13406439481.jpg'>[/center]

download.php?imgf=13406440791.jpg[/center]

download.php?imgf=13406441071.jpg[/center]

download.php?imgf=13406441381.jpg[/center]

البته طراحی این قالب حدود 3 روز زمان برد و حدود یک هفته ی پیش آماده شده بود ولی بنابه دلایلی یکم دیر منتشر شد که از دوستان به این خاطر تاخیر معذرت خواهی می کنم.

دمو نسخه جوملا 2.5

دمو نسخه جوملا 1.5

دانلود نسخه جوملا 2.5

دانلود نسخه جوملا 1.5

گرافیک: محمد صادقی

کد نویسی و تبدیل: مهدی مانیان

دوستان فقط نکته ای در مورد این قالب هست که من یادم رفت بگم اینکه برای موقعیت راست یا چپ شما باید ماژول مورد نظرتان را در موقعیت های sidebar-a و b و c بگذارید که این ها به صورت پیش فرض سمت چپ قالب هستند. برای اینکه به سمت راست بیایند ، شما باید در تنظیمات قالب و تب layout تنظیم کنید که هر موقعیتی کجا باشد و چه اندازه ای داشته باشد.

التماس دعا

ارادت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ببخشید این که قالب cloudbase2 و طراحی آن کار سختی نیست !!!!!!!!!!!!!!

این هم لینکش http://www.cloudaccess.net/cloudbase2-details.html:exclamation:

نه عزیز من این قالب اختصاصی هست و فایل psd جداگانه ای داره

لطفا اسپم ندید:dodgy:

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز این قالب ربطی به cloudbase2 نداره و فقط از فریم ورک gantry بهره می بره.

در ضمن این فریم ورک قالب را نمی سازه بلکه فقط در طراحی کمک می کنه. این قالب حدود سه روز وقت برد!!! البته غیر از زمانی که برای طراحی psd صرف شده! حالا شما ببینید چقدر من رویش کار کردم!!! در ضمن ما یک از psd جداگانه برای گرافیک استفاده کردیم.

یاعلی.

لینک به ارسال

[align=right]سلام

[/align][align=right]من نسخه 1.5 این قالب را که نصب کردم وقتی بعنوان پیش فرض انتخاب می کنم توی صفحه باز شده این پیغام زیر را میده، آیا نیاز به نصب چیز دیگه ای می باشد

[/align]Unable to find Gantry library. Please make sure you have it installed.

[align=right]متشکرم

[/align]

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

این نوع قالبها برای فعال شدن نیاز به یک پلاگین نیز دارند که باعث فعال سازی فریم ورک اصلی قالب میشه

اگر پلاگین مربوطه را نصب نکردید نصبش کنید و اگر نصب کردید اطمینان حاصل کنید که فعال شده باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...