رفتن به مطلب
alireza12

ایجاد نکردن Thumbnail در ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چندین ماژول نمایش خبر نصب کردم که Thumbnail می سازند اما در نمایش ماژول Thumbnail نمایش داده نمی شود و به جای اون یک صفحه خالی ایجاد میشه (مثل زمانی که عکس لود نمیشه)

اینو بگم که سایتی که روش کار می کنم به این صورت هست که روت جوملا در یکی از پوشه های روت هاست هست یعنی http://www.test.com/joolma و زمانی که ماژول ها رو در یک سایت دیگه که در روت اصلی هاست هست نصب می کنم بدون هیچ مشکلی Thumbnail رو ایجاد میکنه،قبلا این مشکل رو در یکی دیگه از وب سایت ها داشتم و تقریبا مطمئن هستم بر میگرده به این مسئله که در روت اصلی هاست نیست

این نکته رو بگم که منظور از ایجاد Thumbnail در ماژول ایجاد یک تصویر جدید هست نه resize اون یعنی که یک عکس دقیقا با مقادیر داده شده ساخته میشه

لطفا دوستان نظر بدن

پیشاپیش تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خب شما که خودت داری جواب رو میدی

مشکل اینه که افزونه هایی که نصب کردی فقط تو روت جواب میدن

باید کدهای افزونه رو ویرایش کنی یا افزونه دیگه ای نصب کنی که این مشکل نداشته باشه

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...