رفتن به مطلب
tanha_to0

اتوماسیون اداری با استفاده جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

آیا کسی تجربه تبدیل جوملا به اتوماسیون اداری رو داره ؟؟

البته نه در سطح پیشرفته بلکه در سطح ساده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی سیستم های اتوماسیون اداری به این صورت عمل میشه

1- نامه توسط دبیر خانه یا یکی از پرسنل برای مسئول مربوطه ارسال میشه که هم میتونه متن باشه هم نامه ای اسکن شده

2- مسئول مربوطه توضیحی کوتاه (پاراف خودمون) به نامه اضافه میکنه و برای فردی که نامه را فرستاده ارسال میکنه یا به کسی دیگه ارجاء میده

3-فرد فرستنده بتونه وضعیت فعلی نامه رو ببینه که در چه شرایطیه

4-در نهایت فرستنده بتونه از نامه با توضیحات ضمیمه شده پرینت بگیره و از همه مهمتر یه شماره نامه اختصاصی داشته باشه که همیشه بشه از طریق اون شماره نامه اون نامه رو دید و اگه نیاز بود به جریان انداخت

5- هویت افراد بخاطر داشتن نام کاربری و پسورد مشخص هست ، پس هر فردی که توضیحی اضافه کنه (پاراف کنه) مشخصاتش ابتدای توضیحات نوشته بشه چون بر اساس دستورات یه کاری اجرا میشه

6-هر یه کارتابل داشته باشه که بتونه نامه هایی که بهش ارجاء شده رو ببینه

اینا خلاصه ای از نیاز بود البته چرخه نامه نگاری در جاهای مختلف فرق میکنه و در حقیقت اگه بشود یه چرخه رو تعریف کرد خیلی خوبه که مثلا بعد از توضیحات و تایید یه مسئول اتوماتیک نامه طبق روال تعریف شده به کارتابل فرد بعدی انتقال داده بشه

با تشکر

لینک به ارسال

این سیستم ها توانایی های دیگه ای را هم علاوه بر آنچه نوشتید دارند. و برای یک برنامه ریزی اداری قوی باید از موارد مشابه محصول همکاران سیستم استفاده کنید. که ارزان هم نیست.

اما جوملا با امکان تبدیل به یک پرتال، بصورت بالقوه چنین امتیازی را دارد که توسط فرد خبره تغییرات اعمال شود تا قابلیت سرمایه گذاری از لحاظ انجام کلیه امور یک شرکت کوچک یا بزرگ را داشته باشد. به بیان دیگر باید سفارش طراحی و تغییرات آن را به دیگران بدهید.

لینک به ارسال

راستش من به دنبال این هستم که یه همچین سیستمی در حد ساده بصورت رایگان برای جوملا ایجاد بشه

وگرنه برای شرکت های بزرگ قطعا هزینه میکنن و هزینه های بسیار بالا

اما هدف من این بود کهاین پست زمینه ای بشه که دوستان کمک کنن تا یه همچین سیستم روی جوملا ایجاد کنیم

حالا دوستان کی میتونه کمک کنه

البته رایگان :)

لینک به ارسال

سلام

آحه این کار نا معقولی است . برای این کار اسکریپت ها درون سازمانی و برون سازمانی وجود داره که سرعت بالای هم دارم دلیل اینکه این سیستم با جوملا باشه را من متوجه نمیشم . جوملا فلسه وجودیش چیز دیکه ای است و استفاده به این نحوه اسکریپت های خاص خودش را داره

لینک به ارسال

من حرف شما را قبول دارم اما برای سازمان کوچیکی که نیازهای کمی داشته باشه هزینه کردن اونم به قیمتی که همه میدونن خیلی سخته.

منظر من هم راه اندازی یه اتوماسیون معمولی و ساده بر اساس اوپن سورس بودن این نرمافزار هست که هم رایگان باشه و هم قابل توسعه.

حال اگه باز دوستان راهکاری دارن بگن تا بتونیم این سیستم رو ایجاد کنیم.

لینک به ارسال

من سرچ کردم منتها چیزی پیدا نکردم اگر لطف کنید و اسمش و یا لینک از cms بزارید ممنون میشم

لینک به ارسال

نه دوست من cms رایگان هم برای این کار من دیده ام . منتها اسمش را یادم نیست اما هست

دوستان کسی از این cms که آقای تهرانی گفتن سراغ داره یا اسمش رو میدونه ؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

یک سایت به شما معرفی میکنم من در آن سایت دیده ام منتها چون پیدا کردنش وقت گیر بود خودم نتونستم براتون پیداش کنم خودتون جستجو کنید پیدا کردید در همین جا هم برای بقیه استفاده کنید

http://www.vivaprograms.org/

lموفق باشید

لینک به ارسال

متاسفانه من پیدا نکردم

البته این http://www.vivaprograms.org/nulled-scripts/10115-precurio-software.html رودیدم نمی دونم برای اتواسیون کاربرد داره یا نه

لینک به ارسال

من هم مشتاقم معرفي بشه .

البته من فكر ميكنم درجوملا بشه به صورت خيلي قوي اين پرتال را راه اندازي كرد و اين كار يه حركت خيلي بزرگه . به دوستاني كه توانايي اين كار را دارند پيشنهاد ميكنم براي اين كار ارزشمند وقت بگذارند.

لینک به ارسال

سلام

در سورس فورج هم می تونید دنبالش بگردید!

یا علی

لینک به ارسال

من سرچ کردم منتها چیزی پیدا نکردم اگر لطف کنید و اسمش و یا لینک از cms بزارید ممنون میشم

با خود کامپوننت نامه نگاری انلاین نمیشه؟

چطور میشه ازش استفاده کرد من نصب کردم اما نمیدونم چطور استفاده کنم میشه کمک کنید؟

در منو اصلی میرم تو منو جدید و موقع انتخاب چیزی به اسم ایمل ردن انلاین نمیاد.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

من اینو پیدا کردم

http://www.chapars.com

ببخشید اگر به کارت نمیاد خواستم کمکی کرده باشم

لینک به ارسال

سلام .

توی سیستم دبیرخانه جومینا وقتی کاربر از سایت وارد قسمت مربوط به خودش میشه و میخواد سندی رو ویرایش کنه قسمت ویرایشگر بسیار کوچک است و عکس و متون به خوبی مشخص نیستند. دوستان اگر امکان داره لطف کنید راهنمایی کنید که چطوری میشه این قسمت رو بزرگتر و بهتر کرد.

من حتی ویرایشگر رو هم عوض کردم ولی باز تغییری در اندازه حاصل نشد.:(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...