رفتن به مطلب
m.shabani

تغییر اندازه مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اگه بخام کانتنتم تو صفحه اصلی یه سایز باشه و تو صفحات دیگر سایزش بزرگتر یا کوچکتر بشه باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

:64 (36):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز باید css نویسی کنید. این کار با css امکان پذیر هست زیرا که کلاس کانتنت در صفحه ی اصلی با سایر صفحات فرق می کنه.

شما باید css نویسی بلد باشید. همچنین می توانید آدرس سایتتان را اینجا بگذارید و دقیقا بگید می خواهید چکار کنید تا کمک کنیم.

یاعلی.

لینک به ارسال

با سلام

برای این کار باید با کدهای css آشنایی داشته باشید و در فایل css قالب یک کلاس برای استایل صفحه موردنظرتون تعریف کنید و بعد نام کلاس را در تنظیمات منوی موردنظرتون در قسمت گزینه های نمایش صفحه در فیلد کلاس صفحه (کلاس منو) وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون دوستان عزیز از راهنماییتون

آقای مانیان کانتنت تو همه صفحات یکی هست واسه من!

آقای صفر علی این کاری که شما هم گفتید انجام دادم ولی کلاس رو نمیشناسه ممنون میشم کمی بیشتر راهنمایی کنید .

این هم دموی انلاین

http://joomlatest.youhosting.ir/

مثلا می خام وقتی روی منوی تماس با من کلیک می کنم کانتنتم بزرگ بشه ارتفاش

من به عنوان تمرین این سایت رو انتخاب کردم و می خام یه همچین سایتی بسازم اگه توجه کنید تو این سایت تو صفحه اول که مطالب رو قرار داده اسم دایوش هست #content-area-front و تو مابقی صفحات که یکسان است #content .section و تو اون یه دایو #content-area وجود داره من می خام یه همچین چیزی رو در بیارم چجوری میتونم ممنون میشم راهنمایی کنید

http://www.pmtsarmashgh.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...