رفتن به مطلب
masoud6123

اختصاص دو دامین به یک هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام.کسی میتونه بهم کمک کنه و بگه چه جوری باید دو تا هاست را به یک دامین اختصاص داد؟مثلا من یه هاست دارم به اسم example.com که بالا میاد و کار میکنه حالا یه هاست دیگه خریدم و می خوام examole.ir هم به این دامین اختصاص بدم و سایت با این آدرس هم بالا بیاد.چه کار باید کنم؟

سلام.کسی میتونه بهم کمک کنه و بگه چه جوری باید دو تا هاست را به یک دامین اختصاص داد؟مثلا من یه هاست دارم به اسم example.com که بالا میاد و کار میکنه حالا یه هاست دیگه خریدم و می خوام examole.ir هم به این دامین اختصاص بدم و سایت با این آدرس هم بالا بیاد.چه کار باید کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید دامنه جدیدتون رو روی هاستتون پارک کنید تا با هر دو آدرس سایتتون بالا بیاد.

یاعلی/

لینک به ارسال

باید دامنه جدیدتون رو روی هاستتون پارک کنید تا با هر دو آدرس سایتتون بالا بیاد.

یاعلی/

ميشه بگيد چه جوري بايد اين كار رو انجام داد؟

من از cpanel استفاده مي كنم

لینک به ارسال

سلام وارد cpanel سایتتون بشین ابتدا در قسمت domains بر روی parked domaines کلیک کرده سپس در صفحه جدیدی که باز می شود نام دامنه مورد نظر را وارد کنید و بر روی دکمه add domains کلیک کنید.

download.php?filename=13404306101.bmp

لینک به ارسال

اين رو يادم رفت بگم مي خوام هر 2تا دومين رو به يك سايت اختصاص بدم.ميشه يا بايدكار ديگه اي كرد؟

لینک به ارسال

اين رو يادم رفت بگم مي خوام هر 2تا دومين رو به يك سايت اختصاص بدم.ميشه يا بايدكار ديگه اي كرد؟

با سلام

پاسخ این سوالتون هم همان پارک دامین میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من دامين رو اضافه كردم.بايد كار ديگه اي كنم يا نه؟الان با داميني كه وارد كردم سايت رو باز نميكنه ولي با دامين قبليش باز ميشه

لینک به ارسال

سلام

اگر به درستی انجام داده باشید حتما تغییر پیدا خواهد کرد

ممکن هست از کش آی اس پی شما باشه

از وی پی ان استفاده کنید تغییرات را مشاهده خواهید کرد.

لینک به ارسال

آقای مرادی من داخل Cpanel کارایی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم اما نمیدونم چرا نمیشه.فقط باید دامین جدید رو داخل parked domain تعریف کنم دیگه درسته؟کار دیگه ای نباید انجام بدم؟

لینک به ارسال

سلام

شما دو تا هاست خریدید؟؟

نیاز به دو هاست نبود کافی بود دامنه دوم رو روی هاست اولی پارک می کردید

شما نمیتونید در دو هاست جدا یک دامنه رو بگذارید چون دی ان اس های یک هاست رو می تونید یک دامنه بگذارید

ولی برعکسش میشه یعنی دو تا دامنه رو میشه روی یک هاست ست کرد البته باید روی هاستتون این قابلیت فعال باشه ممکنه تا دو تا دامنه بشه ممکنه بیشتر هم باشه

اگه باز هم نتونستید اطلاعات هاست رو بفرستید تا بررسی کنم

یا علی

لینک به ارسال

آقاي دفاعي من دامين جدا هم خريداري كردم.ميشه بگيد چه جوري روي هاست اولي بايد دوتا دامين ست كنم كه هر دوتا شون به يك سايت لينك بشن.يكي .com هست و اون يكي .ir .من دامين ir رو هم پارك كردم روي هاستي كه مربوط به .com هست

لینک به ارسال

دوست گرامی اگه شما پارک کردن رو درست انجام داده باشید دیگه روی هاست کاری ندارید.

باید توی سامانه ثبت دامنه آی آر نیک برین و اونجا dns های هاستتون رو برای این دامنه اضافه کنید و صبر کنید تا بعد یه مدت(بین 24 تا 48 ساعت) تغییرات اعمال بشه.

بعد برای اطمینان میتونید از آدرس whois.nic.ir دامنه تون رو چک کنید تا ببینین که dnsهاش تغییر کرده یانه.

بعد از این کار(البته در صورتی که دامنه irتون هم فعال باشه) سایتتون باید با هر دو آدرس بیاد بالا.

یاعلی./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...