رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

کامپوننت دانلود و آپلود منیجر به شکل ساده DVFolderContent - برای جوملا 1.7 و 2.5

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13403770491.png

سلام به همه جومینــــــایی های عزیز

در این تاپیک با کامپوننتی آشنا خواهید شد به نام DVFloderContent

بوسیله این افزونه میتوانید یک سرویس دانلود و آپلود به شکلی ساده داشته باشید

فایلهایی را که برای دانلود در سایت قرار میدهید را میتوانید به دو صورت داخل جدول و یا بصورت یک لیست نمایش دهید

لینکهای مستقیم دانلود در سایت مخفی هستند

فایلهای دانلود را در سه پوشه اصلی میتوانید آپلود کنید

images - media - tmp

در هر یک از سه پوشه فوق در صورت تمایل میتوانید پوشه های موردنظرتون رو ایجاد کنید و فایلها را در داخل آنها قرار بدید

در قسمت Choose the parent folder پوشه اصلی را انتخاب کنید و در قسمت Location within the Parent Folder مسیر پوشه ای را که در پوشه اصلی ایجاد کرده اید را وارد کنید

مثلا من یک پوشه به نام download داخل پوشه images ایجاد کردم

حالا از لیست پوشه های اصلی ، images را انتخاب میکنم و در فیلد پایینی هم download را وارد میکنم

بطور کلی مسیر بصورت زیر است :

/images/download/

اگر کمی هم به کدهای css آشنایی داشته باشید ، خواهید توانست استایل بهتری را برای نمایش فایلهای دانلود ایجاد کنید

در بخش کامپوننت شما میتوانید فایلهای آپلود شده یا برای دانلود قرار گرفته را ببینید و در صورت تمایل فایلی را منتشر کنید یا از حالت انتشار خارج کنید

اگه به اسکرین شاتی که قرار داده ام توجه کنید در سمت راست یک کادر صافی قرار دارد که بوسیله آن میتوانید فایلهای مربوط به هر پوشه را ببینید

ممکن است فایلهایی را در پوشه موردنظر اضافه کرده باشید ولی در بخش کامپوننت نمایش داده نشوند

برای این مورد شما ابتدا باید ماژول را ایجاد کنید و تنظیمات لازم را انجام بدید و یکبار پیش نمایش سایت را ببینید

با انجام اینکار فایلها بطور خودکار در بخش کامپوننت قرار میگیرند

این افزونه امکانات دیگری هم دارد که پیشنهاد میکنم به اسکرین شاتها توجه کنید تا متوجه این موارد نیز بشوید

چنانچه تصاویر واضح نیستند روی هر تصویر کلیک کنید

download.php?imgf=13403770681.png

download.php?imgf=13403770871.png

download.php?imgf=13403771051.png

لینک معرفی افزونه در سایت رسمی جوملا

لینک دانلود از سایت سازنده - همین لینک دانلود در سایت سازنده خودش یه نوع دمو محسوب میشه

لینک دانلود از سرور جومینــــــا برای جوملا :17::25::lj::mj::cj:

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...