رفتن به مطلب
qaem

مشکل مگا منو با IE

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

این منویی که استفاده کردم یه مگا منو رایگانه ، تو ie وقتی اون منویی که ساب منو داره رو hover میکنی (فقط hover) بعد موس رو میبری کنار اون منو پرت میشه انتهای سمت چپ موقعیت.اینم بگم که این ماژول راست چین نبود css هم نداشت (ساده بود) خودم دست کاریش کردم. ضمنا این قالبو خودم طراحی کردم . اولین قالبمه ممنون میشم نظر بدین. از اساتید جومینایی هم تشکر میکنم .:heart:

سلام و درود

این منویی که استفاده کردم یه مگا منو رایگانه ، تو ie وقتی اون منویی که ساب منو داره رو hover میکنی (فقط hover) بعد موس رو میبری کنار اون منو پرت میشه انتهای سمت چپ موقعیت.اینم بگم که این ماژول راست چین نبود css هم نداشت (ساده بود) خودم دست کاریش کردم. ضمنا این قالبو خودم طراحی کردم . اولین قالبمه ممنون میشم نظر بدین. از اساتید جومینایی هم تشکر میکنم .:heart:

ارتباط سبز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور از ie چه نسخه ای هست؟

من با 8 تست کردم مشکل شما رو نداشتم!

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز معمولا منوهای آبشاری، مخصوصا مگامنو ها با IE6 , IE7 مشکل دارند و به درستی نمایش نمیدهند

این منوها برای مرورگرهای جدید و حرفه ای هست...

لینک به ارسال

با ie 9 و 7و 8 البته با ie تستر بود امکان اشتباه هم دا ره .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...