رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه انتقاد دارم از مدیران در مورد " سطح عضویت "

بنده 4 ، 5 روز قبل ترجمه افرونه رو نحوبل دادم و هنوز سطح عضویت منم تغییر نکرده : بله مورد قبول واقع شده است .

اگر یه کاربر تا 3 روز ترجمه فایل زبان رو تحویل نده درخواستش رد میشه خوب تغییر سطح کاربری چرا اینجوری نیست بعد از گذشت یه هفته هنوز تغییر انجام

نشده !!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من با انتقاد شما موافقم

یکی (مخصوصا اگه مبتدی باشه) با تمام ذوق و شوق میاد درخواست عضویت میده بعد باید منتظر بمونه تا براش فایل بفرستن بعد از اون با تمام سختیاش بشینه فایل رو ترجمه کنه و .... انتظار انتظار انتظار

من خودم دو ماهی منتظر بودم میفهمم چی میگید

اما واقعیت اینه که

فکر میکنم سه نفر مسئولیت تایید و ارتقای عضویت رو به عهده دارن

این سه نفر هم درس دارن، هم زندگی دارن، هم طراح سایت هستن باید به کارشون برسن، هم اینجا به مشکلات اعضاء رسیدگی میکنن و...

واقعا سرشون شلوغه

ما فقط میتونیم با صبرمون بهشون خسته نباشید بگیم

لینک به ارسال

درود بر شما

من هم قبول دارم که زحمات شما باید جبران بشه

ولی تا یک افزونه منتشر نشه کاربری ارتقاء پیدا نمی کنه

بعضی افزونه ها هم به چند کاربر داده میشه و بعضی ها هم دیر ترجمه می کنند یا ترجمه نمیشه

لطفاً کمی صبور باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ببخشید دخالت میکنم ولی این افزونه آخری که تو سایت منتشر شد (مدیریت پروژه) ترجمه بنده بود

که البته بنده هنوز صبورم ...:blush:

لینک به ارسال

خسته نباشید به تمامی دوستانم در انجمن جومینا

بنده تمامی نوشته ی دوستان رو قبول و باور دارم چون با بیشتر دوستان جومینا در ارتباط هستم , واقعا خسته نباشید

ولی یه پیشنهاد دارم با اجازه همه :

فایل های ترجمه که به کاربران داده می شود و بعد از ترجمه تحویل داور داده می شود و داور محترم بعد از کارشناسی فایل رای خودش را صادر می کند

نکته اینجاست : قابلیت ارتقا هم به داور هم داده بشه که بعد از قبول ترجمه بتونه کاربر رو به سطح بالاتر ارتقا بده . یا اینکه مدت(فرصت) ترجمه هم افزایش پیدا کند

بیشتر دوستان که من میبینم در جومینا آنلاین هستن بجر جناب پارسای عزیز....

ارتمند شما

کاظمی

لینک به ارسال

آقای هادیان عزیز ترجمه شما آیا پک بود؟!

آیا به موقع ارسال شد؟

آیا افزونه شما پس از نصب فارسی میومد؟

آیا پلاگین های داخل افزونه را بررسی کردید و فارسی کردید؟

در ضمن این افزونه چون نمونه فارسی در سایت اصلی داره نیاز به بررسی بیشتر داره

..

ما از کلیه نظرات شما استقبال می کنیم

پیشنهاد و انتقاد شما کاملاً به ما کمک میکنه و استقبال می کنیم

ولی کمی بیشتر تامل کنید

آقای پارسا مسئولیت خودشون را دارند و لحظاتی در انجمن حضور دارند ولی هر کسی به همون مسئولیتش برسه خودش کلی هنر کرده

هر کسی گرفتاری شخصی خودش را داره و لحن نباید طوری باشه که تصور طلب کاری رخ بده

شما کمی دقت کنید آقای پارسا در اکثر افزونه های منتشر شده اخیر دخیل بودند. (بغیر از کارهای مدیریتی)

بررسی یک ترجمه نیاز به کار جمعی است و از عهده شخص خارج هست

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای موذنی عزیز

چرا میزنی؟:blush:

بنده قبول دارم که به موقع تحویل ندادم (تو پیام خصوصی هم توضیح دادم خدمتتون)

ثانیا عرض کردم خدمتتون که بنده دانش برنامه نویسی ندارم که بتونم سایر کارهای افزونه رو انجام بدم از همون ابتدا هم قانون تیم توسعه افزونه جومینا فقط روی ترجمه بوده و در صورت امکان و داشتن دانشش بهینه سازی اون!

بابا ما سه ماهه گیر یه امتیازیم واسه ارتقا به سطح 2 !;P (امتیاز الان 599 !) دعوا که نداریم که :002:

بنده قصد جسارت نداشتم ولی اگر ناخواسته باعث ناراحتی شدم عذر میخوام...

لینک به ارسال

درود بر شما

همه کاربرای جومینا مثل دوستای من هستند مخصوصاً شما که سابقتون از من بیشتره

من اگر چیزی گفتم که باعث این برداشت شده عذر می خوام

من ناراحت نیستم و جهت اطلاع رسانی بود

برادر عزیز نباید کاربر سطح 2 با سطح یک فرق داشته باشه!

خب حداقل بررسی می کردید که آیا فایل زبان دیگه ای نداره!

ان شاء الله زودتر این امتیاز شما افزایش پیدا کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

اقای موذنی عزیز!

منم گفتم میخوام ترجمه کنم افزونه ها رو!اما شما جواب سر بالا میدید داداشم!

منم از شما ناراحتم و گله دارم:@

لینک به ارسال

با سلام

رضا جان شما جهت عضویت در جومینا ور رسیدن به سطوح تعیین شده طبق این قوانین عمل می کنید:

http://forum.joomina.ir/thread-8471.html

یه خواهشی از عزیزان دارم (بطور کلی ، نه اینکه بگم شما اینطور رفتار کردید) و اون اینکه اگر گله ای هم دارید دوستانه و بدور از لحن طلبکارانه یا توهین بیان کنید

شخصا از کوچکترین لحن بدی نمی گذرم و برخورد می کنم حتی اگر این لحن بد در مورد یک کاربر تازه وارد بکار برده شده باشه...

دوستان کمی هم صبور باشید بخدا ما هم انسان هستیم با دغدغه های روزمره...

موفق باشید

لینک به ارسال

اقا مجتبی عزیز!

من میخوام کمک کنم!و طرز برخورد من کجا طلبکارانه هست؟

اوکی داداشه گلم! ما بی خیال میشیم!

اما هدف همه اینجا کمک هست و اگه کسی هم حرفی میزنه از این ناراحته که کارا خیلی دیر انجام میشه!

در کل شرمنده اگه حرفی زدم!

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

رضا جان من که میگم تا دوره بعد صبر کن جواب سر بالاست!

عزیز برادر تو دیگه چرا!!! من ناراحتی تو را دیگه تحمل نمی کنم:x (35):

آن روالش کلاً فرق می کنه

روزی که عضویت باز شد درخواست بده.

اگر هم می خوای فی قربتاً الی الله باشه که بسم الله. به خودم بگو تا در کار خیر سهیمت کنم

موفق باشی

لینک به ارسال

چرا تیکه میندازی اقا علی گل؟!

من که هر چی شما گفتی گفتم چشم!

شما جون بخواه داداش!

چشم صبر میکنم ببینم چی مشه!

هر چند شاید تا اون وقت یه قانونی بیاد که به ما نخوره!:D:002:

لینک به ارسال

من عذر خواهی می کنم از تمامی عزیزان هدف من پیشنهاد بود نه چیز دیگه

اردتمند شما

کاظمی

لینک به ارسال

اقای موذنی عزیز!

منم گفتم میخوام ترجمه کنم افزونه ها رو!اما شما جواب سر بالا میدید داداشم!

منم از شما ناراحتم و گله دارم:@

دوست عزیز

خواسته ی شما جوابی ندارد که سربالا باشد یا طور دیگری. شما برای ترجمه ی افزونه بایستی در زمان ممکن درخواست دهید و با رعایت قوانین و زمانبندی تعریف شده فایل یا افزونه ی ارسالی را بصورت ترجمه شده تحویل دهید. در این صورت نیازی به پاسخ هیچ یک از مدیران نیست.

آقای موذنی مدیری بسیار فعال، مهربان و موثرند که بنده در این مدت جز تلاش از ایشان چیز دیگری ندیدم چه برسد به جواب سر بالا.

در هر حال همه ی مدیران جومینا در چارچوپ تعیین شده در قوانین در خدمت شما هستند.

موفق باشید

سلام

ببخشید دخالت میکنم ولی این افزونه آخری که تو سایت منتشر شد (مدیریت پروژه) ترجمه بنده بود

که البته بنده هنوز صبورم ...:blush:

جناب هادیان

درود

البته ترجمه ی این افزونه خیلی هم کار شما نبود! در اکثر موارد همینطور هست و ضعف های کاربران در ترجمه را مدیران جبران می کنند.

با این توصیف به طبع ارتقای افراد کمی زمان بر خواهد بود چرا که علاوه بر اصلاحات قبل از انتشار گاهی برای امتیاز دادن نیاز به مشورت با مدیر مربوطه هست. بنده و آقای موذنی هم به خدا کارهای دیگری هم علاوه بر خدمتگذاری به شما داریم و ممکن است نتوانیم همدیگر را در بازه ی زمانی خاصی پیدا کنیم. در هر حال تکلیف امتیاز شما روشن شده و بزودی ارتقای عضویت خواهید یافت.

ذکر این نکته هم ضروری به نظر می رسد: برای ارتقا به سطح دو لازم است کاربران سطح یک، آموزشی را بصورت کامل ترجمه کنند و یا یک کامپوننت را بصورت کامل و بی نقص ترجمه کنند. در این مورد آقای موذنی کمک شایانی به شما داشته اند.

ارادتمند

خسته نباشید به تمامی دوستانم در انجمن جومینا

بنده تمامی نوشته ی دوستان رو قبول و باور دارم چون با بیشتر دوستان جومینا در ارتباط هستم ' date=' واقعا خسته نباشید

ولی یه پیشنهاد دارم با اجازه همه :

فایل های ترجمه که به کاربران داده می شود و بعد از ترجمه تحویل داور داده می شود و داور محترم بعد از کارشناسی فایل رای خودش را صادر می کند

نکته اینجاست : قابلیت ارتقا هم به داور هم داده بشه که بعد از قبول ترجمه بتونه کاربر رو به سطح بالاتر ارتقا بده . یا اینکه مدت(فرصت) ترجمه هم افزایش پیدا کند

سلام بر شما

البته ماجرا کمی متفاوت تر از این هست. مدیران توسعه افزونه فقط داوری نمی کنند. انتخاب، ارسال، دریافت و اصلاح افزونه بخشی از تلاش آنهاست.

ضمنن امکان تحقق پیشنهاد شما وجود ندارد. چرا که ارتقای عضویت نیازمند سازوکاری است که تنها بنده و آقای تهرانی به آن اشراف داریم. منظور نیاز به انتشار افزونه و ... است.

بیشتر دوستان که من میبینم در جومینا آنلاین هستن بجر جناب پارسای عزیز....

ارتمند شما

کاظمی

متوجه ی منظور شما نمی شوم.

بنده در اکثر اوقات در جومینا آنلاین هستم. اما اگر منظور شما از جومینا انجمن است باید عرض کنم ارتقای عضویت به انجمن ارتباطی ندارد. سازوکار پایش سیستم مدیریت درخواست ها بر پایه ی ایمیل و سایت جومینا بنا شده و نیازی به حضور در انجمن نیست. ضمن اینکه بنده در انجمن هم به قدر کافی حضور دارم.

سلام دوستان

یه انتقاد دارم از مدیران در مورد " سطح عضویت "

بنده 4 ، 5 روز قبل ترجمه افرونه رو نحوبل دادم و هنوز سطح عضویت منم تغییر نکرده : بله مورد قبول واقع شده است .

اگر یه کاربر تا 3 روز ترجمه فایل زبان رو تحویل نده درخواستش رد میشه خوب تغییر سطح کاربری چرا اینجوری نیست بعد از گذشت یه هفته هنوز تغییر انجام

نشده !!!

سلام

بنده من همین انتقاد را دارم! اما در واقع برای پایداری روال عضویت چاره ی دیگری نیست. وقت ما نیز محدود است. از سویی اصلاح اشکالات افزونه ها نیز زمانبر است. آماده سازی آن برای انتشار نیز خود نیازمند فرصت آقای تهرانی است. 4 - 5 روز در واقع فرصت زیادی نیست. کاربرانی هستند که زمانی بسیار بیش از این را در انتظار ارتقای عضویت بوده اند.

کمی صبورتر باشید و با صبر خود به تلاش هایی که از سوی مدیران صورت می گیرد ارج نهید.

در اینجا از تلاش های بی دریغ آقایان دفاعی، موذنی و صفرعلی تشکر می کنم که موجبات رونق توسعه ی افزونه های فارسی جومینا را بوجود آوردند.

ارادتمند

لینک به ارسال

جناب پارسا

سلام

ممنون از زحماتتون

بنده قصد توهین یا جسارت نداشتم یا اینکه خدای نکرده بخوام طلبکار باشم اگه لحنم طوری بود که این طور برداشت شده متاسفم...

:002:

لینک به ارسال

جناب پارسا

سلام

ممنون از زحماتتون

بنده قصد توهین یا جسارت نداشتم یا اینکه خدای نکرده بخوام طلبکار باشم اگه لحنم طوری بود که این طور برداشت شده متاسفم...

:002:

عزیز دلم

فرمایش شما طور بدی برداشت نشده، توضیح بنده جهت استحضار بود.

پاینده باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...