رفتن به مطلب
MehryarS

انتقاد به فعالیت ضعیف مدیران

پست های پیشنهاد شده

من همونطور که داخل اطلاعات اکانتم هست از اسفند 89 عضو این انجمن بودم یکی از بزرگترین دلایلی که وجود داشت تا من پیگیر این انجمن باشم سرعت به نتیجه رسوندن من در حل مشکلم توسط مدیران انجمن بود اما الآن این بار چندم هست که من مشکلی و مطرح می کنم و حتی یک جواب هم از سمت مدیران دریافت نمی کنم... واقعاً فکر نمی کنم مشکلات من مشکلات سختی برای دوستانی که خودشون مدرس طراحی قالب یا افزونه نویسی هستند باشه. خواهشاً رسیدگی کنید ادامه ی این مساله از ارزشهای انجمن و همچنین طرفداران آن کم خواهد کرد این رو مطمئن باشید....

:heart: من ازطرفداران ای انجمن بودم و هستم :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نمی دونم چرا کسی به پست پاسخ نداده

ولی طبق صحبتی که با مدیران انجام شده انشاالله همچین مواردی دیگر نخواهد بود.

با تشکر از دلسوزی و همراهی شما

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده از کسایی هستم که حداقل 10 ساعت در روز رو در انجمن آنلاین هستم و همه ارسال های دوستان رو بررسی میکنم و در صورتی که کمکی از دستم بر بیاد راهنمایی میکنم.

ولی الان که فرمودین بنده یادم نمیاد از شما ارسالی دیده باشم!

مطمئن باشید مسئولین هم همه کاربران جومینا رو به یک چشم میبینن.

توجه داشته باشید در صورتی که برای رفع مشکل از پیام خصوصی استفاده میکنید نباید توقع ارسال جواب داشته باشید...

انشاا... دوستان بتونن مشکل شما رو رفع کنن

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

دوست خوبم

رسالت انجمن ها مشارکت جمعی در رفع مشکل فردی است. بنا بر این فقط مدیران وظیفه ی پاسخگویی ندارند و بخش عمده ی سوالات توسط دیگر کاربران که آگاهی دارند پاسخ داده می شود. از این رو عدم پاسخگویی دال بر ضعف مدیران نیست. من چند پست اخیر شما را بررسی کردم. اساسن مسائل مربوط به برنامه نویسی مد نظر شما بوده که نیازمند پاسخگویی توسط دوستان تیم برنامه نویسی است. بچه های برنامه نویس هم با توجه به حجم کار برنامه نویسی درگیر هستند، اگر چه در انجمن نیز فعالند اما فرصتشان اندک است.

من پست شما را به دوستان برنامه نویس ارجاء دادم تا کمکتان کنند.

کمی تحمل و تامل بیشتری داشته باشید، ابتدا مشکلات را در پیام خصوصی با مدیران ارشد انجمن بازگو کنید. خوب نیست به محض اینکه سوالمان بی جواب ماند بدویم و پست اعتراضی بزنیم.

در هر حال از تذکر شما ممنونیم. موفق باشید

لینک به ارسال

بنده هم با دوست عزیزم جناب حسینی پارسا موافقم، بنده خودم مدیر نیستم اما خداروشکر خیلی مشکلات رو تونستم حل کنم

مدیران محترم هم همینطور که از اسم مدیر بودنشون مشخصه سرشون خیلی شلوغه

دوست عزیز شما سعی کنید مشکلات رو با عناوین مناسب مطرح کنید تا دوستان برنامه نویس از عنوان مطلبتون متوجه مشکلتون بشن و راهنمایی کنند

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

من با حرفای شما کاملا مخالفم!

به نظر من هیچ کدوم از مدیرای اینجا کم کاری نمیکنن!

همین جناب پارسا درسته که کم میاد اما پشت پرده برای توسعه افزونه داره کلی زحمت میکشه!:002:

اقای تهرانی هم که بنده خدا توی این 2 هفته 1 افزونه خیلی خوب و یه کتاب کامل در مورد جوملا نوشته که در نوع خودش بی نظیر هست!:002:

مصطفی صفر علی عزیز که دیگه نیازی به گفتن نیست مرد زحمتکش و پر تلاش و مهربان که به محض اینکه توی انجمن میاد فقط به بچها کمک میکنه!:002:

جناب فرحزادیان هم که بنده خدا هم انجمن میاد باید کارهای سایت هاست جومینا رو انجام بده!:002:

علی موذنی هم که واقعا دلسوز و مهربان و فداکار:002:

شک نکنید بقیه مدیرا هم توی بخش های دیگه در حال زحمت کشیدن هست و نمیشه گفت ضعف میدریت!

اما من یه پیشنهاد دارم برای مدیرای جومینا به نظر من اگه چند تا مدیر بزارید فقط برای پاسه گویی به سوالات انجمن خیلی بهتر میشه!الان همه مشا عزیزان سرتون شلوغ هست و با اینکه وقت ندارید اما میایید و کمک بچها میکنید!اما به نظر من اگه چند تا مدیر باشن که فقط فکرشون برای جواب دادن به سوالای انجمن باشه خیلی خیلی بهتر میشه!

در پناه حق موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

ببینید دوستان گلم ، مهم نیست که هر کس چه مقدار در انجمن فعاله چه 1 دقیقه چه 24 ساعت ...!

مهم سطح دانش و تسلط هر شخصی بر یک موضوع یا موضوعات مختلف هستش

ممکنه شخصی سطح دانش بالایی نداشته باشه پس چه فایده ای داره که بخواد 24 ساعته آنلاین باشه . اما برعکس شخصی پیدا میشه که ممکنه حتی با کمترین معلومات عمومی بتونه از پس مشکلات زیادی بر بیاد

همه اینا رو گفتم میدونید برای چی ؟ برای اینکه از قدیم میگن چند تا فکر همیشه بهتر از یک فکر میتونه باشه

پس اگر چند نفر باشند که کمترین معلومات عمومی را هم داشته باشند مسلما" بهتر از یک شخص میتونن عمل کنند

کلا" انجمن محیطی برای همفکری هست نه تک فکری !

به نظر من اینکه بخواهیم چند مدیر بطور مثلا 24 ساعته بزاریم که به مشکلات کاربران پاسخگو باشه همچین چیزی غیرممکنه چه تو این انجمن چه تو انجمن های دیگه

چون هر شخصی برای خودش مشکلات دیگه ای هم داره و نمیشه منکر این قضیه شد

به نظر من تمام کاربران جومینــــــا حکم یک مدیر را دارند . چرا ؟

چون با ثبت نام خودشون در انجمن خودشون رو پایبند قوانین دونستند . یکی از شرایط مدیر بودن قانونمند بودنه

در ضمن اون دکمه " گزارش این ارسال به مدیر " برای این در اختیارتون قرار داده شده چون تک تک شما هم مانند یک مدیر هستید و از این طریق به سایر مدیران کمک میکنید

اینکه چند مدیر باشه تصمیمش به عهده سرپرستان محترم انجمنه ولی مهم اینه که هر کس باید رفتاری در خور یک مدیر داشته باشه حالا با هر سطح کاربری که میخواد داشته باشه

به نظر من اگه همگی پایبند قوانین باشیم چه بسا که اصلا دیگه نیازی به مدیر نیست

در مورد حل مشکلات کاربران خب مدیران معمولا" نمیتونن همیشه پاسخگو باشند و خودتون بهتر میدونید اما با این وجود داریم با حداکثر توان سعی و تلاش خودمون رو میکنیم

در ضمن یکی از بندهای قوانین انجمن اینه که هیچ کس هیچ تعهدی نسبت به پاسخگویی به سوالات دیگران را ندارد و اگه کسی هم به سوالات پاسخ میده هیچ منتی نیست

همانطور که جناب پارسا فرمودند :

خوب نیست به محض اینکه سوالمان بی جواب ماند بدویم و پست اعتراضی بزنیم.

مشکل برخی از کاربران همینه که متاسفانه برای گرفتن پاسخ سوالاتشان صبور نیستند و همین باعث ایجاد پستهای اعتراض آمیز و در اکثر موارد پستهای اسپم میشه که عاقبتش دریافت اخطار هست

ممکنه جواب همین سوالات را یک مدیر نداند اما یک کاربر عادی بیاد و پاسخ را بده . پس نمیشه این انتظار را داشت که همیشه مدیران پاسخگو سوالات کاربران باشند

در ضمن این درست نیست که هنگام پاسخگویی در تاپیکها با یکدیگر بحث و جدل کنید . هر کاربر باید الگوی رفتاری و اخلاقی سایر کاربران باشد

با اینکه میدونم بسیاری از شما عزیزان قوانین را مطالعه کردید ، ازتون خواهش میکنم یکبار دیگر هم قوانین را مرور کنید . همانطور که میدانید مرور قوانین هم یکی دیگر از قوانین است !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...