رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

:(

دوستان من سایتم bargh.in

بود

و هاستم روی bargh.in ست بود و یوزر barghin بود

من از مدیر هاستم خواستم که این هاستو برام روی سایت teknic.ir ست کنه و یوزرشو برام تغییر بده که این کارو کرد برام و باعث از بین رفتن اطلاعات دی تا بیس سایت bargh.in شد

ومن اومدم سایت bargh.in رو Addon Domain کردم و فایل های bargh.in تو هاستو زیپ کردم و انتقال دادم به پوشه ادد دامین bargh.in و در اونجا اکسترک کردم و اومدم فایل configuration.php رو Edit کردم و مشخصات دی تابیس جدیدی رو که ساخته بودمو ذخیره کردم و بعد اومدم سایت مو باز کردم که با این ارور مواجه شدم

jtablesession::Store Failed

DB function failed with error number 1146

Table 'teknicir_bargh.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( 'bb9122df65ffa7825b6b1755c4bcdb0b','1338970147','','0','1','0' )

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 76 bytes) in /home/teknicir/public_html/bargh.in/libraries/joomla/error/exception.php on line 117

حالا نمیدونم باید چکار کنم واقعا موندم از دوستان و مدیران خوب خواهش دارم کمک کنن تا من دوباره سایتمو برگردونم:(:(

bargh.in

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز جدول jos_session را در دیتابیس خالی کنید. اگه جواب نداد باید به مدیر هاست بگید که memory size هاستتان را افزایش دهند.

الان هم سایت شما بالا نمی اومد. با مدیر هاست صحبت کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

بک آپ دیتابیس قبلی رو کامل در دیتابیس جدید ایمپورت کردید !!!؟

در مورد مموری سایز باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید ولی ابتدا مطمئن بشید که اطلاعات دیتابیس رو کامل و بدون نقص ایمپورت کرده باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

بله فقط در فایل configuration.php قرار دارد که بعدا باید پرمیشن این فایل را 444 کنید.

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

بک آپ دیتابیس قبلی رو کامل در دیتابیس جدید ایمپورت کردید !!!؟

در مورد مموری سایز باید با ادمین سرورتون تماس بگیرید ولی ابتدا مطمئن بشید که اطلاعات دیتابیس رو کامل و بدون نقص ایمپورت کرده باشید...

موفق باشید

نه من تمام فایل های bargh.in رو زیپ کردم بک اپی نداشتم و اومد تو ادد دامین ی که کرده بودم فایلو اکسترک کردم و یه دی تابیس جدید ساختم براش ؟ و تو فایل configuration.php اطلاعات جدید دی تابیس جدیدو ذخیره کردم

تا وقتی که دی تابیسو تغیر ندم ارور عدم وصل شدن به دی تابیس میده اما وقتی تغییر میدم

Failed

DB function failed with error number 1146

Table 'teknicir_bargh.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( 'bb9122df65ffa7825b6b1755c4bcdb0b','1338970147','','0','1','0' )

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 76 bytes) in /home/teknicir/public_html/bargh.in/libraries/joomla/error/exception.php on line 117

لینک به ارسال

با سلام

منظور از اطلاعاتی که در فایل کانفیگ ست می شند نام و نام کاربری و پسورد دیتابیس هست ...

شما دیتابیس جدید رو ایجاد کردید درسته ولی اطلاعات دیتابیس قبلی (جداول مربوط به جوملا و افزونه هاش) رو چه کردید؟ در دیتابیس جدید ایمپورتشون کردید؟

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از جوابتون اقای فرحزادیان

اره من دی تابیس جدید ایجاد کردم و فایل configuration.php با دی تابیس جدید ست کردم

(جداول مربوط به جوملا و افزونه هاش) رو چه کردید؟هیچ کاری نکردم فک کنم مشکل همین جاست ایا فایلی هست که من تغییر بدم یا نه

راه حل چیه؟

لینک به ارسال

شما بعد از اینکه دیتابیس جدید ایجاد کردید حتما باید محتویات دیتابیس قبلی رو در اون ایمپورت کنید در غیر این صورت اطلاعات جوملای شما بالا نخواهد اومد

اگر از اطلاعات قبلی فول بک آپ داشته باشید درون اون یک فایل مربوط به دیتابیس شما وجود دارد که باید اون رو در دیتابیس جدیدتون ایمپورت کنید

اگر به دیتابیس قبلی هنوز دسترسی دارید یک بک آپ ازش بگیرید و بعد در دیتابیس جدید ایمپورتش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...