رفتن به مطلب
امیر12

مشکل با فارسی سازی جوملا 2.5.1

پست های پیشنهاد شده

سلام من از نسخه اصلی جوملا استفاده م یکنم نسخه جوملا هم 2.5.1 هست و موقع نصب هیچ اروری نمی ده ولی وقتی وارد تنظیمات می شوم و میخواهم قسمتهای مختلف سایت را فارس یکنم ارور 730 می ده عکس ارور را هم اینجا می گذار

40399745775558013142.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز شما از کدام نسخه ومپ استفاده می کنید؟ شما ومپ را به آخرین نسخه ارتقا دهید سپس در htaccess.txt یا php.ini ، نمایش خطا ها را غیرفعال کنید.(آموزش توی نت زیاد هست.)

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، اون پیغامهای خطا ، ارور 730 نیستند . بلکه خطا در خط 730 فایلی که مسیرش تو پیام مشخصه رخ داده

برای رفعش هم میتونید از Wampserver 2.0c استفاده کنید . این ورژنیه که خود من از اون استفاده میکنم و تا حالا هم روی هیچ جوملایی باهاش مشکلی نداشتم

استفاده از آخرین ورژن ومپ به دلیل بالا بودن ورژن php یا mysql میتونه برای کارکرد برخی از افزونه ها باز هم مشکل ایجاد کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز درسته. ومپ تداخل ایجاد می کنه. ولی شما برای رفع این مشکل از ورژن 2.0 استفاده نکنید زیرا ورژن php , mysql , apache آن پایین می باشد و برای برخی از افزونه ها که نیاز به ورژن بالای php دارند مشکل ایجاد می کنه.

شما اگه از آخرین ورژن استفاده کنید ، نه تنها مشکلی پیش نمیاد بلکه مشکلات احتمالی حل خواهند شد. من خودم از 2.2 استفاده می کنم و مشکلی باهاش ندارم.

شما آخرین نسخه که 2.2 هست را نصب کنید و در htaccess کد زیرا اضافه کنید تا نمایش خطاها غیرفعال شوند.

php_flag display_errors Off

همچنین می توانید در php.ini کد زیرا از On به Off تغییر دهید.

; - display_errors = On           [security]

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...