رفتن به مطلب
محمدحسین میری

ماژول وضعیت آب و هوای Goldweather Weather Widget

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

یک ماژول آب و هوای بسیار زیبا برای جومینا معرفی می کنم. <a  href=download.php?imgf=13372292011.jpg' alt='

قابلیت ها :

- پشتیبانی از زبان های انگلیسی . اسپانیایی . یونانی . فرانسوی . ایتالیایی . روسی . آلمانی

- پشتیبانی از تمام نقاط جهان

- به گفته ی joomla.org این افزونه همیشه در حال توسعه می باشد. و بنابر این این افزونه بروز رسانی خواهد شد.

یکی از قابلیت های این ماژول اینه که زمان دانلود می توانید تمام پس زمینه های افزونتون رو بر طبق پس زمینه سایتتون تغیر بدید.

می تونید نوع نمایش افزونه رو هم تعیین کنید و ...

توجه:

چون به دلیل قابلیتی که در فوق گفته شد نمی شود فارسی سازی انجام داد. دلیل اینکه خیلی ها بر طبق پس زمینه سایتشون افزونه رو تنظیم و دانلود می کنند. هر چند چیز زیادی نداره.

سایت سازنده افزونه

لینک دموی افزونه

لینک دانلود از جوملا جهانی

امید وارم کمک تون بکنه

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

محمد حسین جان ، از اینکه سعی در معرفی افزونه در این بخش از انجمن داری بسیار ممنونم . اما...

معرفی افزونه در این بخش قوانین مخصوص به خودش رو داره . مثل قرار دادن لینک دانلود از سرور جومینــــــا - تست افزونه به لحاظ کارایی و صحت عملکرد

این افزونه شرایط مخصوصی برای دانلود و استفاده دارد . هر چند رایگانه !

اگه افزونه رو دانلود میکردی متوجه میشدی که شرایط دانلود همانند گرفتن widget از الکسا میماند

یعنی دادن یکسری اطلاعات شخصی و بعد دریافت یک کد IFrame و دانلود خود ماژول . وقتی کد و ماژول را دریافت میکنید ، داخلشون کد لایسنس قرار دارد که برای هر شخص میبایست منحصر بفرد باشد

الان اگه من بیام و ماژول رو برای دانلود قرار بدم در حقیقت دارم دارم لایسنسم رو برای عموم میزارم که اینکار درست نیست

هر چند ماژول تنظیمات مختصری داره و نیازی به فارسی سازی نداره

پس بهتره چنانچه هر کس خواست از این افزونه استفاده کنه ، خودش شخصا از سایت سازنده دانلود کنه

باز هم از سعی و تلاشت ممنون و سپاسگزارم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...