رفتن به مطلب
vahidkar20

فرم ساز با قابلیت کد پیگیری

پست های پیشنهاد شده

سلام به بروبچ خوب جومینا

من یه فرم ساز میخوام که بعد از ارسال اطلاعات یه کد رهگیری بده به کاربر و ما هم بتونیم از طریق کد رهگیری اطلاعات را تو پنل مدیریت ببینیم

کسی چیزی سراغ داره؟

آرت فرم و Rsform را امتحان کر دم. نداشته

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

rsform این امکان رو داره.

در ضمن کد رهگیری الان فقط به یه موضوع برای کلاس گذاشتن طراحان وب تبدیل شده.و الا ماهیت و حسن کد رهگیری اینه که منحصر بفرده و هرکس فقط یه کد رهگیری داره.

حالا شما می تونی از فیلد کد ملی هم همین استفاده رو بکنی.کارت هم راه میفته.

لینک به ارسال

اینو که می گم ماله rsform pro هست

برو و یک فیلد support ticket درست کن

می تونی براش تعریف کنی که عددی باشه یا از حروف یا هم از هر دو

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام محمد جان. اولا بابت راهنمایی ممنون. پیداش کردم ولی فقط تو قسمت مدیریت نمایش میده و به کاربر نمایش نمیده موقع ثبت فرم

لینک به ارسال

ببینید ماهیت این کد اینه که کاربر یه سری اطلاعات رو تو فرم بده و بعد از ثبت فرمش یه کد سیستم بهش بده.پس نباید انتظار داشته باشید وقتی می خواد فرم پر کنه بهش نشون داده بشه.

اگه تو قسمت manage submition نگاه کنید می بینید که کد رهگیری براش درست شده.

لینک به ارسال

بله کد درست میشه. ولی اصولا کد رهگیری را خود مشتری هم باید ببینه. اگر نه معنی نداره. من که اطلاعات تو پنل مدیریت جلوم هست. ولی کد رهگیری را باید مشتری ببینه.

لینک به ارسال

برای کد رهگیری یک سیستم پشتیبانی هست که انفاقا من و محمد رزاقی با هم فارسیش کردیم این سیستم از نظر کارایی بینظیره و rssticket هم در مقابلش عددی نیست منتظر یک موقعیتی هستم تا به مناسبتی در جومینا منتشرش کنم

لینک به ارسال

با تشکر از آقای امیر تهرانی

امیر جان رو Rsform من گفته بودم.

در ضمن اگه اطلاعاتی رو که تو فرم براتون فرستاده رو براش ایمیل کنی می تونی شماره تیکت رو هم بفرستی.

موفق باشید.

البته rsform rev30 به بعد یه پلاگین داره که می تونید اطلاعات فرمتون رو تو کانتنت هم بیارید ولی من باهاش کار نکردم و تجربه ای تو این زمینه ندارم.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر افزونه ای نیاز داری یه مقدار هم خودت تلاش کن دنبالش بگرد و جستجو کن . درضمن پاسخت توی چند تا پست قبل داده شده .

سعی کن در درج مطالب در انجمن هایی که عضوی لحن طلبکارانه نداشته باشی . ;)

اینجوری زودتر به نتیجه می رسی . اینجوری دیگران بیشتر رغبت می کنند جواب بدن . :blush:

لینک به ارسال

دوست عزیر ،من فکر میکنم که شما در حالت عصبانیت پست منو خوندی وگرنه جمله من سوالی بوده و هیچ لحن طلبکارنه نداشت.در ضمن من جوابی رو در این مورد ندیدم اگه ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می تونی از jform هم استفاده کنی

این فرم ساز فارسی شده و با css بهینه شده برای زبان فارسی موجود است

به شما و به کاربر یک عدد رندوم منحصر به فرد داده می شود که با آن می توانید فرم های خود را پیگیری نمائید

فقط مشکل آن این است که بعد از ارسال فرم این عدد رندوم که همان کدرهگیری و پیگیری از نظر ما باشد به کاربر نمایش داده نمی شود و فقط می توان از طریق تنظیمات کاری کرد که این محتویات کل فرم ارسالی از سوی کاربر به خودش ایمیل شود که این عدد رندوم که همان کدرهگیری و پیگیری از نظر ما باشد برای او ارسال می شود

به عبارت کلی کد رهگیری بعد از ارسال فرم نمایش داده نمی شود و فقط می توان برای کاربر ایمیل شود

شما نیز در پنل مدیریت به این عدد رندوم دسترسی دارید

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می تونی از jform هم استفاده کنی

این فرم ساز فارسی شده و با css بهینه شده برای زبان فارسی موجود است

به شما و به کاربر یک عدد رندوم منحصر به فرد داده می شود که با آن می توانید فرم های خود را پیگیری نمائید

فقط مشکل آن این است که بعد از ارسال فرم این عدد رندوم که همان کدرهگیری و پیگیری از نظر ما باشد به کاربر نمایش داده نمی شود و فقط می توان از طریق تنظیمات کاری کرد که این محتویات کل فرم ارسالی از سوی کاربر به خودش ایمیل شود که این عدد رندوم که همان کدرهگیری و پیگیری از نظر ما باشد برای او ارسال می شود

به عبارت کلی کد رهگیری بعد از ارسال فرم نمایش داده نمی شود و فقط می توان برای کاربر ایمیل شود

شما نیز در پنل مدیریت به این عدد رندوم دسترسی دارید

دوست عزيز ميشه لينك آخرين نسخشو بذاريد؟با تشكر

لینک به ارسال

دوست من ، این کد پیگیری در rsForm هم موجود هست ولی من میخواستم بدونم که چطوری میشه توسط کد پیگیری ، کاربر اطلاعاتشو ویرایش کنه؟

لینک به ارسال

در مورد jform اگر پر کننده فرم از اعضای سایت باشه شما با انتخاب نوع فرم به عنوان پروفایل این امکان رو براش فراهم میکنید که با وارد شدن به سایت با نام کاربری خودش و مراجعه مجدد به همون فرم از همونجائی که دفعه اول پر کرده بود ، اطلاعاتش رو ویرایش کنه.

فقط با انتخاب نوع فرم به عنوان پرو فایل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...