رفتن به مطلب
12farhad

مشکل سیو کردن در آرتیستر 3.1

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من یه مدتی از آرتیستر 3.1 دارم استفاده می کنم ولی موقع سیو کردن ارور میده که اکثر دوستانی که از آرتیستر 3.1 استفاده کرده اند به این مشکل برخورده اند. توی گوگل سرچ کردم راههای مختلفی ذکر شده بود که اکثر اونها رو هم انجام دادم ولی بازم فایده ای نداشت.

لطفا اساتید در مورد این مشکل منو راهنمایی کنند.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

من یه مدتی از آرتیستر 3.1 دارم استفاده می کنم ولی موقع سیو کردن ارور میده که اکثر دوستانی که از آرتیستر 3.1 استفاده کرده اند به این مشکل برخورده اند. توی گوگل سرچ کردم راههای مختلفی ذکر شده بود که اکثر اونها رو هم انجام دادم ولی بازم فایده ای نداشت.

لطفا اساتید در مورد این مشکل منو راهنمایی کنند.

با تشکر

با سلام

دوست عزیز نسخه های کرک شده این ارور رو میده

من هم این مشکل رو داشتم که با مدیر سایت آرتیستر تماس گرفتم و در پاسخ ایشون چنین جواب دادن

لینک به ارسال

چرا.

یک راه حل هست. اینکه شما این نرم افزار را بخرید.:D

یا علی

سلام. دوست عزیز یک راه حل دیگه این هست که از نسخه قدیمیتر استفاده کنید. چون اکثر برنامه ها تا زمان final شدن کلی مشکل داره.

شخصا از Artisteer.v3.0.0.45570 استفاده می کنم. هیچ مشکلی هم ندارم.

لینک به ارسال

با سلام

بهترین راه ابتدا استفاده از نسخه 3 آرتیستر می باشد که کرک شده آن در اینترنت موجود است و قابلیت سیو کردن را دارد

مرحله دوم: بعد از ساخت قالب با استفاده از نسخه 3.1 آرتیستر که امکان راست چین شدن هم دارد، برای جوملا یا ... خروجی گرفت

به همین راحتی

لینک به ارسال

سلام

دوستان در نسخه 3 آرتیستر امکان سیو کردن وجود ندارد اگر وجود دارد دوستان بگئیند با چه پسوندی باید سیو کرد.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز همونطور که گفته شده نسخه کرک شده یه همچین مشکلاتی دارند بهترین راحل اینکه نسخه لایسنس دارشو خریداری کنید .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

همانطور که دوستان نیز در بالا اشاره کردند ، تنها راهش خرید نسخه لایسنس دار میباشد

در مورد آرتیستر و نحوه ذخیره قبلا بارها بحث شده و از آنجا که یه نرم افزار تجاریست ادامه بیش از حد بحث تاپیک را به بیراهه میبرد

با عرض پوزش تاپیک قفل میشود !

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...