رفتن به مطلب
masoud6123

افزونه پخش موزيك در سايت

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من يه افزونه احتياج دارم كه وقتي سايت لود ميشه، آهنگ پخش بشه.مي خوام همزمان با لود سايت اين آهنگ پخش بشه و داخل تمامي صفحات سايت نيز قرار بگيره.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز خواهشا ابتدا جستجو کنید...امکان نداره به نتیجه نرسید:thankyou:

شما به این تاپیک مراجعه کن مشکلت حل میشه:

http://forum.joomina.ir/thread-1000.html?highlight=mp3

لینک به ارسال

ببخشيد من جستجو كردم اما به نتيجه نرسيدم.من ماژولي مي خوام كه با لود سايت به صورت اتوماتيك شروع به پخش آهنگ كنه.

لینک به ارسال

دوست عزیز می تونید اهنگ مورد نظر رو اپلود و در کد پخش اهنگ قرار بدید و سپس کد رو در ماژول دستی وارد کنید...

ببینید دقیقا اینگونه پیش برید:

اپلود اهنگ و در یافت لینک مستقیم

سپس لینک اهنک رو در کد زیر قرار بدید:

حال برید داخل مدیریت ماژول و ماژول دستی رو انتخاب کنید...در قست ادیتور دکمه html و قرار دادن کد...

حالا برای کنترل پخش موزیک که تکرار شه یه بار بخونه ..اتوماتیک پخش شه.. و ....به توضیحات توجه کنید:

پارامترها :

autostart : اگر این مقدار برابر true باشد آهنگ شما بعد از لود شدن شروع به پخش خواهد کرد و اگر برابر false باشد تا زمانی که کاربر دستور پخش را ندهد فایل موزیک پخش نمیشه!

hidden : اگر این مقدار برابر true باشد کنترلر از دید کاربر پنهان خواهد ماند.

loop : اگر این مقدار برابر true باشد موزیک بعد از اتمام دوباره شروع به پخش خواهد کرد و در صورتی که برابر false باشد 1 بار پخش خواهد شد

width : عرض کنترلر را تعیین میکند.توجه داشته باشید کم کردن عرض کنترلر باعث پنهان شدن تعدادی از امکانات (مانند کنترل صدا) خواهد شد اما اگر میخواهید آنرا در گوشه صفحه وبلاگ قرار دهید یا کدهای اختصاصی کاربر در بخش تنظیمات وبلاگ بایستی از مقادیری مانند ۱۵0 یا ۱۴۰ استفاده کنید

height : ارتفاع کنترل را تعیین میکند ...

یا حق

لینک به ارسال

ببخشيد ميشه بگين چه جوري از اين پلاگين استفاده كنم.هر كاري كردم نتونستم.اين كد رو كجا بايد قرار داد؟من روي لوكال كار مي كنم

لینک به ارسال

کدام پلاگین؟

بنده که تنها کد پلیر اهنگ رو بهتون دادم و گفتم اهنگ رو اپلود و لینکشو داخلش به چه شکل و کجا قرار بدید برای پخش...

در ضمن!

ارسال 2 همین تاپیک لینک افزونه پخش اهنگ رو هم بهتون دادم...

لینک به ارسال

واقعا شرمنده كه زياد سوال مي پرسم اين كدي كه گفتين به اون افزونه كه معرفي كردين مربوط ميشه يا نه جدا بايد جاي ديگه كد رو قرار بدم؟

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز از پلاگین jplayer استفاده کنید که در نوع خودش عالی است. در لینک زیر خود افزونه و آموزشش را معرفی کرده ام:

http://forum.joomina.ir/thread-10424.html

یا علی

لینک به ارسال

دسترسی به ادمین جوملا رو پیغام خصوصی کنید براتون انجام بدم...

بلاخره فهمیدم چه جوری باید درستش می کردم.مشکل از خودم بود که کد رو جای دیگه قرار می دادم.فقط یه مشکل دیگه هست اینکه قسمت کنترل برای پخش موزیک یا عدم پخش موزیک کار نمیکنه.قسمت hidden بودنش رو هم false کردم اما وقتی میاد گوشه صفحه هست و هیچ کنترلی نمیشه روش انجام داد.موقعیتش رو هم که تغییر میدم بازم تغییری نمی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...