رفتن به مطلب
عرفان

اینا رو کجای دلم بذارم؟؟؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

این ایمیل همین امروز صبح واسه خیلی ها ارسال شده که یکی از دوستان واسه منم فرستاد، موقعی که دیدم خیلی ناراحت شدم که چرا یه گروه به جای فعالیت برای پیشرفت با تخریب می خوان کارشون رو جلو ببرن؟؟؟ :v2:

واقعا هنگ کردم نمیدونم چی بگم!!! :1:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

انجمن ***بوووووق***

با درود و عرض احترام خدمت شما ***بوووووق*** عزیز!

دو سال پیش بود که در جهت اتصال سیستم مدیریت محتوای جوملا به سرویس های ارسال پیامک شروع به برنامه نویسی و تهیه افزونه های لازم و همچنین ایجاد بستر مناسب نمودیم و خدمات بسیار مناسبی را به کاربران ***بوووووق*** ارائه کردیم.هم اکنون نیز این خدمات را به کاربران ***بوووووق*** ارائه میکنیم و خوشحالیم که توانستیم راهی را برای ارائه خدمات در بستر پیام کوتاه فراهم کنیم.

متاسفانه چندی پیش گروهی که اصطلاحا به آنها ارازل و اوباش جوملای ایران مینامیم اقدام به انتشار چند افزونه پیامکی برای جوملا نمودند و به طبع خدماتی در خصوص پنل پیامک ارائه کردند.متاسفانه مطلع شدیم که این افزونه ها دارای کدهای مخفی در جهت سرقت و جاسوسی اطلاعات کاربران بوده که در لینک زیر جزئیات آن را میتوانید مشاهده نمایید:

***بوووووق***

با تشکر

انجمن ***بوووووق***

httpL//www.***BOOOOGH***.ir

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در لینک زیر جزئیات آن را میتوانید مشاهده نمایید:

عزیز لینکی اینجا نیست که ...

لینک به ارسال

بله ولی من مخصوصا اون لینک ها و نام ها رو حذف کردم، چون دوستان به اندازه کافی اطلاع دارن و می تونن لینک ها رو پیدا کنن.

یا علی./

لینک به ارسال

خوب دوستان عزیز

لازم شد توضیحاتی داده بشه

که افرادی که لطف داشتند و به ما لقب های کور کورانه دادند را تفهیم کنیم!

اول از خودم بگم

اکثر دوستان که منو می شناسند و با هم کار کردیم و ...

من ستار رضایی

مدیر پیامک ایرانیان

عضو تیم مدیریت و برنامه نویسی جومینا

در ابتدای هر کاری موسسین یک سایت و یا هر کار دیگه ای دنبال یک سری اهداف و سیاست های خاص خودشان هستند

سیاست پیامک ایرانیان برگفته از مجموعه و اهداف جومینا بوده است که بصورت خلاصه توضیح می دم براتون

هدف جومینا این بوده که با ارائه خدمات به طراحان وبسایت هزینه طراحی وبسایت را پایین بیاره و قدرت رقابت بیشتری بین طراحان وبسایت ها با طراحان وبسایت با استفاده از جوملا ایجاد کنه و با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تیم با پستی و بلندی های فراوان این کار در حال اجرا و به لطف پروردگار موفق بوده است.

پیامک ایرانیان نیز در راستای همین سیاست در حال ارائه افزونه های هست که تا حالا وجود نداشته و یا با قیمت بالایی در حال فروش بوده، پیامک ایرانیان پنل های کاربری را بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده و سعی بر این داشته که همیشه با پشتیبانی از اونها حمایت کنه و قدرت رقابتی نمایندگان و کاربران خودش را همیشه نگه داره. لذا در همین راستا برنامه نویسی افزونه ها طوری پایه ریزی شد که فقط قابل استفاده برای یوزر های خاص و کاربران و نمایندگان پیامک ایرانیان باشه تا قدرت رقابتی آنها حفظ بشه و دست افراد سودجو در استفاده از این افزونه ها کوتاه باشه. و این مورد را به کاربران در سایت پیام ایرانیان و هم در پنل کاربری گفته بودیم

ما تا حالا وبسرویس پیامک ایرانیان را برای استفاده تمامی افراد و حتی افراد سودجو باز گذاشته بودیم تا استفاده کنند و از افرادی که غیر قانونی استفاده می کردنند خواستیم که استفاده نکنند و از هر چنیدن پیامک ارسالی که از وبسرویس ما ارسال می کردنند برایشان اخطار عدم استفاده از این افزونه ها را ارسال می کردیم

خوب مشخص هست که وقتی افرادی منافع خود را در خطر ببینند باید یک جور خودشان را تخلیه کنند

حالا افراد باهوش با بالا بردن قدرت رقابتی خود سعی بر این دارند که منفافع خود را حفظ کنند و افرادی که هیچ بویی از فهم و درک بازاریابی و ایجاد قدرت رقابت را نمی دانند با دهن کجی و ناسزا گویی سعی در تخریب دیگران دارند.

و امروز پس از دیدن این پست بسیار خوشحال شدم که تونستیم در اهداف خود موفق باشیم و پشت افراد سودجو را به لرزه در بیارم

و در آخر هم خوشحال هستم که کاربران ما اینقدر باهوش هستند که همه چیز را بسیار زود و خوب درک می کنند

وقتی که خود ما پنل را برای اشخاص ایجاد می کنیم و آنها را مدیریت می کنیم پس به تمامی اطلاعات آنها دسترسی داریم و نیازی نیست کاری انجام بدیم

ولی افراد سودجوی که از این افزونه های که مخصوص کاربران پیامک ایرانیان است استفاده می کنند خوب مشکل از خودشون هست ما که گفتیم استفاده نکنید و این افزونه ها برای کاربران پیامک ایرانیان است.

به امید روزی که درک و فهم ما اینقدر بالا باشد تا با دانش خود به اهداف خود نزدیک شویم نه با ناسزاگویی و فحاشی

حافظ خدایتان باشید

ستار رضایی

لینک به ارسال

سلام من تا کنون با هیچ انجمنی مشکل نداشتم ولی الان احساس می کنم که ما تبدیل شدیم به ارازل و انها شدن اقایون از ما بهترون

بهم بر خورد

من اینجا باید به شخص اقای *** بګم که وقتی یکی سخنی و حرفی رو می زنه باید به کلماتی که می ګه و چیز هایی که در مطالب اش می ګه دقت کنه

اخه می شه به من بګید لفظی که در انجمن ما به کار می ره که رسمی هست به ارازل شبیه هست اش یا لفظ و الفاظی که در انجمن شما به کار می ره

این که شما با این لحن حرف می زنید به نظر شما نزدیک به ارازل هست یا لفظی که ما می ګیم

جنګ شما و تیم جومینا (درست ګفتم تیم جومینا ) و تیم جومینا جز به ضرر برای شما نیست چون تیم قوی تر از شما خواهد بود ببینید من با شما تا الان که این مطلب رو می نوشتم به شخصه مشکلی نداشتم ولی الان که این لفظ رو دیدم واقعا برای افکار خودم متاسفم که بعضی حرف ها رو نشنیده می ګرفتم

من شاید با امیر رضا تهرانی در سلایق اختلاف نظر داشته باشیم یا حتی با اقای ستار رضایی ولی هیچ ګاه حاضر نیستیم به کسی توهین کنیم ولی شما در یک انجمن که همه ناظر و شاهد هستن این کار رو با یک شخصی که روزی دوست شما بوده و با هم کار می کردید انجام می دید و فکر نکنم کار درستی باشه .

دقت کنید وقتی می ګید ارازل و اوباش یعنی کل افرادی که در انجمن هستند رو زیر سوال می برید ږ. اختلاف سلایق در کار نبایدبه دشمنی تبدیل بشه انګار شما وب رو با میدان جنګ اشتباه ګرفتید .

این حرف ها جز این که وضعیت رو بد تر کنه برای شما چیزی رو عوض نمی کنه

شما در پست دیګه هم این واژه ارازل و اوباش رو به کار برده بودید که این روش روش درستی نیست ولی انګار اهداف دو تیم با هم فرق داره و با این روند فکر نکنم پیشرفتی در جوملا کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

یه روزی روبروی شرکت را داشتم نگاه میکردم ماشینم هم اون جا پارک بود دیدم یه بنده خدایی رفت یه اجر برداشت زد تو شیشه جلو ماشین خوردش کرد آقا ما هم دویدیم یارو گرفتیم دیدم داره میخنده و حی میگه من ماده 65 هستم . منم گفتم حالا ماده 65 نشونت بدم که ... خلاصه کار به کلانتری رسید و ... اونجا که وارد شدیم تا وارد دفتر افسر نگهبان شدیم یارو دید گفت که اینکه ماده 65 هست . من هم متعجب که آقا این ماده 65 چیه که اینقدر باحاله خلاصه یارو بردن بازداشت گاه و ما موندیم افسر نگهبان من پرسیدم جناب سروان داشتان ماده 65 چیه؟

بنده خدا برگشت گفت ماده 65 مشمول کسانی میشه که بهشون حرجی نیست شما هم هیچ کاری نمیتونی بکنی فردا هم که بری دادگاه قاضی میگه این آقا ماده 65 هست و خلاص باید بری دنبال کارت :shy: خلاصه این ماده 65 ماده باحالیه فکر این دوستانمون هم ماده 65 هستن

اما چون دیدم برخی دوستان گویا کمی ناراحت شده اند لازم میبینم یه توضیحی بدم اولا که ناراحتی نداره بلکه جای خوشحالی داره چرا که قطاری که راه نره بهش سنگ نمیزنن حالا میخواد ماده 65 باشه میخواد آدم معمولی .

نکته دوم اینه که افزونه پیامکی همانطور که در پست هاش هم ذکر شده برای پیامک ایرانیان نوشته میشه حتی در تمامی پستها نوشته شده به سفارش پیامک ایرانیان حالا اگر کس دیگه ای از این افزونه ها غیر مجاز استفاده میکنه مشکل خودشه ! مثل اینه که روی زمین یه کیف پولی افتاده شده باشه و دوستان بردارن با پولش ساندویج بخورن خود بخورن اما مسئول مسمومیتش خودشونن !

بارها به این دسته از افراد تذکر داده شده است که شما دارید از افزونه های پیامک ایرانیان غیر مجاز استفاده میکنید . لطفا تکرار نکنید اما خوب این بنده خدا ها به مشتریاشون گویا قول افزونه منطبق بر جوملا را داده بودند باز هم تکرار میکردند . حقیقتش خیلی وقت پیش قصد داشتیم دسترسیشون را ببندیم اما خداشاهده دلمون سوخت گفتیم خوب بزار اون ها استفاده کنند. اما از امروز کل دسترسی های افرادی که غیر مجاز از افزونه های پیامک ایرانیان استفاده میکنند بسته میشه .

یک نکته فنی برای کسایی هنوز در این موضوع دارای ابهام هستند بگم که ببینید وقتی شما میخواهید به پنل اس ام اس از وب سرویس وصل بشید باید چندین داده را به لینک دریافت ارسال کنید از جمله این داده ها نام کاربری پنل ، رمز ورود ، متن پیام و ..... میباشد . زمانی که پیامک ایرانیان راه اندازی میشد من مطمئن بودم که افزونه هایی که مینویسیم قطعا مورد سوء استفاده قرار میگیرد لذا اومدیم یک واسط بین سرور اصلی و سایت ارسال کننده قرار دادیم بدین ترتیب وقتی پیامکی ارسال میشه اول به سرور پیامک ایرانیان منتقل میشه و از سرور پیامک ایرانیان به سرور اصلی منتقل میشه . این برای کاربرای خود پیامک ایرانیان مشکلی ایجاد نمیکنه چرا که اون ها همشون از خود پیامک ایرانیان پنل گرفته اند و لذا به تمامی پنل ها ما دسترسی خواهیم داشت مثل اینه که شما از یک سرور هاست بگیرید . مگه مدیر سرور به هاست شما دسترسی تداره ؟؟

اما مشکل اصلی کجا ایجاد میشه ؟ اونجایی که بعضی آدم هایی که میخوان با کار و زحمت دیگران ساندویج بخورن . این مورد هم بارها برایشان توضیح داده شده است که آقا استفاده نکنید حتی موردی که مثلا ذکر کرده اند که فلان و فلان ما مدتها قبل در خود سایت پیامک ایرانیان توضیح داده بودیم . فکر نمیکنم به ما مربوط باشه که شما ها بیسوادید ؟؟!

http://www.ir-payamak.com/home/21-webservice.html

به عبارت دیگه خیلی بیجا کردید به هوای افزونه های پیامک ایرانیان سعی کردید کاربرای بنده خدا را گول بزنید بگید این افزونه ها ماله ما است و ... . همیشه و همیشه اعتقاد من این بوده که بازدید کنندگان خودشون از همه باشون ترند . امروز دستتون رو نمیشد فردا میشد تا بحال هم به این دسته از افراد لطف کرده بودیم گذاشته بودیم از سیستم های پیامک ایرانیان استفاده کنند از این به بعد این لطف را نمیکنیم چون لایق لطف نیستند .

حالا یه خبر هم بدم که یکم این دوستان سر حال بیان اتفاقا این خبرنامه یک سری باگ داره یک افزونه برای خبر نامه پیامکی اماده شده که مطمئنا خودش تحولی در ارسال پیامک است

موفق باشید

و اهدنا صراط المستقیم

لینک به ارسال

من دقیقا نمیدونم چه کسانی به اعضای جومینا توهین کردند ولی اینو میدونم که تیم جومینا الان بهترین تیم جوملا در ایران می باشد و این وصله ها به این عزیزان نمی چسبه. خود من مدیر سیستمهای پیامدهی یک شرکت هستم که با تمام اپراتورهای پیام کوتاه کار می کند.

توی بحث جاسوسی و دیدن پیامهای کاربران باید بگویم مدیر سیستم های مخابراتی می توانند پیامهای ارسالی و دریافتی را چک کنند. تا اگر تخلفی صورت گرفت و شکایتی شد بتوانند جواب گو مسئولین قضایی باشند. امیدوارم این افراد این موضوع را بفهمند در ضمن تمام شرکتها و اپراتورها پیامها را چک می کنند.

لینک به ارسال

اقایی که از دوستان قدیمی جومینا بودی و الان فک میکنی که کسی هستی اما هر چی هستی به پای مدیرای اینجا نمیرسی!

اینو بدون روزه اول هیچی بلد نبودی و هر چی یاد گرفتی از همین مدیرای اینجا یاد گرفتی!منم خودم تا یه حدی از جوملا سر در میارم اما افتخار میکنم در کنار مدیرای اینجا هستم!مدیرای اینجا بدون هیچ چشمم داشتی دارن کار میکنن و اطلاعاتشون رو به صورت رایگان در اختیار کاربرا میزلرن!اما شما چی؟عزیز من همه چیز تو دنیا پول نیست یه چیز بالاتر هم هست به معرفت و غیریت که خدا رو شکر توی تک تک مدیرای اینجا و کاربرای اینجا هست!

این جمله رو بزرگ بزن توی انجمنت رفیق

خاصیت انجمن جومینا به محـــــــــــــبوب بودنــــــــــــــــــــــــــــــش هست!بله به همین شدت!

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

این ایمیل برای من اومد و در اون انجمن هم مشاهده کردم . در حسن نیت مدیران جومینا هیچ شکی نیست و جومینا بهترین انجمن جوملا در ایران هست . در مورد این افزونه مدیران به پنل ها دسترسی دارند و طبیعیه ولی اینکه یه نسخه از اطلاعات برای مدیر فرستاده بشه چه توجیهی داره؟

لینک به ارسال

دوست عزیزم solitary

خواهش می کنم پست های قبلی را دقیق بخونید. به تمامی موارد اشاره شده است و گفته شده که اطلاعات باید از سایت ارسال شود به وبسرویس ما و نه اینکه ما یک نسخه بگیریم

و یک خواهش دیگه اینه که اطلاعات خود را در زمینه ارسال اطلاعات از طریق وبسرویس بیشتر کنید.

و در آخر هم بگم که عاشق این پست های زیرکانه شما هستم که فکر می کنید با زدن اینگونه پست ها می توانید انرژی مدیران و کاربران جومینا را هدر دهید.

این تاپیک قفل شد

( توضیحات دوستان و مدیران کامل است و در ادامه این پست، اسپم ها زیاد خواهد بود)

حافظ خدایتان باشید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...