رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

این کامپوننت خبرخوانی که در سایت هست ، خیلی خوبه. ممنون آقای تهرانی .

اما من به دنبال یه چیزی مثل سایتهای معروف قطره و پارسیک ... هستم که لینک خبر به اسم سایت خودت میشه (کلیک واسه تو حساب میشه).

کسی میتونه کمکی کنه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آره برادر زیادشم هست، یکی دیگه هم هست که خیر را به عنوان مطلب میکنه در سایت شما وارد میکنه .

فکر کنم اسمش gravetor است

لینک به ارسال

يكي ديگه هم هست به نام Ninja RSS to Content كه اون هم خبر رو به صورت مطلب قرار ميده كه از تكنيك AJAX هم در آن استفاده شده است.

لينك دانلود هم در سايت اصلي به صورت رايگان است

اطلاعات و لينك دانلود

لینک به ارسال

فایل نینجا.. نصب میشه اما وقتی بهش لینک میدی در صفحه اصلی ارور میده

فایل Feedgator هم خرابه ، خوب نصب نمیشه!

مورد دیگه ای دارین عزیزان یا چیزی که خودتون نصب و امتحان کرده باشین ؟

Unknown column 'f.checked_out' in 'on clause' SQL=SELECT f.*,IF(f.sectionid = -2, 'K2 Not Installed', cc.title) AS cat_name, IF(f.sectionid = -2, 'K2 Not Installed', s.title) AS section_name, u.name AS editor FROM jos_feedgator f LEFT JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = f.catid LEFT JOIN jos_sections AS s ON s.id = f.sectionid LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = f.checked_out ORDER BY f.id , f.id LIMIT 0, 10

فکر کنم اینا جفتش به نصب k2 نیاز دارند..

اما من از k2 استفاده نمیکنم..

چه باید کرد؟

لینک به ارسال

نینجا به k2 نیاز داره این کامپوننت در واقع آدرس آر اس اس رو توی قسمتی که و بخش مربوطه امپورت میکنه منتهی فقط تا قسمت اینترو رو امپورت میکنه تمامی مقالات رو نمی تونه امپورت کنه

برای کافی پس از اضافه کردن آراس اس سایت مورد نظر و ذخیر آن باید پس از انتخاب دگمه امپورت رو بزنید و بعد از قسمت مدیریت مقالات ، تمامی مقالات ک به این طریق امپورت شدند رو منتشر کنید در ضمن از قسمت مینو هم باید دگمه را برای بخش مورد نظر در قسمتی که مقالات در اون هست درست کرد نه برای خبرخوان

لینک به ارسال

من با توجه به پست اولی که دادم نیاز به یه کامپوننت دارم که مثل قطره یا.. عمل کنه..

اما هنوز پیدا نکردم!

اینایی هم که هست جوابگو نیست دوست من..

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قطره یک سایت جستجوگر هست و تقریبا نزدیکترین ایکستن شن که بطونه کاری شبیحه این رو انجام بده همون Feedgator هست ...

اگه این به کارتون نیاد یاباید بدید براتون ایکستنشن اختصاصی نوشته بشه یا باید از سی ام اس استفاده کنید که برای این کار هست ..

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قطره یک سایت جستجوگر هست و تقریبا نزدیکترین ایکستن شن که بطونه کاری شبیحه این رو انجام بده همون Feedgator هست ...

اگه این به کارتون نیاد یاباید بدید براتون ایکستنشن اختصاصی نوشته بشه یا باید از سی ام اس استفاده کنید که برای این کار هست ..

یا حق

همون feedgator ی که توی سایت هست مشکل داره آقای شمسی ، شما یه تست کنین..

اون cms که میگید برای این کار هست میشه لینکش ُ بدین؟

ممنون..

لینک به ارسال

با سلام

چه مشکلی ؟

cms خاصی در نظر نداشتم ... اگه سرچ کنید میتونید چیزهای پیدا کنید { تو سایت های انگلیسی سرچ کنید }

یا حق

لینک به ارسال

ارور میده و خوب نصب نمیشه ، یعنی با ارور نصب میشه!

چندین بار در لوکال تست کردم!

لینک به ارسال

با سلام

چه اروری ؟ متن ارور رو اینجا بزارید ...

روی هاست هم تست کردید ؟ شاید رو لوکال درست کار نمیکنه ! { تست کنید نتیجه رو اینجا بنویسید }

یا حق

لینک به ارسال

به نام Feedgator هست.

لینک دانلود

سلام

این پلاگین مربوط به جوملای 1 هست ظاهرا ! اگر جدیدش رو پیدا کنید و معرفی کنید واقعا خوب میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...