رفتن به مطلب
alikarimi8

درخواست افزونه اتصال فروشگاه سازه ویرچومارت به سیستم خرید پستی ایران مارکت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.بنده از فروشگاه ساز ویرچومارت(نسخه جومینا) استفاده میکنم ومشکل اصلی اینه که تا حالا هیچ افزونه ای واسه اتصال ویرچومارت به ایران مارکت سنتر(شرکت طرف قرارداد خرید پستی) پیدا نکردم که با توجه به گستردگی ایران مارکت و تعدد استفاده از این سرویس کمی عجیبه .ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند یا سایتی با این مشخصات دیدن که هم ویرچومارت داشته باشه هم خرید پستی یا اگه کسی میتونه بنویسه افزونشو اعلام کنه...با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

منم همین مشکل رو دارم ، اگر کسی هست بتونه کمک کنه ممنون میشم ... مرسی از همه دوستان

لینک به ارسال

سلام

سیستم ایران مارکت سنتر به تنهایی یک فروشگاه جامعه

تنها راه میشه در محصولاتتون لینک خرید از مارکت سنتر یا ای بازار پست استفاده کنید

یه افزونه برای ویرچومارت هست که میشه سیستم پست ایران رو پیاده کرد که از لینک زیر میتونید دانلود کنید

ارسال کالا به شیوه پست ایران

لینک به ارسال

سلام

سیستم ایران مارکت سنتر به تنهایی یک فروشگاه جامعه

تنها راه میشه در محصولاتتون لینک خرید از مارکت سنتر یا ای بازار پست استفاده کنید

یه افزونه برای ویرچومارت هست که میشه سیستم پست ایران رو پیاده کرد که از لینک زیر میتونید دانلود کنید

ارسال کالا به شیوه پست ایران

من از این پلاگین استفاده میکنم و خیلی هم کاربردی هست برام، چون منطقه ای بودنش بهمراه اعمال چندمنظوره ای که داره خیلی خوبه ... اما چیزی که من نیاز دارم این هست که بتونم یه حالت دکمه مثل دکمه اضافه به سبد خرید وجود داشته باشه که بتونم لینک ای بازار پست رو بذارم اونجا، مثلا زیر دکمه اضافه به سبد ... یعنی امکان این کار وجود نداره ؟

لینک به ارسال

باید با سی اس اس و کدنویسی آشنا باشید

نام ماژول به همراه افزودن فیلد دلخواه رو به انگلیسی سرچ کنید

شرکتهای طراح قالب گاها راهنمایی کردن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...