رفتن به مطلب
arya_jal

تغییر ورود به بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خواستم بدونم چگونه می توان ورود به بخش مدیریت را عوض کرد مثلا به جای Administrator یک عبارت دیگر را قرار داد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

بهتره از پلاگین jSecure بهره ببرید که یک کلید به دلخواه شما به لینک ورود به مدیریت اضافه می کند و از نظر امنیتی هم بهتر هست...

شنیدم این پلاگین تجاری شده اگر صحت داره که می تونم در پیام خصوصی براتون بفرستم ولی گر دوستانی که دقیقا اطلاع دارند، اگر این پلاگین هنوز تجاری نشده بفرمایند تا در همینجا قرار دهم...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بهتره از پلاگین jSecure بهره ببرید که یک کلید به دلخواه شما به لینک ورود به مدیریت اضافه می کند و از نظر امنیتی هم بهتر هست...

شنیدم این پلاگین تجاری شده اگر صحت داره که می تونم در پیام خصوصی براتون بفرستم ولی گر دوستانی که دقیقا اطلاع دارند، اگر این پلاگین هنوز تجاری نشده بفرمایند تا در همینجا قرار دهم...

پیروز باشید

با تشکر از شما دوست گرامی

اگر امکانش هست لطف کنید برای من بفرستید

لینک به ارسال

سلام

jsecure تجاری شده و نباید اینجا منتشرش کنید.

من 100% کارایی این افزونه رو تایید میکنم و پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید. روی سایت خودم هم نصب هست که از امضام می تونید مشاهده کنید.

لینک به ارسال

پلاگین رو فارسی شده براتون پیام خصوصی کردم

بعد از نصب وارد ویرایش پلاگین بشید و در فیلد " کلید " کلمه مورد نظرتون رو که می خواهید به ادامه لینک مدیریت اضافه بشه رو وارد کنید

بعنوان مثال بنده در فیلد مربوط به کلید کلمه test رو قرار می دم

دقت کنید بعد از اضافه کردن کلمه مورد نظرتون لینک به این صورت در میاید و در غیر اینصورت نمی تونید به مدیریت دست پیدا کنید

http://www.mysite.com/administrator/?test

در تنظیمات پلاگین در قسمت " مسیر مخصوص " هم می تونید لینکی رو قرار بدید تا اگر کسی خواست توسط لینک پیشفرض مدیریت وارد مدیریت بشه اتوماتیک منتقل بشه به آدرسی که شما در فیلد " مسیر مخصوص " تعیین می کنید.

قسمت " گزینه های تغییر مسیر " رو هم روی " برگشت به صفحه اصلی مخصوص " قرار دهید و ذخیره کنید

پیروز باشید

لینک به ارسال

يه سوال داشتم

كه آيا ميشه خود پوشه ادمين رو عوض كرد يانه به صورت دستي يا با كامپوننت

لینک به ارسال

شدنش می شه منتهی کلی تغییرات باید بدید

بهترین و ساده ترین راه استفاده از همین پلاگین هست که واقعا پلاگین مفید و کاربردی در این زمینه هست

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

دقت داشته باشید بعد از ذخیره تنظیمات jsecure حتماً یه دفعه از مدیریت خارج logout بشید و کش مرورگرتون رو خالی کنید و گرنه امکانش هست که نتونید login بشید.

يه سوال داشتم

كه آيا ميشه خود پوشه ادمين رو عوض كرد يانه به صورت دستي يا با كامپوننت

کار که نشد نداره اما اگه این کارو بکنی نصف افزونه های جوملا کار نمیکنه مثلاً jforms و همچنین بعضی از توابع خود جوملا.جاوا اسکریپت ها و این چیزا...

استفاده از jsecure بهترین راهه.

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...