رفتن به مطلب
alireza.076

درخواست راهنمایی در طراحی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. میخواستم این قالب رو طراحی کنم اما یه چند تا مشکل دارم: http://www.cmsfarsi.net/demo/zootemplate/Kaupi/

1- این اسلاید زد تی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ شبیه این پیدا نمیشه؟

2- موقعیت تماس با ما و دربارهی ما و .. کجاست؟

3- این کامپونتی که توی هیدر هست رو میشه گیر آورد؟ یه راهنمایی میدید کجا این رو دانلود کنم.

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتربن کار اینه 30 تومن پولشو بدی بخری ;)

چرا اینقدر خودتو تو زحمت می ندازی

لینک به ارسال

سلام.

این قالب 30 هزار تومان نیست! مگر اینکه شما از جایی یا کسی دیگری بخرید(فکر کنم همین سایت سی ام اس فارسی 30 تومن بدهد). شما باید توی کلوپ زو تمپلیت عضو بشید که سالیانه باید مبلغی بیشتر از این حرفا پرداخت کنید.(فکر کنم 79 پونت)

شما برای طراحی قالب باید زبان های HTML و Css را بدانید و با زبان php حداقل کمی آشنایی داشته باشید.

1.در مورد اسلاید شو هم این از zt slideshow استفاده می کند که تجاری است. خیلی اسلاید شو هست که یکی اش هم که در جومینا منتشر شده شبیه این است. جستجو...

2.موقعیت تماس با ما و سایر موقعیت ها را باید خودتان بسازید.(باید html و css بدانید)

3.منظورتون کدام کامپوننت است؟

شما هم می توانید DVD طراحی قالب آقای تهرانی را بگیرید و ببینید که خیلی مفید است.

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز میتونین از سایت های وارز رایگان دانلود کنید :D

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام.

این قالب 30 هزار تومان نیست! مگر اینکه شما از جایی یا کسی دیگری بخرید(فکر کنم همین سایت سی ام اس فارسی 30 تومن بدهد). شما باید توی کلوپ زو تمپلیت عضو بشید که سالیانه باید مبلغی بیشتر از این حرفا پرداخت کنید.(فکر کنم 79 پونت)

شما برای طراحی قالب باید زبان های HTML و Css را بدانید و با زبان php حداقل کمی آشنایی داشته باشید.

1.در مورد اسلاید شو هم این از zt slideshow استفاده می کند که تجاری است. خیلی اسلاید شو هست که یکی اش هم که در جومینا منتشر شده شبیه این است. جستجو...

2.موقعیت تماس با ما و سایر موقعیت ها را باید خودتان بسازید.(باید html و css بدانید)

3.منظورتون کدام کامپوننت است؟

شما هم می توانید DVD طراحی قالب آقای تهرانی را بگیرید و ببینید که خیلی مفید است.

یا علی

ممنون. در مورد اسلاید شو میتونید یکی نام ببرید؟

منظورم همون کامپونتی که توی هیدر سایت هست زیر منوی بالا که مثل آلبوم عکس هست

لینک به ارسال

سلام.

از اسلاید شو Autumn slideshow استفاده کنید.

واقعا عالی است و امکانات بسیار خوبی دارد.

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز میتونین از سایت های وارز رایگان دانلود کنید :D

:thankyou:

چجوری؟ این سایت وارز چیه؟ بیشتر توضیح میدی؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...