رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

سیستم فروش آنلاین فایل متصل به شتاب

پست های پیشنهاد شده

والله آماده بود . اومدم بیارمش خونه از خونه منتشرش کنم دیدم هر چی فایل بوده در یو اس بی ریختم جز این یکی :-) فردا منتشر میشه

امیر آقا فکر کنم یادتون رفته نسخه جدید این افزونه رو منتشر کنید:D

ما همچنان منتظریم...:1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکانش هست بعد از خرید فایل دیگه توی لیست نیاد یعنی هر فایل منحصر بفرد باشه

Warning: Missing argument 1 for PHPMailer::IsHTML(), called in /home/aligame/public_html/components/com_joominafs/views/sendemail/tmpl/default.php on line 69 and defined in /home/aligame/public_html/libraries/phpmailer/phpmailer.php on line 273

این خطا برای من هم هست

لینک به ارسال

من با این سیستم کار نکردم ولی فکر نکنم این قابلیت رو داشته باشه!این کار شما خیلی شخصی هست....شما می تونی برای این کار کد بنویسی که بعد از خرید از لیست پاک بشه یا بعد از خرید دیگه لینک خرید غیرفعال باشه... یا اگه بلد نیستی کارهای ابتکاری انجام بدی مثل رمز گذاشتن برای فایل ها و دادن رمز فقط به یک نفر!

لینک به ارسال

با سلام به همگی

من این افزونه رو نصب کردم و خط مورد نظر رو هم اصلاح

$callBackUrl= 'http://joominamarket.net/';

موردی که پیش میاد اینه که وقتی از زرین پل برمی گرده به سایت خودم پیغام زیر رو میده

"پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده"

چند بار هم با اسامی مختلف تکرار کردم

در واقع هر دفعه هزینه از کارتم کسر میشه اما ایمیلی برام نمیاد.

با سپاس

با سلام

بنده هم دقیقا همین پیغام را می گیرم.

اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است!

دوستان من كامپوننت را پاك كردم و مجدد نصب كردم

و اين خطا را داد !‌

download.php?imgf=13337894121.JPG

با سلام

بنده هم این مشکل را مشاهده کردم . از طریق phpmyadmin اقدام به پاکردن جداول joominafs کردم و مشکل برطرف شد.

لینک به ارسال

من با دو تا مشکل مواجه هستم .

1- در هنگام اتصال به زرین پال ، این آدرس نمایش داده می شود ."https://ir.zarinpal.com/users/pay_invoice/"code

که بعد از مدتی تایم اوت می گیره و وصل نمیشه . اما وقتی https را تبدیل به http می کنم وصل میشه .

2- بعد از پرداخت و برگشت به سایت پیغام "اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است! "نمایش داده می شود.

لینک به ارسال

b_160_150_16777215_0___images_stories_010new_fileselolingjoomina.png

درود بر شما و سال نو مبارک . این افزونه عیدی جومینا به بازدیدکنندگانش میباشد . در این فکر بودیم که در اولین پست سال جدید چه افزونه ای منتشر نماییم که هم شان ایام نوروز باشد که تصمیم گرفیتم نهایتا سیستم فروش آنلاین فایل را برای عموم منتشر نماییم . این افزونه ای است که همیشه مورد تقاضای کاربران در انجمن های مختلف بوده است و نیاز به ان شدیدا احساس میشده است . اما انچه این افزونه را از افزونه های مشابه فارسی شده که به مبالغ گزاف هم فروخته میشود متمایز میکند ان است که در طراحی این افزونه از روش MVC استفاده شده است به همین دلیل سازگاری کامل با ساختار جوملا را دارد و تغییرات آتی را برای آن بسیار سهل مینماید . از روی دیگر این افزونه به صورت کد باز ارائه شده است به همین دلیل میتواند مقاصد آموزشی خوبی را برای برنامه نویسان تامین نماید . همچنین ساختار افزونه به نحوی است که تطابق آن را با تمامی درگاه های بانکی هماهنگ مینماید . در حال حاضر این افزونه به درگاه زرین پل متصل است و بزودی سایر درگاه ها برای این افزونه منتشر میشود .

توجه : راهنما در خود سایت جومینا منتشر شده است

مطالعه راهنما افزونه

امیدوارم در سال جدید دنیا بکام و رزق و روزیتان افزون و خود واطرافیانتان سلامت باشید

سال نو مبارک

امیررضا تهرانی

برای دانلود کلیک کنید

رمز فایل

www.joomina.ir

درود بر آقاي تهراني ،

يك مشكل : اينكه بعد از پرداخت ، كاربر بجاي اينكه به وبسايت من برگردد به سايت joominamarket منتقل ميشود :

http://joominamarket.com/index.php?view=sendemail&option=com_joominafs&amount=%201500&des=%D8%A8%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%20%D9%81%D9%8A%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%8A%2009111275227%20shfi2all@yahoo.com&merchantID=4f82e817-a924-4cd1-a131-2f975ee8aeb5&email=shfi2all@yahoo.com&id=%201&refID=213030602&au=4f84302b-9a50-4483-bc0b-50985ee8aeb5

دليلش چيه ؟

لینک به ارسال

b_160_150_16777215_0___images_stories_010new_fileselolingjoomina.png

درود بر شما و سال نو مبارک . این افزونه عیدی جومینا به بازدیدکنندگانش میباشد . در این فکر بودیم که در اولین پست سال جدید چه افزونه ای منتشر نماییم که هم شان ایام نوروز باشد که تصمیم گرفیتم نهایتا سیستم فروش آنلاین فایل را برای عموم منتشر نماییم . این افزونه ای است که همیشه مورد تقاضای کاربران در انجمن های مختلف بوده است و نیاز به ان شدیدا احساس میشده است . اما انچه این افزونه را از افزونه های مشابه فارسی شده که به مبالغ گزاف هم فروخته میشود متمایز میکند ان است که در طراحی این افزونه از روش MVC استفاده شده است به همین دلیل سازگاری کامل با ساختار جوملا را دارد و تغییرات آتی را برای آن بسیار سهل مینماید . از روی دیگر این افزونه به صورت کد باز ارائه شده است به همین دلیل میتواند مقاصد آموزشی خوبی را برای برنامه نویسان تامین نماید . همچنین ساختار افزونه به نحوی است که تطابق آن را با تمامی درگاه های بانکی هماهنگ مینماید . در حال حاضر این افزونه به درگاه زرین پل متصل است و بزودی سایر درگاه ها برای این افزونه منتشر میشود .

توجه : راهنما در خود سایت جومینا منتشر شده است

مطالعه راهنما افزونه

امیدوارم در سال جدید دنیا بکام و رزق و روزیتان افزون و خود واطرافیانتان سلامت باشید

سال نو مبارک

امیررضا تهرانی

برای دانلود کلیک کنید

رمز فایل

www.joomina.ir

درود بر آقاي تهراني ،

يك مشكل : اينكه بعد از پرداخت ، كاربر بجاي اينكه به وبسايت من برگردد به سايت joominamarket منتقل ميشود :

http://joominamarket.com/index.php?view=sendemail&option=com_joominafs&amount=%201500&des=%D8%A8%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%20%D9%81%D9%8A%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%8A%2009111275227%20shfi2all@yahoo.com&merchantID=4f82e817-a924-4cd1-a131-2f975ee8aeb5&email=shfi2all@yahoo.com&id=%201&refID=213030602&au=4f84302b-9a50-4483-bc0b-50985ee8aeb5

دليلش چيه ؟

دوست عزیز شما به صفحه سوم همین پست مراجعه کنید. پاسخ شما در آن صفحه وجود دارد.

لینک به ارسال

با سلام به همگی

من این افزونه رو نصب کردم و خط مورد نظر رو هم اصلاح

موردی که پیش میاد اینه که وقتی از زرین پل برمی گرده به سایت خودم پیغام زیر رو میده

"پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده"

چند بار هم با اسامی مختلف تکرار کردم

در واقع هر دفعه هزینه از کارتم کسر میشه اما ایمیلی برام نمیاد.

با سپاس

باعرض سلام و خسته نباشید

من هم با همین مشکل روبرو شدم لطفاً راهنمائی کنید.

لینک به ارسال

یا سلام خسته نباشید به تمامی کاربران جومینا

اقای تهرانی من این افزونه دانلود کردم و به صورت صحیح نصب و مطابق توضیحات کار کردم باهش

یک مشکل داره هنگام پرداخت و واریز شدن پول و برگشت به سایت و ارسال ایمیل حاوی فایل خریداری شده وارد سایت joominamarket.net میشود ایا امکانش هست بنده را راهنمایی فرماید

باز هم سلام مشکل پیدا کردم تمامی عزیزانی که این افزونه دانلود کردن این تغیر در این فایل که ادرس نوشتم اعمال کنید

public_html/components/com_joominafs/views/joominafs/tmpl/default.php

خط : 113

عبارت :

$callBackUrl= 'http://ADRESE saite Khod ra benevisid .com/';

درود بر شما

من اين كار را كردم و درست شد ولي خطاي ديگه اي بعد از تشكر از خريد به صورت زير ظاهر ميشه . دليلش چيه ؟

کاربرگرامی مراحل خرید شما با موفقیت انجام پذیرفت

هم اکنون یک پست الکترونیک حاوی فایل خریداری شده به صندوق پستی شما ارسال شده است لطفا پوشه های ورودی inbox و پوشه هرز نامه spam صندوق خود را بررسی نمایید

باتشکر از خرید شما

Warning: Missing argument 1 for PHPMailer::IsHTML(), called in /home/asanadow/public_html/components/com_joominafs/views/sendemail/tmpl/default.php on line 69 and defined in /home/asanadow/public_html/libraries/phpmailer/phpmailer.php on line 273

لینک به ارسال

این ماله سرور هست

ببینید کلا خطاهای Warning: مربوط به تنظیمات سرور هست از مدیر سرور بخواهید براتون خاموشش کنه

لینک به ارسال

در پست اول فایل را اصلاح کردم لطفا بررسی نمایید درست بود خبر بدید ممنون

با تشکر فراوان از شما ، مشکل رفع شد.

لینک به ارسال

سلام دوستان من این را روی جوملا 2.5 تست کردم به طور کامل کار کرد .ولی وقتی می خواهم یک مجموعه بسازم به مدیریت مجموعه خود جوملا وصل میشه.

متسفانه خیلی حیف شد .کسی از دوستان چیزی به ذهنش نمی رسد؟

لینک به ارسال

با سلام

حمید جان ، اگه افزونه رو از این تاپیک دانلود کردی که خب این تاپیک مربوط به جوملا 1.5 هستش . شما برای جوملا 2.5 به تاپیک زیر مراجعه کن

سیستم فروش فایل آنلاین برای جوملا 2.5 متصل به بانک پاسارگاد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

نه متاسفانه من برای زرین پالش را نیاز داشتم که برای جوملا 2.5 هیچ افزونه درست و حسابی نزده است .

اگر برایتان مقدور است این افزونه را در 2.5 تست کنید می بنید که کاملا کار می کند ولی فقط مدیریت مجموعش کار نمی کند که خودش این کار را لنگ می کند

ممنون می شوم اگر راه حلی پیدا کنید

لینک به ارسال

من دانلود می کنم می زنه نصب کامپوننت خطا

چه کنم؟

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

قبلا در خصوص مشکل نصب افزونه ها بارها بحث و مقاله ای نیز در سایت جومینا منتشر شده ! لطفا ابتدا جستجو کنید اگر نتیجه نگرفتید مشکل خود را در تاپیک جدید و بخش مربوطه مطرح کنید در خدمتتون هستیم

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

مشکل من اینه که در قسمت "تنظیمات" و "فهرست اقلام" نوشته های فارسی رو همانند شکل زیر به "؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟" تبدیل میکنه ولی در قمست مجموعه ها درسته! لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

download.php?imgf=13377759601.jpg

لینک به ارسال

با سلام

خیلی ممنون از انتشار این کامپوننت.

آیا این کامپوننت فقط برای فروش فایل به کار میره یا برای فروش یه چیز مجازی هم میشه به کاربره ؟

ممنون

لینک به ارسال

دیتا بیستون را چک کنید ببینید جداول utf8 هست یا خیر ؟

بله. جداول بر روی utf8 قرار داره .خودمم موندم که چرا اینطوری شده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...