رفتن به مطلب
bahmani

درخواست قيمت گذاري ساخت سايت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

يك سايت تبليغاتي مشابه سايت www.ruzbazar.ir يك مقدار خلوت تر، ميخواهم براي مشتري بسازم (با جوملا) با دو هفته پشتيباني بعد از تحويل سايت (دادن يوزر و پسورد جوملا به مشتري). به نظر شما منصفانه، قيمت چقدر بگذارم؟ اگر سايت دو زبانه باشد چقدر به مبلغ قبلي اضافه ميشود؟

خيلي ممنون از راهنمايي شما :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما باید اول ببینی چه امکاناتی می خواهد ، چه چیزی هایی می خواهند داخل سایت بگذارند ، قالب را اختصاصی می خواهند خودتان طراحی کنید یا بخرید یا رایگان استفاده کنید و مهم تر از همه چقدر زمان می بره.

شما بین 300 تا 500 قیمت بدهید.(البته اگر چیز های امکانات کمی بخواهند و قالب رایگان و وقت شما را کم تر بگیره ، کمتر از 300 بگیرید.)

در ضمن شما تا حالا خیلی راجع به این موضوع بحث شده است. لطفا کمی جستجو کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام آقاي مانيان

خيلي ممنون :thankyou:

اگر بخواهيم به جاي جوملا از اسكريپتهاي مديريت آگهي مثل اسكريپت ايستگاه استفاده كنيم چقدر قيمتش ميشود؟

در ضمن اسكريپت ايستگاه را از كجا ميشود تهيه كرد؟(ترجيحاً در تهران باشد) ميخواهم اگر پولي هست از جايي بخرم كه خودش واقعاً توليد كننده آن باشد و پشتيباني هم داشته باشد نه اينكه اسكريپت ديگران را بفروشد.

خيلي ممنون

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت ایستگاه و امثالش بصورت نال شده و رایگان برای دانلود در نت هست که باگ از هر نوعش قطعا داخلش وجود داره

اما اگر دنبال یک اسکریپت حرفه ای و تجاری و به همراه پشتیبانی میگردی من ضابط رو پیشنهاد میکنم . من از خدماتش استفاده نکردم اما قیمت هاش مناسبه

فکر میکنم گذاشتن لینک سایتش خلاف قوانین باشه اما در گوگولی جستجو کنید ضابط پیداش میکنید . دمو و نمونه کار هم داره

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و خيلي ممنون آقاي ايزدي مقدم :thankyou:

كسي از دوستان از اسكريپت ضابط كه آقاي ايزدي مقدم فرمودند استفاده كرده؟

اسكريپت ايستگاه پانا ديزاين را كسي اطلاع داره كه چطوره؟ پشتيبانيش چطور؟ http://panadesign.com

خيلي ممنون

لینک به ارسال

سلام.

به نظر من از جوملا 2.5 استفاده کنید. برای تبلیغات خیلی افزونه داره که کار را ساده می کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به نظر من از جوملا 2.5 استفاده کنید. برای تبلیغات خیلی افزونه داره که کار را ساده می کنه.

سلام اقاي مانيان

در جوملا 2.5 چه افزونه هاي كاملي براي تبليغات هست؟ ميشه نام ببريد.

خيلي ممنون :thankyou:

لینک به ارسال

بله وجود دارند:

بفرمایید لیست همه افزونه ها که بیشترشون با جوملا 2.5 سازگارند.

شما بر اساس نیاز یک یا چند تاشو انتخاب می کنید.(یکی از بهترین هاش Ads manager هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من قیمت نمیگم، ولی اینو میگم که به وقت خودتون ارزش بزارید سایت کامل کمتر از 400 -500 نگیرید /برای سایت های معمولی و معمولی به پایین / (جز موارد همکاری ) ...که درصدی باید از این مقدار کم باشه که اون سود کنه.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...