رفتن به مطلب
alireza.076

درخواست راهنمایی در مورد طراحی قالب فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه مشتری به من سفارش قالب جوملا رو داده برای نمایش محصولات شرکتش. نظر شما در مورد چگونگی طراحی این سایت با artisteer چه جوریه؟ یا نمونه سایتی سراغ دارید که همین جوری باشه تا من از طرح اون سایت سایت خودم رو طراحی کنم؟ ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگر پول می گیرید ، با آرتیستیر طراحی نکنید. چون شما کار خاصی انجام نمی دهید. در ضمن قالب های آرتیستیر خیلی مشکل دارند.

اگر خودتان بلد نیستید قالب طراحی کنید ، می توانید از سایت هایی که قالب طراحی می کنند بخرید.

مثل

zootemplate.com

rockettheme.com

gavick.com

yootheme.com

youjoomla.com

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. یه مشتری به من سفارش قالب جوملا رو داده برای نمایش محصولات شرکتش. نظر شما در مورد چگونگی طراحی این سایت با artisteer چه جوریه؟ یا نمونه سایتی سراغ دارید که همین جوری باشه تا من از طرح اون سایت سایت خودم رو طراحی کنم؟ ممنون

بهتره قبل از طراحی نظرات و ایده های مشتریت رو از خودش بپرسی بعد نطراتش رو با سبک و سیاق موضوع سایت (تو مورد شما نوع فعالیت شرکت، نوع محصولات شرکت ) تلفیق کنی تا بعدا به مشکل برنخوری. (دیدم که میگم! نظر مشتری از هر چیز دیگه ای واجبتره)

لینک به ارسال

من قیمت کمی بابت طراحی میگیرم. حدود 10تومان. مشتری هم میگه من نمیدونم هر چی که دوست دارید بسازید

لینک به ارسال

سلام.

با 10.000 تومان بهتره از همون آرتیستیر استفاده کنید!:D

نه. از آرتیستیر استفاده نکنید. یکم بیشتر پول بگیرید و یک قالب بخرید. بیشتر از 80.000 تومان بگیرید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در مورد قالب وب سایت بهتره از مشتری یک نمونه وب سایت الگو بگیرید و با توجه به اون قالب رو انتخاب کنید

در مورد نحوه نمایش هم بهتره از کاتالوگ ساز ها استفاده کنید که نسخه ویرایش شده در جومینا برای دانلود هست

اما اگر صرفا فروشگاه میخاید از پرستاشاپ یا فروشگاه ساز های دیگر استفاده کنید

آرتیستیر رو هم اصلا تایید نمیکنم و قالب دست ساز خیلی بهتره البته بستگی به هزینه طراحی داره

من قیمت کمی بابت طراحی میگیرم. حدود 10تومان

شما با این قیمتی که دارید طراحی رو انجام میدید ، خیانت و ظلم بزرگی به خودتون و صنف طراحان وب میکنید و تبعاتش رو ما در تماس مشتریان مون حس میکنیم که مشتری تصور میکنه که با 10 هزار تومان :huh: هم میشه وب سایت راه اندازی کرد!؟ البته برآورد هزینه طراحی به خیلی از فاکتور ها بستگی داره اما همیشه برای خودتون یه حداقلی در نظر بگیرید .

همیشه حوری عمل کنید که مشتری دنبال شما باشه نه شما دنبال مشتری و کیفیت رو هم فدای کمیت و هزینه نکنید .

البته جسارت منو ببخشید

موفق باشید

یاعلی

لینک به ارسال

سلام.

ااگر می خواهید وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید ، از جوملا 2.5 و ویرچومارت استفاده کنیدو من پرستاشاپ و سایر اسکریپ ها را توصیه نمی کنم. مخصوصا اگر تجاری باشند که خیلی مشکل و باگ دارند.

شما یا اصلا هیچی نگیرید یا اگر می گیرید ، یک پول درست و حسابی بگیرید. قالب هم اگر بلد نیستید طراحی کنید ، به من یا سایر دوستان می توانید برای طراحی سفارش دهید یا یکی بخرید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آرتیستر برای کار تجاری اصلا مناسب نیست از قالبهای حرفه ای استفاده کنید

لینک به ارسال

اخه با این قیمت کسی قالب طراحی می کنه ؟!!! به نظر من زیر 100 تومن نباید باشه

لینک به ارسال

با سلام

آیییییییییییییییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااا

شمارو به قران شمارو به کسی که دوست دارید شمارو به پولللللل...

چرا این کار هارو میکنید به خدا دارید به همه خیانت میکنید والله اگه قرار باشه من از کسی یا جایی برای طراحی پول بگیرم با 10 تومن جوملا خوشششکککک و خالییی هم نصب نمیکنم...

@ شاید بخاطر بی تجربگی باشه این کار شما ولی از این پس :

- اگه میخواین کارتون ازش داشته باشه یا رایگان کار کنید یا پول خوب بگیرید

- پول وقت و زحمتی رو که میکشید و بگیرید ... به وقت خودتون احترام بزارید

- بکارتون احترام بزارید سعی نکنید بقال گونه رفتار کنید - ارزون فروشی و بیشتر فروشی.. ! اصلاً شدیداً دوری کنید به 10تا کار 1 کار درست حسابی بگیرید که هم نمونه کار خوبی براتون باشه هم کمتر به دردسر (فقط پشتیبانی و رفع اشکالات 10 تا سایت رو با 1 سایت مقایسه کنید ) بی افتید

-

-

-...

@ شاید بگید بلد نیستم قالب و افزونه طراحی کنم .. اصلا بلد نیستم سایت رو خوب بچینم ...

شما با مشتری حرف بزنید داده های که مشتری میخواد رو ازش بگیرید و به یکی از ما ها بگید ...

مثلا به من زنگ بزنید بگید آقای شمسی من یه مشتری دارم اینارو میخواد یه قمت همکاری به من بده منم میگم Xتومن شما هم بده Yتومن ... بدون هیچ دردسری خیلی خیل بیشتر از این پولا سود میکنید ...

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

سلام

سعید جان آخ چی گفتی که درد دل ما رو تازه کردی...

دوستان بخدا به کار خودتون ، وقتی که میزایرید و چشمی که جلوی کامپیوتر در میاد ارزش بزارید

برای آینده تلاش کنید

شما وقتی میری یه پیراهن بگیری از یک پیراهن بیشتر از 10 هزار تومان سود میگیره

اونم در عرض 10 دقیقه!

اونوقت شما برای یک سایت 10 تومن میگیرید؟!:huh:

با من باشه طراحی قالب نباید کمتر از 200 ، 300 تومن باشه

چون باید وقت براش بزاری

و ابتکار و سلیقه به خرج بدید...

لطفا با اینکار به جامعه طراحی و برنامه نویسی وب لطمه نزنید...

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

کلام اکثر دوستان صادق هست.

برای راهنمایی استارتر تاپیک هم می تونم راهنماییشون کنم که از دمو سایت های قالب می تونند ایده بگیرند.

یا علی

لینک به ارسال

حرف شما درست هست. اما مشتری کجا بود؟ من خودم رو تا آلان کشتم یه مشتری پیدا نکردم 50تومن هم به من پول بده حالا چه به 200تومن!!!

اگه بخوام وقت خودم رو بذارم و با دریم ویور طراحی کنم که دیگه هیچی. واسه 10تومن پول انقدر کار کنم؟ همونم زیادیه.

لینک به ارسال

سلام

علیرضا جان اگه واقعا اینجوریه که شما میگی پس بهتره کلا اینکار رو کنار بذاری و بری سراغ یه کار دیگه

ببخشید شما چند سالته؟

کجا زندگی میکنی؟

شاید تو بازاریابی و گرفتن کار مشکل داری وگرنه یکساعت وقت یه طراح حداقل 100 تومن ارزش داره

من الان تو 28 سالگی دارم آرتروز گردن میگیرم بس که پست کامپیوترم

اگه به فکر طراحان دیگه نیستی به فکر سلامتی خودت باش

لینک به ارسال

علیرضا جان با این سئوال تاپیک منحرف میشه

بحث اول سر قالب بود اما حالا .... !!!!!

پیشنهاد میکنم اول شما اطلاعاتت رو ببر بالا

اچ تی ام ال و سی اس اس و پی اچ پی رو یاد بگیر

رو جوملا مسلط شو بعد برو دنبال مشتری و قیمت مناسب بگو نه ارزون

چون شما الان ده تومن میگیری بعد مشتری ازت انتظار داره تا 100 سال هر مشکلی واسه سایت پیش اومد براش برطرف کنی

اول علمش رویاد بگیر کمی صبور باش پروژه های کوچک رو انجام بده بعد کم کم نمونه کارات رو بذار تو سایتت انوقت مشتری میاد دنبالت

در ضمن هیچ وقت تبلیغات رو فراموش نکن

موفق باشی

قفل شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...