رفتن به مطلب
molana_rumy

هاست داخل یا خارج

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من یه سایت فروشگاهی روی یه هاست خارجی دارم که هنوز کامل نشده. میخوام ببینم آیا لازمه که برای افزایش سرعت سایت اونو به هاست داخل انتقال بدم یا نه , اما نمیدونم چطوری سرعت روتست کنم و مثلا باید در چند ثانیه باز بشه تا مناسب باشه بخصوص در خطوط کم سرعت. در ضمن اینکه حتما سرعت رو افزایش میده یا نه و اینکه از نظر امنیت مثل هاست خارج باشه و مشکلی پیش نیاد. و نکته آخر اینکه کنترل پنل شرکتی که ازش هاست گرفم برای هاستهای داخلی پلسک هست و سایتم الان روی سی پنل هست. آیا میتونم بدون مشکل بک آپ رو روی هاست داخل برگردونم؟ برای این کار چه چیزایی رو باید در نظر بگیرم؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پلسک برای ویندوز هست و نمیشه از سی پنل به ویندوز انتقال داد

روی سرعت تاثیر داره تا حدودی اما امنیت مربوط به شرکت ارائه دهنده هست

بدرود

لینک به ارسال

شرکتی که ازش هاست خریدم پلسک رو روی لینوکس هم ارائه میده و میگه از نظر امنیت هیچ تفاوتی با هاست خارج نداره. من میخوام محتویات root رو بک آپ بگیرم و دیتابیس رو هم از phpmyadmin بک آپ بگیرم و بعد در پلسک آپلود کنم (یعنی بک آپ رو دستی بگیرم نه با ابزار سی پنل). اینطوری مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

سلام.

احتمالا هیچ مشکلی نخواهید داشت چون پلیسک بر روی لینوکس با جوملا کاملا سازگار است.

ولی به نظر من انتقال ندید بهتر است.(آخه دیگه همه مشکلات اینترنت ایران را می دونن)

به نظر من اگر روی خارج باشه(مخصوصا سی پنل) هم سرعت بیشتر دارد و هم بهتر است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز شک نکنید که هاست داخل و اونم بعنوان مثال افرانت بسیار بسیار بهتر از هاست های خارجی هست از خیلی لحاظ

من 7 سایت که برای مشتریان کار کرده بودم و از جمله 2 تا سایت خودم تو سرور خارج بودن اما یه کار تو هاست داخل برای دانشگاه بود کار کردم واقعا متفاوت هستش از خیلی جهات از جمله سرعت ، از جمله سرعت درخواست اولیه ، و مهمتر از همه روزهایی بود از جمله اگر اشتباه نکنم روز 25 بهمن و 11 و 10 و 12 اسفند که اکثر اون سایتها که تو سرور خارج بودن بالا نمیومدن یا بسیار کند اما این هاست داخل شبانه روز بالاست :D :D :D :D :D :D

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...