رفتن به مطلب
arashshiler

به نظر شما چقدر هزینه بگیرم+از کدام جوملا استفاده کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من سفارشی گرفتم از شرکت تاکسی رانی شهر خودم

سایت زیاد پیشرفته ای هم نمیخان فقط سایتی مانند دیگر سایتهای تاکسی رانی

مثل birjandtaxi.ir

بنظر شما چقدر هزینه ی ساخت بگیرم

و بهتره از کدوم جوملا استفاده کنم من از 1.5 استفاده میکردم و اشنایی با بقیه ندارم

ایا بقیه نسخه های جوملا به سادگیه همین 1.5 هستش یا خیر؟:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز همون جوملا 1.5 عالیه فعلا چون واقعا افزونه های زیادی داره ...

قیمت هم اینکه مونده به ارزیابیتون از طرف مقابل

اگر میخوان خرج کنن ... 800 بگیری خوبه

اگر میخوایی از دستتون نپره 400-500 :D

در ضمن اینا بستگی هم به استان و شهرتون هم داره

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز من نتونستم سایتی رو که لینک دادی رو ببینم، ولی قیمت گذاری بهتره بر اساس افزونه ها و امکاناتی که برای سایت اضافه می شه صورت بگیره، چون به هر حال هر افزونه ای باعث افزایش هزینه (هزینه امنیتی، هزینه زمانی و ...) میشه، فکر کنم اینطوری عادلانه باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز من نتونستم سایتی رو که لینک دادی رو ببینم، ولی قیمت گذاری بهتره بر اساس افزونه ها و امکاناتی که برای سایت اضافه می شه صورت بگیره، چون به هر حال هر افزونه ای باعث افزایش هزینه (هزینه امنیتی، هزینه زمانی و ...) میشه، فکر کنم اینطوری عادلانه باشه

ببینید اینا چیز زیادی نمیخان یه قالب میخان که خب طراحیش با من خواهد بود

واسه سایت هم چند تا فرم میخوان واسه ثبت نام اپراتورها و ماشین ها

و دیگه همون ماژول های عمومی مثل ساعت بازدید و اوقات شرقی

و یه اسلاید شو احتمالا واسه عکساهاشون البته عکساشونم من باید درست کنم

دوست خوبمون اون بالا 400و500 قیمت دادن که من فکر میکنم خیلی بالاست نظر شما چیه؟:blush:

لینک به ارسال

دوست من خوب این بسته به کار شما، وقتی که برای این کار میذاری، قالب و افزونه های مورد استفاده(تجاری یا غیر تجاری یا دست ساز خودتون) و البته انصاف خودتون داره!

به نظرم نباید قیمت نامعقولی در قبال کار کم داده بشه، اگه می بینین که کار زیادی نمیبره خوب طبیعتا نباید قیمت بالایی بدین.

یاعلی./

لینک به ارسال

دوست من خوب این بسته به کار شما، وقتی که برای این کار میذاری، قالب و افزونه های مورد استفاده(تجاری یا غیر تجاری یا دست ساز خودتون) و البته انصاف خودتون داره!

به نظرم نباید قیمت نامعقولی در قبال کار کم داده بشه، اگه می بینین که کار زیادی نمیبره خوب طبیعتا نباید قیمت بالایی بدین.

یاعلی./

خب دوست عزیز من یه پایه قیمتی میخام مثلا برای یه سایت معمولی که فقط قالبشو بخاین طراحی کنید و عکس بگیرید و بذارید توش و متنشم خودتون بنویسید البته نه همیشه واسه شروع چقدر میگیرید؟:huh:

لینک به ارسال

من خودم واسه طراحی یه قالب و گرفتن عکس و قرار دادن مطلب 250 گرفتم که 50 تومنش واسه عکاسی و ادیت اونها شد و 200 هم واسه طراحی(+افزونه های مورد نظرش) قالب به سلیقه مشتری و البته با چند بار ویرایشات مورد نظرش گرفتم.

البته سایر هزینه ها مثل هاست و دامین و ... جدا بود.

یاعلی./

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز برای قیمت دادن کاری که میخواین انجام بدین خیلی مهمه مثلا من برای طراحی قالب 150 میگیرم (البته برا بچه ها جومینا 30-40% پاینتر از این ) ولی شاید یکی بگه من برای طراحی قالب 50 تومن میگیرم (خوب شاید میخواد با ارتیستر بزنه یا قالب آماده خریداری کنه یا اصلا خودش بنویسه ولی چطور و بر پایه چه قواهدی این ها خیلی مهم هستن مثلا ولید بودن کدها ، کد نویسی با در نظر گرفتن سئو شرطی بودن نبودن سازگاری با مورورگرها یا..یا...)

ساده بگم هر کسی در برابر کاری که میکنه پول میگیره .... برا وقت خودتون ارزش قائل بشید ...

اینم در نظر داشته باشید که شما بقال نیستسد ... بار بعضی افراد نباید کار کرد چه برسه ارزون ..!

در مورد قیمت پست2 رو ببشتر قبول داذم

زند گیتان سپید

لینک به ارسال

سلام.

از جوملا 2.5 استفاده کنید. من توی یک تاپیک همه ی دلایل را گفته ام. مهمترینش اینه که این نسخه ، نسخه رسمی جوملاست. دقیقا مثل ویندوز 2000 و xp و vista و seven هست. شما از کدوم استفاده می کنید؟ seven دقیقا مثل جوملا 2.5 هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

در ضمن اینم بگم که سایتی که لینک دادید بالا نمیاد .

زندگیتان سپید

سلام من بسیار عذر خواهم ادرس درست لینک سایت بالا این هستش

http://taxi.birjand.ir

این سایت با php هستش اما نمیدونم که ایا با مدیریت محتوایی ساخته شده یا خیر؟

البته یکمی پیشرفته تر از این سایت از نظر گرافیکی لازم دارن

نظر دیگر دوستان در رابطه با جوملا 2.5 چی هست البته من زیاد وقت ندارم بخام دوباره اموزش ببینم واسه 2.5

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...