رفتن به مطلب
alim123

ساختن مجموعه فارسی د جی دانلود

پست های پیشنهاد شده

من هر کاری می کنم نمی تونم تو جی دانلود نام مجموعه رو حروف فارسی بذارم باید حتما لاتین باشه مشکلش چیه دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای امکان ایجاد نام غیرلاتین(همون نام فارسی!)

شما وارد تنظیمات این افزونه بشید

بعد از تب مدیریت

گزینه اول :"ايجاد نام فهرست براي مجموعه به صورت خودكار؟ "

را غیرفعال کنید...

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

برای امکان ایجاد نام غیرلاتین(همون نام فارسی!)

شما وارد تنظیمات این افزونه بشید

بعد از تب مدیریت

گزینه اول :"ايجاد نام فهرست براي مجموعه به صورت خودكار؟ "

را غیرفعال کنید...

در پناه حق...

جناب اقای مرادی این کار رو قبلا انجام داده بودم ولی بازم نمیشد با نام فارسی مجموعه ای ایجاد کرد نمی دونم مشکل چیه برا همینم گفتم شاید راه حل دیگه هم باشه برا همین در انجمن مطرح کردم

لینک به ارسال

دوستان کسی هست در این مورد کمکم کنه من هر کاری لازم بوده انجام دادم ولی بازم نمیشه مجموعه با نام فارسی ساخت ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجوری که من متوجه شدم مشکل از اعتبار سنجی هست که باید فایلهای php ادیت بشه و این اعتبار سنجی ویرایش بشه

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

دوستان اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا منو راهنمایی کنه ممنونم همه کارای لازم رو انجام دادم ولی فارسی نمیشه که نمیشه این پیغام میاد (با این نام قبلا یک مجموعه ایجاد شده ) !!!!!

لینک به ارسال

(با این نام قبلا یک مجموعه ایجاد شده ) !!!!!

سلام.

خب حتما شما یک مجموعه ای دیگر با این نام مستعار ساختید! شما یک نام مستعار دیگه (یک چیزی که مطمئن باشید قبلا ساخته نشده بسازید ببینید درست می شود؟ اگر دست شد پس حتما قبلا چنین مجموعه ای ساخته شده است.

یا علی

لینک به ارسال

(با این نام قبلا یک مجموعه ایجاد شده ) !!!!!

سلام.

خب حتما شما یک مجموعه ای دیگر با این نام مستعار ساختید! شما یک نام مستعار دیگه (یک چیزی که مطمئن باشید قبلا ساخته نشده بسازید ببینید درست می شود؟ اگر دست شد پس حتما قبلا چنین مجموعه ای ساخته شده است.

یا علی

سلام

همه رو امتحان کردم و هیچ مجموعه ای ساخته نشده مطمئنم هر نام فارسی رو امتحان می کنم نمیشه فقط حروف لاتین ؟؟!!!!! میشه کمکم کنید ؟؟

لینک به ارسال

جالبه

من که گقتم مشکل از کجا هست

ولی نه مدیر عزیز و نه کاربر عزیز متوجه صحبت من نشدند!

امیدوارم با این همه پاسخ گمراه کننده به جواب برسید

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

ببینید دوستان من متوجه شدم خودم مشکل از کجاست ولی نمی دونم چیجوری حلش کنم حالا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ؟

مشکل از این قراره وقتی ما یه مجموعه جدید با نام فارسی می سازیم علاوه بر اینکه در دیتابیس ثبت میشه همین نام یک فولدر هم در پوشه jdownloads ساخته میشه منتهی با این نام یعنی نامش رو به این شکل نشون میده (ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡) .

حالا که ما وقتی میخوایم یه مجموعه دیگه بسازیم که فارسی باشه بدلیل اینکه نمیتونه در پوشه jdownloads یک فولدر فارسی بسازه (اونم به خاطر اینکه برای هر مجموعه فارسی فولدری که ایجاد میشه با همین نام "ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡" میخواد ایجاد کنه چون نمیتونه نام درست رو ایجاد کنه.) برا همین این خطا رو میده یک فولدر قبلا با همین نام ایجاد شده . حالا اگه وارد این فولدر jdownloads بشی و دستی نام اون پوشه قبلی رو عوض کنی دوباره میشه یه مجموعه جدید ساخت اما فقط یکی و دوباره همون مشکل هست .

حالا یکی از دوستان راهنمایی کنه چیجوری میشه کاری کرد که فولدری که ایجاد میشه با نام خودش باشه نه ابه این شکل {ظ…ط¬ظ…ظˆط¹ظ‡ ظ†ظ…ظˆظ†ظ‡}.

از بزرگان انجمن خواهشمندم راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...