رفتن به مطلب
alim123

گالری تصاویر عالی com_fwgallery

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبم

راستش برا یه سایت خیلی دنبال گالری تصاویر گشتم چند تایی رو هم ترجمه کردم و نصب کردم اما زیاد جالب نبود

تا اینکه این گالری رو دانلود کردم که واقعا بنظر من عالیه برا همین گفتم برا دوستان در سایت هم بذارم تا استفاده کنن

برخی امکانات:

استفاده راحت و قابل فهم بودن برای همه

امکانات نسبتا عالی شامل ایجاد مجموعه و زیر مجموعه برای گالری ها

امکان اضافه کردن واتر مارک به تصاویر

داری 2 نوع قالب متفاوت برای بخش نمایش در سایت

و...

این گالری تصاویر رو 100% فارسی کردم و css رو هم مقداری تغییر دادم امیدوارم نصب کنید و لذت ببرید

با ابراز شرمندگی چون الان عجله دارم نمی تونم دمو و ادرس سازنده رو بذارم بعدا خدمت میرسم و این کار رو می کنم

اینم لینک دانلود

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13311962231.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان خوبم

راستش برا یه سایت خیلی دنبال گالری تصاویر گشتم چند تایی رو هم ترجمه کردم و نصب کردم اما زیاد جالب نبود

تا اینکه این گالری رو دانلود کردم که واقعا بنظر من عالیه برا همین گفتم برا دوستان در سایت هم بذارم تا استفاده کنن

برخی امکانات:

استفاده راحت و قابل فهم بودن برای همه

امکانات نسبتا عالی شامل ایجاد مجموعه و زیر مجموعه برای گالری ها

امکان اضافه کردن واتر مارک به تصاویر

داری 2 نوع قالب متفاوت برای بخش نمایش در سایت

و...

این گالری تصاویر رو 100% فارسی کردم و css رو هم مقداری تغییر دادم امیدوارم نصب کنید و لذت ببرید

با ابراز شرمندگی چون الان عجله دارم نمی تونم دمو و ادرس سازنده رو بذارم بعدا خدمت میرسم و این کار رو می کنم

اینم لینک دانلود

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13311962231.zip

آقای مسرور دست شما درد نکنه

اما لطفا بفرمایید بعد از ایجاد گالری و اضافه کردن تصویر، چطور می شود خود گالری را در سایت نمایش داد

چون برای این افزونه ماژول و پلاگینی ندیدم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

به جومینا خوش آمدید

منو این کامپوننت رو از مدیریت منوها ایجاد کنید...

معمولا ماژول هم باید داشته باشند دقیق تر بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

از پاسخ شما ممنونم

آقا نمی دونم چرا دیروز که این کامپوننت رو نصب کردم گزینه ای در انتخاب نوع آیتم منو نیومده بود، اما امروز هست !!!

فقط 1 مسئله، من گالری و عکس را اضافه کردم اما وقتی صفحه مورد نظر را باز میکنم، میگه

گالری پیدا نشد یا دسترسی شما به آن ممنوع است

No galleries available for preview.

لطفا راهنمایی کنید، با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

از پاسخ شما ممنونم

آقا نمی دونم چرا دیروز که این کامپوننت رو نصب کردم گزینه ای در انتخاب نوع آیتم منو نیومده بود، اما امروز هست !!!

فقط 1 مسئله، من گالری و عکس را اضافه کردم اما وقتی صفحه مورد نظر را باز میکنم، میگه

گالری پیدا نشد یا دسترسی شما به آن ممنوع است

No galleries available for preview.

لطفا راهنمایی کنید، با تشکر

درود بر شما

برای نمایش می بایست نحوه دسترسی را برای بازدید عمومی بر روی Guests بگذارید و یا بعنوان عضو به سایت وارد شوید. شاد باشید

لینک به ارسال

موقع نصب این پیغام خطا میده

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 769965 bytes) in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 305

لینک به ارسال

موقع نصب این پیغام خطا میده

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 769965 bytes) in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 305

همونطور که خودتونم نوشتین مشکل از memory size شماست، با ادمین هاستتون تماس بگیرین.

ضمنا قبلا در این مورد توی انجمن بحث شده، جست و جو کنین @/

یاعلی./

لینک به ارسال

با سلام

روی آیکن ومپ کلیک کنید و از منوی PHP گزینه php.ini را انتخاب کنید . در داخل این فایل عبارت memory_limit را جستجو کنید و بعد مقدار آن را به فرض بصورت زیر تغییر بدید

memory_limit = 128M

تغییرات را ذخیره کنید و یکبار دیگر روی آیکن ومپ کلیک کنید و گزینه Restart All Services را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...