رفتن به مطلب
sabanet69

اضافه کردن سامانه پشتیبانی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گل بازم من اره من مزاحم باید ببخشید بند هی مزاحم می شم قرض از مزاحمت این سایت را ببنید

http://www.webpouya.com/

فیلد ثبت نام و ورود خود جوملا را برداشته بعد یه اسکرپیت نصب کرده و تو صفحه اصلی اینو اضافه کرده بنده اگر بخوام یه همچین کاری کنم باید کدوم فایل را ویرایش کنم من همه کارشو کردم فقط نمی دونم از کجا باید اضافه کنم سامانه پشتیبانی را به صفحه اصلی باور کنید تو این مدت که من هی مزاحم می شم سوال می کنم هیچ کدومش در هد این یکی برام مهم نیست خداوکیلی باز مثل همیشه اقای کنید و ما را رد نکنید منتظر هستما دمتون گرم خدا خیرتون بده فعلا یا علی

:thankyou::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

ببینید این سایت از whmcs برای فروش هاستینگ استفاده می کنید. حالا این whmcs را به جوملا وصل کرده است. چطوری؟ این طوری که با استفاده از یک ماژول که اسمش را نمی دونم ، whms را به جوملا وصل کرده است و ماژول ورودش را در سایت گذاشته است.

برتینا هم دقیقا همین کارو کرد است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام ممنون دوست عزیز خیلی اقای کردی جواب دادی ممنون ببین من همه کارشو کردم whmcs اینم نصب کردم حالا مونده بذارم تو صفحه اصلی حالا هرکی می دونه خداوکیلی روی ما را زمین نذار راهنمایی کنه عمری باشه جبران کنم خیلی این موضوع برام مهم هست دم همتون گرم پس منتظرما توکل به خدا سری بعد بیام تایپ را نگاه کنم جوابمو داده باشید واقعا اخر معرفت هستید پس منتظر می مونم فعلا یا حق بازم تشکر از ادم های که علمشون را برای خودشون نمی خواند و انتقال می دند زکات علم نشر ان است واقعا ممنون فعلا

لینک به ارسال

سلام دوستان گل خسته نباشید خدواکیلی شما که همت را تمام کردید این یکی جز واجبانت هست را کمک نکردید خواهش می کنم راهنمای کنید ممنون می دونم خیلی دردسر داره ولی چه کنم دمتون گرم منتظر هستم ممنون فعلا یا علی

لینک به ارسال

با سلام

یه ماژول هست به نام jwhmcs که تو نت هست که جوملا رو به whmcs وصل میکنه

میتونید از این ماژ<ل استفاده کنید

لینک به ارسال

شرمنده به خدا دوست عزیز می شه لینک بدید ممنون اقای کردید و توضیح نصب کنم تو صفحه اصلی سایتم مثل این نمونه که قرار دادم میاد دمتون گرم هیول ممنون اقای منتظر هستم

:heart:

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید واقعا منو همه جور شرمنده می کنید نمی دونم با چخ زبونی تشکر کنم دست همه درد نکنه لینک دانلود کار نمی کنه ولی من تو نت یه نسخه بود دان کردم و نصب ولی بلد نیستم بهش کار کنم کسی بلده اموزش کار با این افزونه البته تو یه انجمن ایرانی لینک افزونه و اموزش بود که از شانس من پاک شده بود ولی خوشبختانه از یه طرف هم شانسم خوب هست چون تو این انجمن به کاربرها بها می دند جواب می دند کمک می کنند پس مطمعا بودم اینجا در خواست اموزش را بدم جواب می دید دسته همه ادم های لوتی و با مرام گرم واقعا تشکر فعلا یا علی منتطر کمک هاتون هستم ممنون

لینک به ارسال

دوستان جون من این یکی را کمک کنید جون هرکی دوست دارید به خدا ببخشید کمک کنید دستون درد نکنه هلال کنید کمک به فریاد برسید منتطر هستم

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...