رفتن به مطلب
shervin63

سوال تغییر دادن صفحه لوگین جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام - همانطور که می دانید اگر کاربری به بخش یا صفحه ای که دسترسی آن فقط به اعضا سایت محدود شده است برود صفحه ی ورود جوملا را ملاحظه خواهد کرد

همان صفحه ای که میاد و میگه شما به سایت وارد نشده اید با رمز عبور و نام کاربری خود وارد شوید

این صفحه رو چطور میشه عوض کرد یا اینکه اصلا من میخوام هر کی به این صفحه اومد اتوماتیک بره به یک صفحه دیگه و یک ادرس دیگه و این صفحه رو نبینه

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

ببینید یک سری محدودیت هایی برای کاربران توسط کامپوننت های مختلف ایجاد می شود که شما می توانید این محدودیت ها را بردارید. کافیه به مدیریت کامپوننت مذکور بروید و این عمل را انجام دهید.

شما بفرمایید اسم کامپوننت چیه تا ما بهتر کمک کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

ببینید یک سری محدودیت هایی برای کاربران توسط کامپوننت های مختلف ایجاد می شود که شما می توانید این محدودیت ها را بردارید. کافیه به مدیریت کامپوننت مذکور بروید و این عمل را انجام دهید.

شما بفرمایید اسم کامپوننت چیه تا ما بهتر کمک کنیم.

موفق باشید.

کامپوننت منوی مطالب خود جوملا و هر کامپوننت دیگری که در منو محدود به اعضا سایت شده باشد

لینک به ارسال

با سلام

با css کم هم html ' date=' php میشه کامل تغییرش داد.

میتونید ردایرکت کنید .

یا حق

[/quote']

با اچ تی ام ال بلدم بنویسم ریدایرکت کنم ولی اونجوری مسئله کلی میشه میخوام فقط محدود به اعضا بشه اگر طرف عضو نبود ریدایرکت بشه

بعدش نمی خوام کد نویسی کنم اگر هم قرار باشه کد نویسی کنم ترجیح می دم توی ماژول باشه نه تغییرات در هسته جوملا یا قالب

لینک به ارسال

با سلام

برای ریدارکت نیازی نیست کد بنویسید/.

نمیدونم/.

انشالله دوستان دیگمون اگ اطلاع داشتند کمک خواهند کرد

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای ریدارکت نیازی نیست کد بنویسید/.

نمیدونم/.

انشالله دوستان دیگمون اگ اطلاع داشتند کمک خواهند کرد

یا حق

باز هم ممنون که پاسخ دادید بله ریدایرکت ( اون چیزی که مد نظر شما ست ) متوجه شدم ولی منظور من همان بود که دریافتید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...