رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

لطفا مشکل دانلود را حل کنید به هیچ عنوان دانلود نمی شود تو یه جای دیگه اپلود کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به دلیل اختلالات جومینا هاست می باشد.

دوستان از جمله آقای فرحزادیان درتلاش برای حل این مشکل می باشند لطفا کمی صبور باشید.

لینک به ارسال

سلام لینک دانلود مشکل داره

موقع دانلود ارور زیر را میدهد

PK ArD component/PK qD{C=#F#component/com_pcrm_joomladev_ir.zip9FV&Q$sA$F)av

لینک به ارسال

مدیران و دوستانی که کامپوننت رو دارند لطفا  در یک جای دیگه اپلود کنند و لینک رو قرار بدهند تا بشه دانلود کرد

بسیار ممنون و متشکرم

لینک به ارسال

با سلام

یکی از بهترین افزونه ها.

فقط من از 2.5 به جوملا 3 آپدیت کردم. نسخه منطبق با جوملا 3 این افزونه کی منتشر میشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

http://forum.joomina.ir/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

يكي از دوستان رو اينجا پيدا كنيد.

جناب قاسمی من برای 2 نفر از دوستان درخواست گذاشتم.خبری نشد.چاره چیست. این افزونه رو روی 2.5 نصب کردم و کار می کرد.حالا که به 3 آپدیت کردم، گیر افتادم.

لینک به ارسال

با سلام

با آقای تهرانی انگوتی میری شمسی منتظری تماس بگیرید باقی دوستان وقتشون خیلی پره

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از شما . مشکا تاریخ و روزهای گارنتی حل شد . فقط تنها مشکلی که باقی مونده همون ستاره ها هست . که مشخص نیستن و نمیشه به محصول و فروشنده رای داد . توی پست های قبلی راه حل فونت ها رو گفتن دوستان ولی ستاره ها رو کسی راه حلش رو نگفته . ممنون میشم اگه در مورد اون هم توضیحی بدید . با تشکر فراوان

مشکل تاریخ و روز های گارانتی , حروف و عدد هنوز حل نشده لطفا پیگیری کنید

ویرایش شده توسط atefekhanoom

لینک به ارسال

در جوملا 3.4.1 کار نمیکنه

بدون مشکل نصب میشه

ولی وقتی وارد صفحه

category

میشیم هیچ گزینه ای برای اضافه کردن نیست

فقط دو گزینه ی

batch,checkin

هست که کارایی نداره

لینک به ارسال

با سلام نصب کردم صحفه طوسی هست هیچی نمایش نمیده

http://www.hazhirdesign.com/templat/%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C.html

محصول با شماره سریال 22111

ایجاد شده لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام و احترام

پس از نصب کامپوننت در صفحه بررسی گارانتی این خطا ها را دارم

Notice: Undefined index: useradd in  components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 84

/ Notice: Undefined index: useradd in components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 85

/Notice: Undefined index: useradd in components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 86

Notice: Undefined index: useradd in components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 87

Notice: Undefined index: shop in components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 88

Notice: Undefined index: productsatisfy in /components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 89

Notice: Undefined index: shopsatisfy in /components/com_pcrm/models/pcrm.php on line 90

لینک به ارسال

سلام 

من نصب کردم این ارورو ها رو بهم داد 

از جوملا 2.5.28 استفاده میکنم

Notice: Undefined property: pcrmViewpcrm::$checkserial in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\views\pcrm\tmpl\default.php on line 70

لطفا شماره سریال محصول را وارد نمایید

Notice: Undefined index: idp in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 83

Notice: Undefined index: username in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 84

Notice: Undefined index: cellphone in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 85

Notice: Undefined index: useradd in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 86

Notice: Undefined index: shop in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 87

Notice: Undefined index: productsatisfy in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 88

Notice: Undefined index: shopsatisfy in E:\xampp\htdocs\project\joomela-2\components\com_pcrm\models\pcrm.php on line 89

لینک به ارسال

با سلام

دوستانی که در مورد ترکیب حروف و عدد در شماره سریال مشکل دارند مراحل زیر را انجام دهند

ابتدا به هاست خود وارد شوید و مسیر زیر را طی نمایید

components/com_pcrm/models

در اینجا فایل pcrm.php را برای ویرایش باز نمایید

در فایل دستور زیر را پیدا کنید( خط 48 و 49)

;"query = "SELECT * FROM #__pcrm WHERE pserial$
                 ;  query = $serial$

سپس  به ابتدا و انتهای متغیر serial$  علامت   " ' ' " اضافه نمایید ---------     " ' serial$' "

سپس فایل را ذخیره نمایید

با این تغییر سریال میتواند ترکیبی از حرف و عدد باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...