رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

b_200_0_16777215_0___images_stories_01ne

ین سیستم برای جوملا 1.7 و 2.5 طراحی شده است و بسیار ارزشمند میباشد ایده اصلی برای نگارش این کامپوننت نیاز یکی از دوستانم بود که سفارش نگارش این افزونه را داده بود . این کامپوننت وظیفه ردیابی کالا ، ثبت اطلاعات مشتریان و خریداران کالا ، و همچنین اعلام مدت زمان باقی مانده پشتیبانی (گارانتی) محصول را بر عهده دارد . اگر یادتان باشد قبلا افزونه ای شبیه این این افزونه و البته با قابلیت های خیلی محدود تر برای جوملا 1.5 منتشر شده بود که ......

امروز نسخه رایگان این افزونه را برای جوملا 2.5 برای عموم منتشر مینماییم . در جومینا همواره سعی نموده ایم که افزونه هایی منتشر کنیم که برای اولین بار منتشر شده است از زمانی که جومینا تاسیس شد وب سایت های زیادی سعی نمودند که کاری شبیه ما انجام دهند اما ....

خلاصه که از این پس سعی مینماییم تا آنجا که بتوانیم افزونه هایی منتشر کنیم که خودمان آن ها را مینویسیم این افزونه هم جزو آن دسته از افزونه ها است خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم هم اکنون تیم برنامه نویسی جومینا از نظر تعداد بیشترین افزونه های نگارش یافته توسط خودشان را در ایران دارا هستند .

و اما کار این افزونه برای رون شدن کار این افزونه بگذارید یک سناریو برای شما تعریف کنم . فرض کنیم شما دارای یک شرکت واردات محصولات آرایشی میباشید . و میخواهید از این افزونه استفاده نمایید

ابتدا پس از نصب افزونه وارد قسمت مجموعه ها شوید و مجموعه های محصول خود را تعریف بنمایید . به عنوان مثال:

محصولات بهداشتی

|------ کرم دست و صورت

|------ عطر و ادکلن

و مشخص است که در تعریف مجموعه و زیر مجموعه دارای محدودیتی نخواهید بود

حال تب محصولات را انتخاب نمایید و محصولات خود را در قالب مجموعه ها تعریف نمایید

pcrmcreen1.png
همانگونه که مشاهده می فرمایید ابتدا مجموعه محصول انتخاب و سپس نام محصول ، شماره سریال و تاریخ شروع و اختتام گارانتی مشخص میگردد.

کار تمام است دکمه ذخیره را فشار دهید و محصول را ذخیره کنید . حال برگردیم به سناریو خودمان . فرض کنید محصولات فروخته شده توسط شرکت شما در بازار پخش شده است و یک خانمی یکی از این محصولات را خریده است . وی به وب سایت شما مراجعه مینماید و از طریق منویی که برای افزونه ساخته اید وارد محیط افزونه خواهد شد . اولین چیزی که از وی پرسیده خواهد شد شماره سریال محصولش میباشد .

pcrmcreen3.png

حال 3 حالت ممکن است اتفاق بیفتند

حالت اول : ممکن است مشتری شماره سریال محصول خود را اشتباه وارد نماید و یا اصلا کالا تقلبی بوده و محصول شرکت شما نباشد . در این حالت کاربر با پیام زیر روبرو خواهد شد
pcrmcreen4.png

حالت دوم : شماره سریال صحیح وارد شود که در این حالت کاربر با صفحه زیر روبرو خواهد شد

pcrmcreen5.png

در این قسمت مشتری فرضی ما اطلاعات خواسته شده را وارد مینماید و در پایگاه داده ما ذخیره مینماید

حالت سوم :

ممکن است اطلاعات برای شماره سریال وارد شده قبلا توسط فرد دیگری ذخیره شده باشد که در این حالت سیستم پیامی مبنی بر ذخیره شدن اطلاعات توسط فرد دیگری برای کالای خاص را نمایش میدهد

و اما اینکه این افزونه به چه دردی میخورد ، جدا از اینکه شما میتوانید از این طریق اصل بودن محصول و خدمات خود را در سایت به مشتریان خود اثبات نمایید . یک دیتا بیس بسیار ارزشمند از خریداران نهایی جمع اوری خواهید نمود . فرض کنیم شرکت شما جدیدا سری جدید کرم های دست و صورت را وارد نموده است میتوانید از طریق پیام کوتاه و ... به تمامی مشتریان خود اطلاع رسانی نمایید و یا میتوانید محصولات مشابه شرکت را به مشتریان خود پیشنهاد دهید و ....

همانطور که زمان میگذرد در حال توسعه بیشتر این افزونه هستم نسخه های جدید تر که آماده شد برای شما هم منتشر میکنم

موفق باشید

امیررضا تهرانی

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

فایل اصلاح شد
برای دانلود کلیک کنید

اصلاحیه دوم - لینک دانلود از سرور جومینــــــا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید سرور گرامی جناب تهرانی عزیز

یه سوال برام پیش اومده این افزونه که بومیه و کار برنامه نویس های خودمون

چرا قسمت ثبت تاریخش میلادیه ؟

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید سرور گرامی جناب تهرانی عزیز

یه سوال برام پیش اومده این افزونه که بومیه و کار برنامه نویس های خودمون

چرا قسمت ثبت تاریخش میلادیه ؟

درود بر شما

مسئله تاریخ مربوط میشه به نسخه جوملا شما ، مثلا من خودم این افزونه را روی جوملای 2.5 فارسی جومینا نوشتم و مشکلی با تاریخ نداشته است با جوملا 2.5 جومینا تست کنید خودتون متوجه میشید

ارادت

لینک به ارسال

سلام من مشکلم اینه که کامپوننت با موفقیت نصب میشه واردش هم میتونیم بشم ولی توی سایت ماژولش نیست باید چی کار کنم

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

این افزونه کامپوننته، ماژول نیست که

شما برای نمایش تو سایت باید منو بسازی و نوع آیتم منو رو از لیست کامپوننت حمایت از مشتریان انتخاب کنید

لینک به ارسال

ممنون از تلاش شما برای پیشبرد پروژه جوملا

من از این کامپونت استفاده کردم اما متاسفانه نوشته ها سفید می باشد و در پس زمینه گم می شود

http://www.travistravel.com/index.php/2012-02-17-08-44-54/2012-02-21-11-13-51

لینک به ارسال

سلام

کافیه در سی اس اس کامپوننت کد زیر رو اضافه کنید

#com_pcrm_content {color:#000;}

اینجوری رنگ متن سیاه میشه

اگه جواب نداد این کد رو بذارید

.alert {color:#000;}

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون با کد دوم مشکل حل شد

اما یک مشکل دیگر در صفحه ثبت اطلاعات مشتری ستاره های رضایتمندی از محصول و کارکنان فروشگاه نامعلوم هست

برای تست می توانید از کد 882773 استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام

ممنون از نوشنم این افزونه

شدیداً دنبال همچین چیزی بودم، و تا سیستم های تیکت هم رفتم ولی همچین کاربردی نداشتند

ولی متاسفانه من از جوملا 1.5 استفاده می کنم و خب فایلxml رو شما برای 1.7 و 2.5 نوشتید

می تونم خواهش کنم که برای نسخۀ 1.5 هم تهیه کنید ؟

بسیار ممنونم

لینک به ارسال

نسخه 1.5 این افزونه هم قبلا توسط جناب تهرانی نوشته شده، تو سایت جومینا سرچ کنین موجوده.

یا علی(ع)...

لینک به ارسال

نسخه 1.5 این افزونه هم قبلا توسط جناب تهرانی نوشته شده، تو سایت جومینا سرچ کنین موجوده.

یا علی(ع)...

سلام

من کل سایت رو جستجو کردم ولی نسخۀ 1.5 این کامپوننت رو پیدا نکردم. من دقیقاً همین کامپوننت رو برای جوملا 1.5 می خوام.

امکانش هست لینک رو بذارید ؟

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننت را در لوکال تست کردم ولی به تاریخ باقی مانده گارانتی دقت کنید ، من یکسال تعیین کرده بودم !!!

gmNyw.jpg

لینک به ارسال

سلام

این مربوط به تنظیم ساعت ویندوز و لوکال شماست

اگر در هاست نصب کنید به درستی نمایش داده خواهد شد...

لینک به ارسال

سلام

تنظیمات ویندوز و ساعت ویندوز در حد ثانیه تنظیم هستند ، بخاطر استفاده از آنتی ویروس اوریجینال حتما باید سیستم تنظیم باشه

مشکل از تنظیمات ویندوز نیست :dodgy:

سلام دوستان

من این کامپوننت رو شدیدا نیاز دارم تو سایت پیدا نکردم

کسی میتونه کمک کنه؟؟

لینک دانلود در پست اول قرار دارد :idea:

سلام

البته اگر به ساعت ثبت در تصویر توجه کنید ، ملاحظه میکنید که تاریخ درج شده در خود جوملا هم صحیح است !!!:exclamation:

بنظر من این اختلاف تاریخ بخاطر تبدیل تاریخ شمسی به میلادی است که خود سیستم انجام داده است چون در زمان ثبت گارانتی تاریخ بصورت شمسی بوده ولی بعد از ذخیره سازی معادل تاریخ شمسی به میلادی محاسبه شده است.

البته اگر از نظر تارخ میلادی هم محاسبه کنید تاریخ شوع و انتضا درست میباشد ولی فکر میکنم در خط محاسبه روز باقی مانده فرمول یمک اشتباه کوچک داره و آنهم این که تاریخ شروع را همان تاریخ شمسی فرض میکند ولی انقضا را میلادی فرض میکند !!!!:huh:

لینک به ارسال

با سلام

در این کامپونت فقط اعداد میشه در قسمت سریال ثبت کرد؟چون من حروف میزارم سیستم میگه همچین کالای ثبت نشده.

نمیشه کاری کرد که حروف هم قبول کنه؟

با تشکر

لینک به ارسال

کسی از دوستان راه حلی به نظرش نمیرسه ؟

مسئله عجیبی هست که فقط عدد میشه وارد قسمت سزیال کرد!

یک سوال دیگه در چه قسمت میشه عنوان حمایت از مشتریان رو به نام دلخواه مثلا "چک کردن گارانتی " و غیره تغییر داد؟

قسمت ستاره ها هم نمایش داده نمیشه.

با تشکر از دوستان.

لینک به ارسال

دوست عزیز خدمت شما عرض کردم

بهتر هست با نویسنده این افزونه مطرح کنید

دلیل این هم که نمیتونید نوشته وارد کنید به این دلیل هست که ساختار فیلد به صورت عددی هست

و به این صورت برنامه نویسی شده...!

لینک به ارسال

سلام

لطفا بررسی کنید

بعد از حذف کل جوملا بهم میریزه و مدیریت باز نمیشه و ارور500میده

نمی دونم من م این افزونه رو نصب کردم . و هم سیستم بررسی کاربر این دوتا رو نصب کردم مشکلی نداشت بعد از حذف این دو افزونه جوملام پرید

نسخ جوملا من 2.5

الان عصابم خورده چون بکاپم نگرفته بودم

:s:dodgy::huh:

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بده

از عزیزان

ممنون این کامپوننت حذف کردم کل جوملا ریخت بهم لطفا تستش کنید جوملا من 2.5 اول بکاپ بگیرین از سایت قبل نصبش بعد نصب حذفش کنید میفهمید چه اتفاقی میفته:blush:

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بده

از عزیزان

ممنون این کامپوننت حذف کردم کل جوملا ریخت بهم لطفا تستش کنید جوملا من 2.5 اول بکاپ بگیرین از سایت قبل نصبش بعد نصب حذفش کنید میفهمید چه اتفاقی میفته:blush:

سلام.

دوست عزیز بسته جوملا 2.5.3 را روی سایتتان نصب کنید(از طریق مدیریت افزونه ها) اگر نشد این بسته را در پوشه tmp آپلود کنید و سپس از طریق مدیریت افزونه ها ، نصب از پوشه نصب کنید.

اگر باز هم نشد این بسته را روی روت سایت جوملایی اکسترکت کرده و سپس پوشه installation را حذف کنید.

دوستان اگر مشکل جدیدی داشتید ، لطفا در تاپیک جدیدی بیان کنید.

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...