تمامی فعالیت ها

بروزرسانی خودکار این جریان     

1. دیروز
  2. کمک

سلام بنظریم از جومینا مارکت یا پی سی تمپلت سوال کنی زودتر به نتیجه برسی که ایا قالب اماده برای خرید اشتراک هست یا باید نوشته بشه
  3. گوگل +

سلام برای این سایت افزونه میخوام نصب کنم هر کاری میکنم نمیشه میشه راهنمایی کنید.؟ http://www.drghanei.com/
  4. من که کم کم دارم ناامید میشم از سایت جومینا اگه قرار بود کسی پاسخگو باشه تا حالا جواب داده بودند
  5. هفته گذشته
  6. اینکه همین تاپیک اینقدر کم بازخورد داشته و کم بهش پاسخ داده شده دلیل محکمی است که فعالیت خیلی کم شده کاشکی یکی از مدیران جومینا پاسخی در این تاپیک میدادند تا دلایلی این کم شدن فعالیت را بدانیم شاید بتوانیم دوباره به روزهای خوب برگردونیم
  7. به نظرم نیمه تعطیل شده. من که دیگه خیلی کم بهش سر میزنم
  8. با سلام منم در عجبم یک یکبار سایت پرشور و پر فعالیت جومینا و انجمنش به یکباره تمام فعالیت خودشو متوقث کرد امیدوارم تیم جومینا تجدید نظر کنند
  9. کمک

سلام و‌خسته نباشید بنده‌مقیم‌اروپا هستم و به سایت نویسی اینا علاقه‌دارم‌حالا به عنوان کار اول یه پروژه بازی های اینترنتی میخام راه اندازی کنم الان بنده ۲ تا اسکریپ بازی رو‌دانلود کردم برا جوملا هستش سوالم اینه: ۱: باید‌قالب هم‌دانلود کنم درسته؟ ۲: چطوری سیتمی طراحی کنم که طرف حسابش رو‌شارژ کنه بعد بتونه بازی کنه؟ درگاه بانکی خارجی میخامبزارم مثلا پرفکت مانی ممنون میشم راهنماییم کنید
  10. چطوری فروشگاه داشته باشم

سلام قالب های اماده هست میتونی انتخاب کنی بخری استفاده کنی
  11. چطوری فروشگاه داشته باشم

کسی از دوستان اگه می تونه راهنمایی کنه که چجوری می تونم فروشگاه ساز بسازم ، مثل http://bestre ممنون میشم از دوستان اگر کسی من رو راهنمایی کنه
  12. سلام منم موافقم و نمیدونم چرا هیچکس پاسخگو نیست
  13. دلایل کم کار شدن جومینا

سلام منم این برام سوال شده که چرا اینقدر رکود پیداکرده اصلاکسی نیست جواب بده قبلا خیلی شلوغ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  14. با سلام و درود اول از همه از خدای منان قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان و دوستان را خواهانم این موردی که میخوام عرض کنم مطمئنا سوال خیلی از کاربران جومینا نیز هست یادم میاد زمانی که با جومینا آشنا شدم خیلی هیجان زده شده بودم ، چون یک سایت جوملایی بود که مرتب و به روز افزونه و قالب هایی را ارائه میداد ، همچنین انجمن فوق العاده فعالی داشت این باعث شد که من دیگر سراغ هیچ سایت دیگه ای نروم و فقط به جومینا سر بزنم هیجان در جومینا سرشار بود ، هر روز وارد سایت میشدیم که امتیاز بگیریم تا بتونیم افزونه جدید را دانلود کنیم تا اینکه جومینا نمیدانم به چه دلیل تغییر کرد ، فعالیت سایت و انجمن کم شد ، متاسفانه مدیران جومینا بیشتر به فکر پول افتادند و دیگر کاربران را که با هیجان به سایت جومینا مراجعه میکردند را فراموش کردند من عضو کانال جومینا نیز هستم و متاسفانه فقط در ایام خاص یک کد تخفیف در کانال ارائه میدهند و کانال تلگرامی نیز به همین روز دچار شده است باور کنید من طبق عادت هر روز به جومینا سر میزنم که ببینم همانند قبل جومینا پرشور شده ولی متاسفانه با یاس و نا امیدی صفحه را میبندم احساس میکنم خیلی از کاربران نیز مایوس شده اند چون فعالیت انجمن نیز که کاربر محور هست دیگر اون شور و شوق و فعالیت را ندارد روزی که سراغ جوملا آمدم فقط یک دلیل داشت و آنهم انجمن های پشتیبانی قوی جوملا بود که حداقل 4 - 5 انجمن قوی داشت که همه مشکلات ما را برطرف میکردند در صورتی که آن زمان اگر یک گفتگو در انجمن وردپرس باز میکردی شاید هفته ها طول میکشید که پاسخ دهند ولی الان میبینیم که وردپرس واقعا از این لحاظ از جوملا سبقت گرفته و هر روز شاهد افزونه و قالب های متفاوت و ایرانی پسند وردپرسی هستیم حتی قیمت ها نیز متفاوت شده ، یک فروشگاه جوملایی را میفروشند 400 تومان و در صورتی که فروشگاه های زیبا و پر امکانات وردپرسی از 40 تا 150 هزار تومان ارائه میشوند من به جوملا و جومینا وابسته ام و میدانم این حرف خیلی از کاربران جومینا نیز هست از مدیران محترم جومینا تقاضا دارم که تغییراتی در روند جومینا انجام داده و شکوه و شور و هیجان جومینا را بازگردانند حال من دیگر کاربر عادی جوملا نیستم و توانایی های زیادی پیدا کردم و دلایل این سخنان نیز احساس مسئولیتی است که به جومینا دارم و جومینا را استاد خودم میدانم مطمئنا کاری از دست من برآید با جان و دل انجام میدهم فقط امیدوارم جومینا درست شود از اینکه صحبت های طولانی شد عذرمیخواهم یاحق
  15. مشکل با فرم ثبت نام rsmembership

سلام دوستان یک مشکل جدی رخ داده من از فرم ثبت نام rsmembership برای کاربران استفاده میکنم و مشکلی که رخ داده اینه که کاربران بدون وارد کردن رمز عبور میتونن ثبت نام را انجام بدن و درواقع رمز عبور به عنوان یک گزینه الزامی نیست ! خیلی حیاتی هست لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
  16. مشکل با افزونه دیجی مدیا تولز

سلام من جوملا ۳.۹ دارم امروز با مشکلی داشتم تا الا همه چیز خوب بود ماژول دیجی مدیا تولز رو که فعال مسکنم و طرح بندی رو حالت تولبار میزارم یا یا یک طرح خاص دیگه اون صفحه ی که ماژول انتساب داده شده با خیلی تاخیر باز میکنه ضمنا با دوتا طرح که نیاز دارم این مشکل داره والا با بقیه مشکلی نداره
  17. در اوایل
  18. سلام قسمت پروکسی آی پی ها رو وارد کنید وقتی که قصد اضافه کردن حساب جدید دارید آی پی های ثبت شده نمایش داده می شوند
  19. مشکل جدی با admin جوملا

سلام به مدیریت کاربران بروببین کاربری روی Super Users است یاخیر
  20. دوستان کسی میدونه این ارور در هنگام نصب ربات اینستا چیه php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known نسخه php رو هم عوض کردم حتی هاست رو هم عوض کردم درست نشد
  21. مشکل جدی با admin جوملا

سلام به دلیل برخی تنظیمات اشتباه متاسفانه وقتی از طریق ادمین وارد جوملا میشم نمیتونم به برخی تنظیمات کامپوننت ها و یا تنظیمات کلی جوملا دسترسی داشته باشم ، به عبارتی دسترسی کامل مدیریت از من گرفته شده و ادمین در خیلی موارد محدود شده لطفا راهنمایی بفرمایید
  22. با سلام بعد از یک سال از معرفی سایتم به گوگل میگذره حالا وقتی سایتمو سرج میکنم بجای دامنه اصلی سایتم لینک جستجو میاد به این صورت نت فردا - جستجو www.netfarda.ir/search?searchword={search_term_string} Translate this page نت فردا مرکز طراحی انواع سایت و پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات از قبیل طراحی وبسایت، سئو و بهینه سازی و امنیت سایت. ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم چطوری اصلاحش کنم حتی از گوگل خاستم این لینک رو حذف کنه نشد
  23. آموزش نحوه ست کردن پروکسی ربات اینستاگرام

سلام جناب آقای تهرانی وقت بخیر آی پی اختصاصی تهیه کردم ولی توی ربات لیست پروکسی ندیدم ! میشه بیشتر توضیح بفرمایید؟ متشکرم
  24. اطلاعاتی در مورد الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM چند منظوره عمودی EBARA برای افزایش فشار بالا ، نوآوری و راه حل های فنی پیشرفته است. پمپ های این سری به طور کامل با این ویژگی ها مطابقت دارند. الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM نقطه عطف شرکت ابارا (Ebara) می باشد که باعث شده این شرکت را نسبت به بقیه متفاوت کند. الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM را با استفاده از استیل ضد زنگ و 2 پمپ عمودی چند مرحله ای می توان تقویت کرد. این سری از پمپ های EVM با توجه به قدرت بالا برای اکثر کارها قابل استفاده می باشد که خیلی از مشکلات مهندسین در این زمینه را حل کرده الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM را می توان به 2 صورت تنها و به صورت ترکیبی استفاده کرد که این ویژگی باعث افزایش بیشتر قدرت این الکترو پمپ می شود. کاربرد الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM کاربردهای صنعتی و کشاورزی انتقال آب سرد و گرم در سیستم های حرارتی تهویه مطبوع تصفیه آب تغذیه دیگ بخار شستشو و تمیز سرد شدن ماشین ابزار افزایش فشار غذا و نوشیدنی صنایع دارویی برنامه های کاربردی دریایی مصرف تو خدمات ساختمان الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM تقویت فشار سیستم های پاشش سیستم های آتش نشانی سیستم گرمایش مرکزی مبدل های حرارتی / بخاری سیستم های تهویه مطبوع سیستم های گرمایشی تامین آب ویژگی های فنی الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM راه حل هیدرولیکی نوآورانه برای EVMS هر موتور، هر جا اتصالات لوله های گوناگون تعمیر و نگهداری آسان برای جایگزینی مهر و موم مکانیکی تصویب استفاده از آب آشامیدنی با DM174، ACS، KTW، PZH برای EVMS اجزاء الکتروپمپ عمودی طبقاتی تمام استیل EVM پوسته پایین پوسته میانی پوسته بالایی پوسته خارجی پروانه شفت واسطه لاینررینگ سیل مکانیکی
  25. درباره الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series از سری محصولات شرکت ابارا (Ebara) می باشد که مناسب افزایش فشار سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع استفاده می شود. به طور کلی الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series از سه بخش تشکیل شده که از استیل ضد زنگ 316 ساخته شده که باعث شده ویژگی هایی نظیر کیفیت ، خلاقیت ، قابل اعتماد بودن و کارامد بودن را در خود داشته باشد. از دیگر ویژگی های مربوط به الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series می توان به استقامت آن اشاره نمود که در درجه حرارت 110 درجه سانتیگراد نیز کار می کند. موارد مصرف الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series افزایش فشار سیستم های گرمایشی برای سیستم های تهویه مطبوع سیستم های شستشو انواع الکترو پمپ سانتیفیوژ استیل 3L Series 3LM مونو بلوک با شفت موتور تقویت شده 3LS با موتور استاندارد و کوبلینگ انعطاف پذیر 3LP کلیه اجزا به صورت استاندارد و کوپلینک انعطاف پذیر 3LSF 3LPF اجزاء الکترو پمپ سانتریفیوژ استیل 3L Series پوسته پروانه کاسه سیل سیل مکانیکی شفت واسطه موارد مشابه با الکترو پمپ سانتیفیوژ استیل 3L Series از سری پمپ های مشابه به الکترو پمپ سانتیفیوژ استیل 3L Series می توان به مدل های الکتروپمپ افقی سانتریفوژ MD ، پمپ تمام استیل تک پروانه CD ، الکتروپمپ تک پروانه CMB ، الکترو پمپ استیل پروانه باز DWO و ... اشاره نمود که همگی این محصولات از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشند که توسط شرکت بوسترکار با بهترین قیمت عرضه می گردد. نمودار کارکرد الکترو پمپ سانتیفیوژ استیل 3L Series در تصاویر زیر می توانید نمودار فنی الکترو پمپ سانتیفیوژ استیل 3L Series را مشاهده نمایید.
  26. الکترو پمپ استیل خطی LPS

درباره الکترو پمپ استیل خطی LPS الکترو پمپ استیل خطی LPS یکی از چندین مدل تولید شده توسط شرکت ابارا (Ebara) می باشد که به صورت خطی برای مصارفی خاص بکار برده می شود. الکترو پمپ استیل خطی LPS از دو نوع جنس استیل و چدن بهره می برن و پیکربندی ساخت آن به گونه ای است که برای مکش و تخلیه در همان محور یا لوله بکار می رود. به دلیل نوع ساخت الکترو پمپ استیل خطی LPS نصب و راه اندازی آن بسیار ساده می باشد. الکترو پمپ استیل خطی LPS همراه با دیسک نگهدارنده و پروانه که از جنس استیل می باشد ساخته شده که به این مجموعه یه موتور دو پله را اضافه کنید که باعث می شود از الکترو پمپ استیل خطی LPS برای سیستم های آب گرم خانگی و آب سرد برای سیستم های تهویه و خنک کننده استفاده میشود. موارد مصرف الکترو پمپ استیل خطی LPS سیستم های گرمایشی و سرمایشی خانگی سیستم ها گرمایشی و سرمایشی صنعتی انتقال مایعات در فشار پایین موارد مشابه با الکترو پمپ استیل خطی LPS از موارد مشابه با الکترو پمپ استیل خطی LPS می توان به مدل های الکتروپمپ سیرکولاتور چدنی LPC و الکترو پمپ های EGO را نام برد که این مدل ها بسته به نیاز مصرف کننده با توان های مختلف و ویژگی های مجزا از الکترو پمپ استیل خطی LPS ولی با کاربردی مشابه تولید می شود. اجزاء الکترو پمپ استیل خطی LPS پروانه پوسته کاسه سیل سیل مکانیکی شفت همگی این اجزاء بکار رفته در الکترو پمپ استیل خطی LPS از دو جنس استیل و چدن می باشند. نصب الکترو پمپ استیل خطی LPS مراحل نصب الکترو پمپ استیل خطی LPS در تصویر زیر به طور کامل نشان داده شده است.
  27. پمپ ابارا

انواع پمپ ابارا Ebara شرکت ابارا Ebara به عنوان یکی از برندهای تولید کننده ماشین آلات صنعتی در سراسر جهان می باشد ، که از جمله این محصولات می توان به سیستم های مهندسی ، درمانی ، مکانیکی و شیمیایی ، سیستم های وکیوم ، کمپرسور ها ، پمپ های کفکش ، پمپ های لجنکش ، پمپ های سانتریفیوژ و دیگر محصولات مشابه اشاره نمود. شرکت ابارا Ebara از سال 1912 توسط Ariya Inokuchi فعالیت خود را آغاز کرده و همواره کیفیت سرلوحه کار این مجموعه بوده است. بیش از 500 نفر روزانه در کارخانه ابارا Ebara فعالیت دارند. این شرکت با بیش از 100 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع الکتروپمپ با کاربری های مسکونی و صنعتی یک از پیشتازان جهانی می باشد. فلسفه و شعار ابارا، کیفیت، راهکاری بهینه و زندگی می باشد و هدف ابارا حضور دائمی در خط مقدم تولید محصولاتی با تکنولوژی بروز و کیفیتی بالا در کلیه مصارف می باشد. تمامی 500 نفر پرسنل این شرکت با هدف تولید محصولی با عمر بالا و راهکاری بهینه در این شرکت فعالیت دارند. شرکت بوسترکار افتخار دارد که به عنوان یکی از نماینده های فروش شرکت ابارا Ebara محصولات این شرکت را در ایران بفروش برساند. در تضاویر زیر انواع محصولات ابارا Ebara دسته بندی شده و شما می توانید با کلیک بروی هر کدام اطلاعات و انواع مدل های پمپ ابارا Ebara را مشاهده نمایید. پمپ های کفکش ابارا پمپ های شناور ابارا پمپ های سانتریفیوژ ابارا پمپ های لجنکش ابارا پمپ های طبقاتی ابارا پمپ های خانگی ابارا پمپ صنعتی ابارا بوستر پمپ ابارا
  28. سلام وقتتون بخیر. من دنبال یه پلاگین برای فروشگاه ساز ویرچومارت میگردم واسه درگاه پرداخت آسان پرداخت asanpardakht.ir کسی میتونه کمکم کنه؟ موضوع خیلی فورث و مهمه
  1. بارگزاری جریان فعالیت های بیشتر